Reklama

kakání partnerky

faust (Pá, 31. 8. 2007 - 14:08)

pro Jana72: Paaani! :-D Kralovstvi za nektery tvuj videoklipek z mobilu! I kabel bych ti opatril a rozchodil! :-))) To nahravani na mobil je nahodou moc sikovna vec, na to jsem prisel uz davno..;-)

Plynař (Po, 20. 8. 2007 - 18:08)

Jano jak to máš s prděním? Usereš si kde chceš nebo to zdržuješ? Nejlepší je když si hezká holka brutálně usere u sexu nebo u večeře :-))

Rada (Po, 20. 8. 2007 - 14:08)

Já jsem chtěl jen napsat,že mi líbilo jak
dcera sousedky na chatě sedí v kadibudce.
Když se jí chtělo kakat,je to přirozené.Nebral jsem to jako špinavou věc.

Jana72 (Po, 20. 8. 2007 - 07:08)

Co jsem udělala špatného, že jsem to tady napsala? Je to přece přirozená potřeba každého. pro někoho možná jen nutné zlo, pro mne něco příjemného více. A protože o těchto věcech je na veřejnosti dost nevhodné mluvit, tak alespo? tady. Nemám vůbec tendenci se předvádět. A pokud, tak jedině před tím nebo s tím, kterého bych milovala. Nemám ale nikoh tak jsem to en napsala. Už nebudu obtěžovat.

Rada (Pá, 17. 8. 2007 - 12:08)

Já nějaké extra vzrušení nepotřebuji.
Stačilo mi když na chatě jsem viděl dceru sousedky v kadibudce svlečenou.Chtělo se jí kakat.Je to přirozené.

Ilonka (Pá, 17. 8. 2007 - 11:08)

To je vždycky otázka času, kdy někdo vytáhne tuhle blbost, už se to tu řešilo taky. A píše to jeden a ten samý chudáček, který z toho má nějakou frustraci, že by holka měla takové sklony. Ale jak tu kdysi už konstatoval psycholog, pohlaví v tom nehraje roli. Je to nějakých 10-15%. Jenomže pro holku je to daleko trapnější než pro kluka se s tím svěřit. A mimoto holky se daleko častěji spokojí s tím, že si to užívají sami pro sebe. Chlapi mají větší touhu to realizovat. A většinou se jim to nepodaří, pak opruzují do diskuzí na toto téma, že jsou to jenom chlapi, vydávající se za holky. Třeba na Pervers jsem taky jistou dobu psala a to bylo pořád, že mám mezi nohama bimbase a takový vtipný kecy a i když jsem nabízela někomu video, stejně jsem byla podle některých volů chlap. Tohle je ovšem na prd. Celá diskuze o kavíku na perversu se zabývá tím, jak kreknout nějaký placené scatové stránky. Jediná jakž takž slušná diskuze je tady, ale i tady se vyskytuje tenhle typ chlapa, který to označí za nějaké neuskutečněné sexuální fantazie. Jo hochu, když nejsi schopný sbalit ani normální holku, která ti poskytne takové drobné perverzitky jako je orálek nebo análek, tak těžko narazíš na holku, se kterou zrealizuješ srací hrátky. Mě naštěstí napadlo se svým známým udělat před lety srací webík, který byl neveřejný a hesla jsme dávali jenom na základě motivačního dopisu, podle kterého jsme snadno odlišili, jestli ten dotyčný je náš nebo ne. Spousta lidí se tam seznámilo, třeba Luboš, který sem občas píše nebo já. Dneska už jsem 2 roky vdaná. A jak už tu bylo několikrát konstatováno, vztah dvou lidí založený na téhle úchylce je mnohem pevnější než ostatních lidí, protože se těžko hledá někdo
podobný.V současné době u nás žádný webík se speciální srací tématikou neexistuje. Webbmastera nám před několika lety zabásli.
My to s manželem řešíme tak, že několikrát za rok jezdíme do privátního scat-swingers klubu do SRN. Tam máme možnost pokoukat, pokecat, zapojit se a naučit se něco nového. Někdo mi zas možná napíše, že jsem to tu už psala, ale to je pro ty nové, aby si nemysleli, že jsou se svou ujetostí sami na světě, jak jsem si to myslela asi do 17 já. Mezi ženskou a chlapem může být cokoliv, stačí se jenom dohodnout.

R (Pá, 17. 8. 2007 - 09:08)

Bingo!!!!!

Návštěvník (Pá, 17. 8. 2007 - 09:08)

Podle mě je na tomhle fóru 95% kluků. Ti se vydávají za různé Jany, Venduly, Evy a podobně. Popisujou si tady svoje neuskutečněné sexuální fantazie, s realitou to má máloco společného, že jo, pánové?

Návštěvník (Pá, 17. 8. 2007 - 08:08)

Takovej posranej začátek dne, co?

Jana72 (Pá, 17. 8. 2007 - 06:08)

Rucky nejde to, já to mám jen na mobilu a z něj to nikam nedostanu, nefunguje mi datový kabel.
Dnes ráno jsem měla velice dobré kakání. Ješět teď mne zadek příjemně lechtá. A to hovínko, nádhera, bez tlačení. Třikrát jsem to splachovala. doufám, že mne to ještě aspoň jednou chytne, těším se na to, jak na víkend.

Rocky (Čt, 16. 8. 2007 - 08:08)

To je škoda, Jani, že nikoho nemáš, kdo by obdivoval, jak kakáš, já mám stejný problém. Tak rád bych zasae viděl krásné dámské hovénko. Moje partnerka přede mnou sice kaká, ale je to jen tak, třeba se jenom tak bavíme a ona mi dovolí se koukat. Ale vůbec jí nemůžu říct, že mě to vzrušuje.
To by nechápala. A ukázat hovínko, to by jí ani nenapadlo. Měl jsem kdysi přítelkyni, s kterou jsme se na sebe dívali, známkovali si hovna, jak se blíží ideálu a bylo u toho spousta srandy, ale jasně, že hlavně vzrušení. Bohužel se mi už nikdy žádnou takovou nepodařilo najít. Ráno se taky probouzím s pořádným nákladem v prdeli a nejradši mám, když vstanu a ještě se mi nechce ani trochu kadit, jenom čůrat. Jdu si sednout, vyčůrám se a vychutnávám si ty pocity, jak se mi pozvolna prdel začíná naplňovat. Nejdřív je to jenom takové lechtání, pak tlak zesiluje, jestě blbnu se svěračem, že ho zatahuju a uvolňuju, je to zdravý cvičení. A pak začne lézt hovno a to je blaho. Leze krásně samo, nepřitlačuju, aby lezlo co nejpomaleji. Bývalá přítelkyně mě u toho pozorovala a potom zas já jí. Ona většinou kadila až po snídani. Já si taky některé kakačky nahrávám na mobil. Ty zvlášť povedené mám uloženy i dlouhodobě. Když nic jiného, Jano 72, mohli bychom si nějaká videa vyměnit.

Jana72 (Čt, 16. 8. 2007 - 06:08)

Zdravím svou jmenovkyni. Já to také dělám ráda, ale nemám před kým, nikoho nemám, kdo by se na mne díval nebo mne obdivoval, případně já jeho. A tak jsem možná o tento kousek netypické zábavy ochuzena.
Nejlepší je ten pocit těsně předtím. Jak mne to vzbudí jako budík, říjemné lechtání a pomalá chůze na záchod. Vychutnávám si to, a´t to trvá co nejdéle. Nevypustím to hned, ale až po chviličce. Občas se i nahraju na mobil. A jak se pak sprchuji, dívám se na to hovínko a spláchnu až potom. Mám záchod a srchu v jednom.

Návštěvník (St, 15. 8. 2007 - 20:08)

luisa tak to jste totálně jetý.

Rocky (St, 15. 8. 2007 - 18:08)

Dano 87, kdysi sem napsal na tuhle srací diskuzi velmi obsáhlý příspěvek psycholog, který sám tuhle úchylku má. Když se ti bude chtít, můžeš si to najít, ale je to už možná rok. Tam psal, že kladný vztah ke své stolici má asi 13% lidí. Ostatní k tomu mají větší či menší odpor. Já momentálně žiju se svou čtvrtou holkou. Kadíme před sebou, ale pro ní to nemá žádný sexuální podtext. Pro mě jo, rád se tím vzrušuju. Ale ne jako Ilonka nebo další, kteří na sebe doslova serou. S mojí první holkou jsme společně kadili třeba na výletě, i jsme si vzájemně utírali prdelky. Znalecky jsme si posoudili hovínka, užili jsme u toho spoustu srandy i vzrušení. Pak jsme si zapíchali v blízkosti našich hromádek.
O tohle jsem v nynějším vztahu ochuzený.
Ale svoje vlastní kadění si užívám, vždycky se na něj těším a seru taky víc než jednou za den. Většinou dvakrát, třikrát. Je to škoda, já bych se rád podíval na to, jak kakáš pod smrčkem.

Dana87 (St, 15. 8. 2007 - 18:08)

Jano66 - to co provádíš se mi líbí. Můj partner se tváří, jako kdyby sraní vůbec neexistovalo. Nevím ani kdy to dělá, asi nejspíš jak je sám doma nebo venku pod smrčkem. Ale mne se to líbí. Když mu řeknu, že jdu kakat, tváří se jakože nic. A tak si své sraní nikdy moc nevychutnám a došlo to až tak daleko, že jsem se jednou vykadila pod smrčkem a to tak naschvál, aby to vidělo co nejvíce lidí. Jsem úchylná?

Louisa (St, 15. 8. 2007 - 18:08)

Můj přítel je taky ujetý na kakání. Chodí na velkou třikrát, čtyřikrát denně. A baví ho to. Nikdy jsem se s tím v bývalých vztazích nesetkala, až u něj. Když jde na stolici ráno, často mě vzbudí, protože vstává dřív než já. Sedne si na mísu, chce, abych si sedla na něj. Líbáme se a on u toho prdí a lezou mu předběžná hovínka. Jinak normálně přede mnou nikdy neprdí. Já mám sklony spíš k zácpě, takže funkčnost jeho vyprazdňování vždycky obdivuju. Zhruba za čtvrt hodiny pak má hlavní stolici. Je velmi hezký, krásný obličej, krásná postava, inteligentní, svěřila jsem se kámošce, ta mi řekla, že by se z toho poblila. Mě to není ale nepříjemné, dokonce mě to i vzrušuje. Vůbec nemusí tlačit, to hlavní hovno mu mu vyleze úplně samo. Jak tu někdo psal, že v antice se hovno obdivovalo jako krásné, tak pro něj to platí stopro. Jak je hezký on sám, tak má krásný i ty svoje hovna. Téměř vždy tlustý, dlouhý hovno. Vždycky to mlaskne o mísu. Někdy pokračuje v těch menších hovínkách a udělá jich třeba dvanáct, třináct. Ale i ty vypadají docela hezky. Schválně má takovou mísu, aby tam po výkonu zůstala stolice ležet. Tím je hotovej a na mě nechává, abych se postarala o čistotu mísy. Sám si jde osprchovat špinavý zadek. Spláchnout keho hovno je problém, musí se to vždycky na třikrát. Zajímavý je, že i v části, kde už je voda, zůstávají po jeho stolici hnědé šmouhy. Prostě se s tím čištěním vyvztekám. Taky to pochopitelne dost zapáchá.
Ale on je tím vzrušenej, že se musím zabývat jeho hovnama. O víkendu to mám čtyřikrát za den. Ale úplně mě fascinuje, kde se v něm tolik stolice tvoří. To, co on vykadí při ranní velké, to já nemám ani za 3 dny. A to jde třeba za půl hodiny znova.A když jde na velkou někde mimo byt, což je ve všední den většinou, tak mi aspoň zavolá a sdělí mi to. Taky mi často pošle video z mobilu, jak mu to lezlo ze zadku. Je na to prostě ujetej, ale jinak máme super vztah, sex je taky v pohodě, takže to beru. Jsem zvědavá na reakce, moje kámoška to jednoznačně odsoudila.

Malin (Po, 20. 6. 2022 - 21:06)

jo ty se mas!!!!

Vendula (Po, 13. 8. 2007 - 09:08)

Já někde četla, že kadění je normální část lidské sexuality a svým způsobem se blíží souloži. Když nemáte průjem nebo zácpu, provázejí ho libé pocity až do vyvrcholení, vzdychá se při tom, člověk se tváří jako při orgasmu (aspoň co jsem měla možnost vidět) a pak nastává pocit uvolnění. Jen je škoda, že produktem je taková smradlavá a hnusná věc.
Letos jsme s partnerem na dovolené prochodili Vysočinu a párkrát jsme kakali spolu venku. Spolu znamená pár kroků od sebe. Když jsme hotoví, tak si třeba řekneme, že se nám ulevilo a že nás vzrušovalo po sobě pokukovat a slyšet se. Ale doma nikdy nic takového, tam respektujeme soukromí.

Pavel (So, 11. 8. 2007 - 19:08)

U nás doma je normální, že když se ráno holím a manželka chce na velkou, tak jde normálně přede mnou a nedělá si z toho hlavu (záchod máme v koupelně). A smrad po ní není žádnej, protože ženské na to mají svoje postupy. Ona si samozřejmě hned po vykakání nestoupne, ale nejdřív po sobě spláchne, chvíli počká a teprve pak si stoupne a utře si prdelku. Potom znovu spláchne, umyje a zavře záchod a umyje si nad vanou zadek sprchovým gelem. Pak si ho utře ručníkem a oblékne se. Takže v koupelně není smrad a ona je úplně čistá.
Ale nijak mě to nevzrušuje. Mně se moc líbí její velkej baculatej zadek, miluju když jí ho můžu olizovat, gelovat, běžně děláme anál. Nechal jsem se od Blanky v koupelně dokonce počurat a dostal z toho orgasmus že jsem málem omdlel. Moč je ale sterilní, nesmrdí a dá se zredukovat její koncentrace vypitím více vody. Navíc se potom hned vykoupu a je to. Stejně tak se mi líbilo sledovat přebalování při menstruaci. Je to prostě něco jinýho, co my chlapi nemáme.
Ale kadit po sobě? FUJ!

Luděk (So, 11. 8. 2007 - 17:08)

Prďochu, zasrali jste to tam blbostma a ještě jednou a můj příspěvek by nebyl vidět.
A zajímavý to je, spousta kluků by ráda viděla kakat svou partnerku, ale hned tak se to někomu nepodaří. A mobil u kadící prdele? To už vůbec hned tak nikdo nemá. Napiš, co jsi zažil ty. My jsme s partnerkou na sebe hrdí, že si takhle společně kadíme. Týden sem nikdo nic nepíše a najednou tu zacláním.
Já myslím, že vzájemné pozorování odchodu stolice mezi partnery není až tak velká úchylka. Můj kámoš to dělá s přítelkyní, já to dělám s partnerkou taky. Asi v tom rozsahu, jako to popisuje Jana 66. Žádné kakání na tělo jako Ilonka nebo narážení posraných spoďárů na hlavu jak Hovnovec, zas takhle to nemilujeme. Ale jde spíš o ten akt. Svlékání, sednutí na mísu, prdění vylézání stolice. To vše je velmi atraktivní. Podle našeho názoru s partnerkou, ten kdo neviděl hovno svého intimního partnera, ví o sexu hovno. Oba dva chodíme na velkou dvakrát denně a velmi často se poté milujeme. Tedy pokud jsme zrovna doma. Ale i když to na nás přijde mimo dům, většinou si zavoláme. Zvlášť efektní je, když si dám mobil k zadku a partnerka napjatě poslouchá moje prdění a vylézání hoven. Naprosto suprácký je když se spolu vykadíme někde v lese. Pro různé hygienicky založené jedince taky napíšu, že máme rádi se společně vykadit v rybníce, když plaveme. Hovno jde nahoru a vyjukne na nás. Skvěle se u toho nasmějeme.

Reklama

Přidat komentář