Reklama

kakání partnerky

Prďoch (So, 11. 8. 2007 - 16:08)

Lůďo už jsi to jednou psal,ne? A zase tak zajímavý to není abys to sem furt sral

Luděk (So, 11. 8. 2007 - 16:08)

Já myslím, že vzájemné pozorování odchodu stolice mezi partnery není až tak velká úchylka. Můj kámoš to dělá s přítelkyní, já to dělám s partnerkou taky. Asi v tom rozsahu, jako to popisuje Jana 66. Žádné kakání na tělo jako Ilonka nebo narážení posraných spoďárů na hlavu jak Hovnovec, zas takhle to nemilujeme. Ale jde spíš o ten akt. Svlékání, sednutí na mísu, prdění vylézání stolice. To vše je velmi atraktivní. Podle našeho názoru s partnerkou, ten kdo neviděl hovno svého intimního partnera, ví o sexu hovno. Oba dva chodíme na velkou dvakrát denně a velmi často se poté milujeme. Tedy pokud jsme zrovna doma. Ale i když to na nás přijde mimo dům, většinou si zavoláme. Zvlášť efektní je, když si dám mobil k zadku a partnerka napjatě poslouchá moje prdění a vylézání hoven. Naprosto suprácký je když se spolu vykadíme někde v lese. Pro různé hygienicky založené jedince taky napíšu, že máme rádi se společně vykadit v rybníce, když plaveme. Hovno jde nahoru a vyjukne na nás. Skvěle se u toho nasmějeme.

Ladislav (So, 11. 8. 2007 - 15:08)

Podpořte nás prosím na diskuzi "Proč se zastřelil Karel Svoboda"

Prďch (So, 11. 8. 2007 - 15:08)

To asi jo,ale srát a strkat si k zadku mobil a dávat to poslechnout volanému je trapný

Prďoch (So, 11. 8. 2007 - 15:08)

To asi jo,ale srát a strkat si k zadku mobil a dávat to poslechnout volanému je trapný

mišák (So, 11. 8. 2007 - 15:08)

určitě to muže vzrušuje,vždyť je to přímo spolené s análkem. je hezké se na to dívat když to padá ven.

Luděk (So, 11. 8. 2007 - 12:08)

Já myslím, že vzájemné pozorování odchodu stolice mezi partnery není až tak velká úchylka. Můj kámoš to dělá s přítelkyní, já to dělám s partnerkou taky. Asi v tom rozsahu, jako to popisuje Jana 66. Žádné kakání na tělo jako Ilonka nebo narážení posraných spoďárů na hlavu jak Hovnovec, zas takhle to nemilujeme. Ale jde spíš o ten akt. Svlékání, sednutí na mísu, prdění vylézání stolice. To vše je velmi atraktivní. Podle našeho názoru s partnerkou, ten kdo neviděl hovno svého intimního partnera, ví o sexu hovno. Oba dva chodíme na velkou dvakrát denně a velmi často se poté milujeme. Tedy pokud jsme zrovna doma. Ale i když to na nás přijde mimo dům, většinou si zavoláme. Zvlášť efektní je, když si dám mobil k zadku a partnerka napjatě poslouchá moje prdění a vylézání hoven. Naprosto suprácký je když se spolu vykadíme někde v lese. Pro různé hygienicky založené jedince taky napíšu, že máme rádi se společně vykadit v rybníce, když plaveme. Hovno jde nahoru a vyjukne na nás. Skvěle se u toho nasmějeme.

Tom (Pá, 10. 8. 2007 - 12:08)

Milá Jano66. To je fakt hustý. Ale proti gustu...

Jana 66 (Pá, 10. 8. 2007 - 10:08)

Mhmmm, jsem ráda, že jsem našla tuhle diskuzi. Jinak jsem o tom kromě nějakých úchyláckých serverů nečetla. My s partnerem jsme na kakání taky ujetí a těší mě, že v tom nejsme sami. Ale ne tak, jak tu už někdo psal. Jedeme třeba autem a někde se zastavíme a společně se vykadíme v přírodě, je to super. I doma mám ráda, když partner kadí a já se na něj můžu dívat. Moc ráda ho přitom pozoruju. Zapálí si, sundá si džíny, pak boxerky, penis mu většinou stojí, jak je vzrušený, že ho pozoruju. Dosedne, asi tak čtyřikrát prdne a už mu to leze. S tlačením se nenamáhá, je úžasný, jak mu to leze samo. Pak mi to ukáže, co nakadil, já si ho pohladím, jako po hlavě a řeknu mu, to se ti miláčku muselo ulevit. Má toho vždycky ranec. A to je všechno. Pak se jdeme pomilovat. Na sebe nikdy nesereme nebo tak něco.

kajaprdak (Ne, 5. 8. 2007 - 08:08)

To musí bejt paráda vidět ženy kakat

Ten co sere do (Pá, 3. 8. 2007 - 19:08)

Doktor práv a soudní znalec
bere úplatky,a to hoven ranec.
Takovýhle doktory co serou na lidi,
doufám ze soudní síně odklidí.

Martin (Pá, 3. 8. 2007 - 19:08)

Šimerdo takhle tě profesor Klaus soudcem nejmenuje.

Petr Moravec (Pá, 3. 8. 2007 - 18:08)

Mě osobně se to také líbí ale těžké to vidět.

Šimerda (Pá, 3. 8. 2007 - 14:08)

To je její šílenství, správný postřeh! Já se zeptám obráceně. Víš, kolik stojí kubík vody? Navíc je to rozlišné podle krajů. I podle lokalit. Já toho jenom zneužívám. A v odhadu příjmů prosím, soudnost. Já jsem pouhopuhý soudní znalec, nikoliv advokát nebo notář. Takže kroťte odvahu při představě nul za číslem mého příjmu. To sem ale nepatří. Můj příspěvek byl jednorázový, věděl jsem, že narazím na nesmírný odpor.
Upozornění pro šťouraly- sazba za vodné a stočné patří v mé obci za nejvyšší v celém státě. Totální spláchnutí našeho WC přijde na 13,50. A na co se bránit? Mne to vzrušuje, ukázat jí svou stolici. Nikdy to nechápe, takové množství. Mimochodem to neviděla žádná z Vás. Kupř. má ranní stolice obsahuje 400-600 gramů. Což je velmi mnoho, uvědomíme-li si, že normální velká obsahuje kolem 130 g. 200 je už považováno za mnoho. Mě příroda nadělila vyprázdnění tlustého střeva čtyřikrát za den. A to člověku, který se z toho pokaždé těší. Dle vašeho názoru možná úchyla, ale já se s tím nikomu nechlubím, jsem jen takový tichý úchyl. A odpovím už pouze na dotaz svých soukmenovců, kvůli kterým jsem psal. Sdělení typu, že jsem prase, budu tiše ignorovat.

Msp (Pá, 3. 8. 2007 - 13:08)

Mě by jenom zajímalo, když jsi tak úspěšný doktor práv a soudní znalec, že doma manželka musí šetřit vodou kvůli splachování.

Lula (Pá, 3. 8. 2007 - 12:08)

Šimerdo a máš nasráno i v hlavě, viď.

Návštěvník (Pá, 3. 8. 2007 - 12:08)

Šimero, ty čipero, chudák naše justice.A na kolik by soudní znalec ocenil svoje hovna?

Šimerda (Pá, 3. 8. 2007 - 12:08)

Mě to šíleně vzrušuje, kadit na dívčí tělo, jak mou stolici přímo ze střev dostává na svou kůži, ale kromě jedné jsem si to musel zaplatit. Absolutně netoužím, aby kadila holka na mě, já chci kadit na holku.
Nemám s tím problém, mám 4 stolice za den. Žádnou nechutnou sračku, jenom pevný hovna.
Svoje srací chtíče si vybíjím částečně na manželce. Jenom nepřímo. Mám rád, když před stolicí hodně prdím a pak toho hodně nakadím. Což je po ránu vždy dostatečnej náklad. Nejlepší je to o víkendu ráno. To se mi chce už kolem šestý. Skvěle se vyseru, smrdí to neskutečně. A pak v rámci úspory vody nespláchnu, což je výmysl mojí ženy. Jsem neuvěřitelně vzrušenej, když mi nadává, že to snad nasral slon a jak to hrozně páchne. Dostanu pak silnou chuť jí oprcat. Což je skvělý, vždycky mě pochválí.
To je zpověď kaviáristy, který má touhu nasrat holce na obličej odjakživa, ale nikdy se mu to nesplnilo. Mám milenku, které kadím na prsa, ale je to za peníze nebo drobné dárky. Hlavně to není profi-štětka. Ty neuznávám. Mojí milenku to i vzrušuje, prcáme pak s mým hovnem na jejích prsou, ale zadarmo by to neudělala.
Tímto chci podpořit všechny skatery. Je nás mnohem víc, než si myslíte. Jinak v civilním životě jsem úspěšný cudný muž. Jsem doktor práv a soudní znalec. Hovnům čest! Čau, všem soukmenovcům.

Hovnovec (Pá, 3. 8. 2007 - 04:08)

No myslím, že tomu dotyčnému nic neříkala hovínka v obličeji někoho jiného, možná měl podvědomě nechuť to udělat. Ale myslím, že já bych s tím problém neměl:-)

Šimerda (Čt, 2. 8. 2007 - 20:08)

Jájo, tak mě by to nesfoukla, mě se chce tak děsně srát na nejroztodivnějších místech, že sotva držím půlky u sebe.

Reklama

Přidat komentář