Reklama

kakání partnerky

Mojmir (St, 28. 11. 2007 - 23:11)

Teda to video je hnuuuuuus!!!
Podivejte se vsichni na to, ale chce to silnej zaludek! I kdyz nekteri tady z toho asi budou mit orgasmus...

www.2girls1cup.com

Pavel (St, 28. 11. 2007 - 23:11)

Fuj, to snad nemyslíte vážně! Vy kadíte před sebou a ještě se na to díváte? U nás doma chodíme většinou oba na velkou hned ráno. Manželka jde první, protože jednak dáma má vždy přednost a jednak tam nemusí čuchat po mně smrad. A já tam mám po ní vůni její voňavky a make-upu a ještě k tomu teplé prkýnko.
A pokud vám to na záchodě smrdí, tak si kupte jiný typ mísy. Ten, který má vodu uprostřed, ne vepředu.

Kakejte (St, 28. 11. 2007 - 06:11)

www.2girls1cup.com

cože??? (So, 24. 11. 2007 - 21:11)

žasnu nad tím že existujou i takoví lidé, to je teda fakt síla, možná případ pro psychiatra...

Louiso, (Pá, 23. 11. 2007 - 04:11)

jsi super KRAVKA viď?

Louisa (Čt, 22. 11. 2007 - 18:11)

Drbane a to není nic proti tomu, kolik času můj přítel stráví při výkonu této činnosti. Vem si, že chodí třikrát nebo čtyřikrát za den a pokaždé mu to trvá tak kolem 20 minut. Tak si to vynásob, to je minimálně prosraná hodina každej den. Ale on to nepovažuje za ztrátu času. Před chvílí volal, že se mu děsně chce a že mi to snad doveze domů...

Drban (Čt, 22. 11. 2007 - 18:11)

Mě zase fascinuje,jak se dá dlouze o hovnu psát Louiso. Bleee. No,ale když se vám to líbí...

Pán smutku (Čt, 22. 11. 2007 - 16:11)

Já kadím kde můžu ve firmě.

Louisa (Čt, 22. 11. 2007 - 14:11)

Můj přítel je taky ujetý na kakání. Chodí na velkou třikrát, čtyřikrát denně. A baví ho to. Nikdy jsem se s tím v bývalých vztazích nesetkala, až u něj. Když jde na stolici ráno, často mě vzbudí, protože vstává dřív než já. Sedne si na mísu, chce, abych si sedla na něj. Líbáme se a on u toho prdí a lezou mu předběžná hovínka. Jinak normálně přede mnou nikdy neprdí. Já mám sklony spíš k zácpě, takže funkčnost jeho vyprazdňování vždycky obdivuju. Zhruba za čtvrt hodiny pak má hlavní stolici. Je velmi hezký, krásný obličej, krásná postava, inteligentní, svěřila jsem se kámošce, ta mi řekla, že by se z toho poblila. Mě to není ale nepříjemné, dokonce mě to i vzrušuje. Vůbec nemusí tlačit, to hlavní hovno mu mu vyleze úplně samo. Jak tu někdo psal, že v antice se hovno obdivovalo jako krásné, tak pro něj to platí stopro. Jak je hezký on sám, tak má krásný i ty svoje hovna. Téměř vždy tlustý, dlouhý hovno. Vždycky to mlaskne o mísu. Někdy pokračuje v těch menších hovínkách a udělá jich třeba dvanáct, třináct. Ale i ty vypadají docela hezky. Schválně má takovou mísu, aby tam po výkonu zůstala stolice ležet. Tím je hotovej a na mě nechává, abych se postarala o čistotu mísy. Sám si jde osprchovat špinavý zadek. Spláchnout keho hovno je problém, musí se to vždycky na třikrát. Zajímavý je, že i v části, kde už je voda, zůstávají po jeho stolici hnědé šmouhy. Prostě se s tím čištěním vyvztekám. Taky to pochopitelne dost zapáchá.
Ale on je tím vzrušenej, že se musím zabývat jeho hovnama. O víkendu to mám čtyřikrát za den. Ale úplně mě fascinuje, kde se v něm tolik stolice tvoří. To, co on vykadí při ranní velké, to já nemám ani za 3 dny. A to jde třeba za půl hodiny znova.A když jde na velkou někde mimo byt, což je ve všední den většinou, tak mi aspoň zavolá a sdělí mi to. Taky mi často pošle video z mobilu, jak mu to lezlo ze zadku. Je na to prostě ujetej, ale jinak máme super vztah, sex je taky v pohodě, takže to beru. Jsem zvědavá na reakce, moje kámoška to jednoznačně odsoudila.

Jana (Čt, 22. 11. 2007 - 14:11)

Ahoj, nechci tady kritizovat co je a co není hnus. Každý může mít svůj názor a neupírejme mu ho. Manželovi se líbí, když se na mě může dívat jak čůrám. Jednou když jsem čůrala, začalo se mi chtít na velkou a tak mi vypadly asi dva bobky. Manželovi se to moc líbilo a tak od té doby, když je někde možnost (třeba venku) tak se někdy vykadím a on se na mě dívá. Musím přiznat, že mě neláká se na něj dívat, ale obohatilo to náš sexuální život, protože od té doby je ke mně daleko pozornější. A to je od první příhody pěkná řádka let.
Ahoj Jana

Fujtajbl (Čt, 22. 11. 2007 - 13:11)

Nechci kritizovat, ale už ten titulek je ke zblití, jen se na něj podívám a že je vidět i z indexu, to už sem člověk prostě musí vlízt. Jak někdo může sežrat hovno, to je věc, kterou naprosto nechápu. Vychlastat holce močák je v poho, to dělám i já, ale hovno bych do huby nevzal ani za nic!

lady (Po, 12. 11. 2007 - 19:11)

Vy sta takové prasata!!!!

lady (Po, 12. 11. 2007 - 19:11)

Vy ste takové prasata!!!!!!!!!

perverzinka (Po, 12. 11. 2007 - 16:11)

hm, jenže s těma třešněma a mlíkem bych taky mohla srát celej den a ještě s křečema v břiše:)), jo a to vsugerování, no nevim, nevim. Lehni, chce se mi srát, teď tě svážu, chce se mi srát...:))))))))))))))))))))))))))))))))))), ale dík za zajímavé typy.

D. (Po, 12. 11. 2007 - 10:11)

Vsugeruj se chce se mi srát, chce se mi srát, chce se mi srát a uvidíš že to půjde. U mne to tak funguje.

4perverzinka (Pá, 9. 11. 2007 - 15:11)

Třešně a mlíko a posereš se jak lijon

perverzinka (Pá, 9. 11. 2007 - 14:11)

hele, milenec si to taky přeje, abych se na něj vykadila, ale jak to k sakru zařídit, aby to šlo přesně v tu chvíli, nevíte někdo? Na nejakej klistýr jsem myslela, ale chtělo by to, aby to bylo spíš takový spontání, jsem jeho dominou a tak tam nemůžu já běhat s flaškou v zadku. dík

danyna (Po, 5. 11. 2007 - 11:11)

tak mě to přijde jako humus FUJ :-))

Radek (Po, 5. 11. 2007 - 10:11)

Když kakám každé ráno,zvyklo si střevo na pravidelný rytmus a mám měkké břicho.

Dandis (Ne, 4. 11. 2007 - 11:11)

Kakani se mi moc libi,ale ještě jsem to neviděl živě,a proto hledám ženu,která by to ráda zkusila,já bych ji lízal prdlélku a ona by se potom vykakala na moji ruku.Jestli máte ženy zájem tak se ozvěte na tento příspěvek.čauky

Reklama

Přidat komentář