Reklama

kakání partnerky

neznámá (Ne, 3. 6. 2007 - 18:06)

hm...tak nemám slov....jestli chceš přijeď a já se ti useru do ksichtu že se budeš divit a pak ti v tom ty prase zvrhlý vymchám držku

krtek (So, 2. 6. 2007 - 16:06)

Ilono,ty jseš ale zvrhlé hovado.

Ilonka (Pá, 1. 6. 2007 - 14:06)

Pavle 222, ono to nikde není normální, to ti snad nemusím vykládat. Samozřejmě, že by to šlo založit v jiné zemi, ale větší rozsah stránek nejde založit anonymně, většinou po tobě chtějí osobní údaje, musíš nějakým způsobem platit za hosting a tak.
A já se za to stydím a nechci, aby to někdo o mě věděl. Kromě toho to měl na starosti kluk, který nám dělal správce. Moje jméno nikde nefigurovalo, zpracovávala jsem registrace. Když jsem do toho minule šla, neměla jsem partnera a smysl serveru byl pro mě, abych našla kluka, se kterým si splním své sny. To se mi povedlo a moje motivace je menší. Sem tam návštěva na srazu v SRN mi stačí.
Kromě toho jsem vůbec nemínila se tady pouštět do nějakých diskuzí. Našla jsem tu pár známých lidiček z dřívějška, tak jsem je chtěla pozdravit. Především jurasska, o kterém jsem nic nevěděla.

Pavel 222 (Pá, 1. 6. 2007 - 14:06)

Proč si nezaložíte web v jiné zemi? Třeba v Německu nebo na Ukrajině, když tam je to normální, jak si tu Ilono básnila o Německu.

Plynař (Čt, 31. 5. 2007 - 21:05)

Kaviár to mne nic neříká, ale hledám nějakou holku, která by se nestyděla a klidně před mnou prděla a nebo by se ze srandy usrala do mého ksichtu a tak.

průjem (Čt, 31. 5. 2007 - 21:05)

prosím posery ať si založí své stránky tady je to dost od tématu.

X-men (Čt, 31. 5. 2007 - 20:05)

kdyby jsi měl zájem tak se ti klidně vyseru do huby ty Tomíku, nebo ti to klidně pošlu poštou. Nejlepší grády to má po bujarém večírku - hotový desert

tom (Čt, 31. 5. 2007 - 17:05)

jsem měl na mysli třeba i seriozní seznamku:) je to škoda, že neexistují žádné stránky...

Ilonka (Čt, 31. 5. 2007 - 17:05)

Tomíku, je mi líto, v současné době neexistuje u nás nic. Já sama jsem byla spoluprovozovatelka webíku s touhle tématikou, ale zarazili nám to, i když to bylo jako zaheslované stránky. Šla bych do toho znova, ale znamená to vystoupit z anonymity a to se nikomu z nás nechce. Navíc když se to základalo, neměla jsem partnera a to byla moje hlavní motivace. Teď
už jsem vdaná a vlastně šťastná, protože vím, že najít partnera se stejným zaměřením je dost obtížné. Jediná možnost je tvrdě to partnerce říct a nebát se odmítnutí. Takhle to dělal Luboš a na třináctý pokus mu to vyšlo. Teoreticky by poměr holek s negativním versus pozitivním poměrem ke kavíku měl být 1:10, ale jak už jsem psala, holky se daleko víc stydí a tají to víc než kluci.Tahle cesta ale není pro každého. Luboš je dost sebevědomý, velmi přitažlivý, nestydí se a dostat holku do postele byla pro něj maličkost.Takže těch 13 holek vystřídal během roku a půl a byl odhodlaný jich vystřídat třeba padesát, dokud stejně ujetou holku nenalezne. Dokonce si pak nakonec vybíral ze dvou. S další se seznámil na webíku. Nakonec si nechal tu z reálu. Je to Tomíku dost tristní, ale v současné době ti není co nabídnout. To chtěl i jurassek, ale já o žádné volné holce nevím.

tom (Čt, 31. 5. 2007 - 16:05)

mám otázku, kde získat nějaké info ohledně kaviáru. existuje nějaký spolek či tak něco? přijde mi to nemožný narazit na někoho s podobným zaměřením...

Ilonka (Čt, 31. 5. 2007 - 13:05)

Vidíš, kotěnočkine, to jsou všelijaké zajímavosti kolem kavíku. U nás to teda funguje naprosto suprově, jakmile se trochu vzrušíme, tak se nám začne chtít kakat, to je prostě nějaký reflex a takhle to má myslím většina z nás. Taky je jasné, že nemůžeme chodit ráno. Chodíme oba pravidelně večer, to si organismus zvykne a to i když zrovna ten den tyto aktivity neprovozujeme.
A jak už tu kdosi psal, hovínka musí být atraktivní, tj. velká, formovaná a měkká.
Samozřejmě zaječí bobky nebo naopak nějaká humusácká kaše, to je fuj. Taky by to nemělo moc zapáchat. Ideální ke konzumaci jsou banány, jogurty, vločky a tak.

Návštěvník (Čt, 31. 5. 2007 - 10:05)

nazdar sračky tak jak vám to sere?

kotěnočkin (Čt, 31. 5. 2007 - 09:05)

by mě zajímalo, jak se Ilonce s manželem daří tato praktika sladit časově. Myslím si, že na povel se člověk nevykadí, takže se asi musí milovat, když se jim chce kadit a ne naopak

Pavel 222 (Čt, 31. 5. 2007 - 08:05)

Tome, ty jsi buď nevyzrálej člověk nebo nechápeš správně jazykové výrazy. Tolerance znamená, že nezakazuješ,ale přijímáš názory takové jak jsou (u druhých)a nenutíš druhé žít podle svých názorů. To však neznamená, že s tím musíš bezpodmínečně souhlasit. Když řeknu, že je to prasečina, neříkám, že tom nesmí srát na svou partnerku, když ho to naplňuje. Proto ti znovu opakuji: hnusí se mi to,ale ty se třeba koupej ve fekálním voze, mě je to zcela fuk.:-)
Netolerantní jsi spíš ty, když neuznáváš protipostoje.

Automechanik Pa (Čt, 31. 5. 2007 - 08:05)

Áaaa, tady jsou samé čokolády :o)

tom (Čt, 31. 5. 2007 - 00:05)

ano, budu se opakovat, ale z tvého příspěvku se dá vyčíst, že jsi netolerantní ke kaviáru. dobře píšeš, že "sraní" se ti hnusí. ale proč by kaviár v jakékoliv podobě nemohli jiní provádět bez jakéhokoliv opovržení? ano, líbí se mi, že se tu někdo k tomu přizná a neberu ostaním diskuzi na tohle téma, ale nelbí se mi ta ostrá netolerance až vulgárnost ostatních k tomuto tématu... a pro ostatní, kdo mají k takové praktice blíž, byl bych rád k nějakému nasměřování, jak ustkutečnit svoje sny ohledně kavíku...a nenechte se odradit od nepřejících...

Pavel222 (St, 30. 5. 2007 - 23:05)

Hmmm,tak to je na mě moc. Mě by se líbilo třeba jen společné sraní v přírodě, jako předehra tedy. Sraní na sebe už ne.Zatím na to lanařím přítelkyni. Moýná se prý jednou odváže. Zatím spolu jen čůráme. To už se mi hnusí. Tak příjemnou zábavu. Až budeš chtít, popiš více. Zatím ahoj.

Návštěvník (St, 30. 5. 2007 - 20:05)

ilonko opakuješ se jak ten ondra

Ilonka (St, 30. 5. 2007 - 19:05)

Vidíš Pavle222, že umíš psát rozumně, když chceš. Problematika kavíku není tak jednoznačná jako u u pissu. Míra úchylky je různá. Kolísá od toho, zejména u holek, že je jenom vzrušuje jejich vlastní kakání, někdo se jenom rád podívá, někteří po sobě serou a rozmatlávají to po sobě. Někdo to dokonce i pojídá. Díky tomu, že jsem dělala registrace na základě motivačního mailu, vím prakticky všechno o české kavíkové komunitě. Co člověk, to jiný rozsah úchylky. Pro někoho to funguje jenom jako předehra k normálnímu sexu, jiné páry z toho mají hlavní sexuální aktivitu. A když už se o tom bavíme, měla bych asi sdělit jak to mám já s manželem. My jsme tak uprostřed celé té škály kavíkových úchylek. Kadíme si na holé tělo, ne přes igelit jako někdo. Ale vždycky jenom na hrudník nebo na břicho. Nerozmazáváme po sobě nic, nelížem si anální otvůrky. Teda to kecám, to děláme, ale jenom čisté, nikdy ne posrané. Máme to jenom jako předehru, pak se normálně milujeme a to po velmi důkladném vykoupání. Ale napsala jsem vlastně daleko víc než jsem původně chtěla a moc chvály určitě nesklidím.

Ilonka (St, 30. 5. 2007 - 19:05)

Vidíš Pavle222, že umíš psát rozumně, když chceš. Problematika kavíku není tak jednoznačná jako u u pissu. Míra úchylky je různá. Kolísá od toho, zejména u holek, že je jenom vzrušuje jejich vlastní kakání, někdo se jenom rád podívá, někteří po sobě serou a rozmatlávají to po sobě. Někdo to dokonce i pojídá. Díky tomu, že jsem dělala registrace na základě motivačního mailu, vím prakticky všechno o české kavíkové komunitě. Co člověk, to jiný rozsah úchylky. Pro někoho to funguje jenom jako předehra k normálnímu sexu, jiné páry z toho mají hlavní sexuální aktivitu. A když už se o tom bavíme, měla bych asi sdělit jak to mám já s manželem. My jsme tak uprostřed celé té škály kavíkových úchylek. Kadíme si na holé tělo, ne přes igelit jako někdo. Ale vždycky jenom na hrudník nebo na břicho. Nerozmazáváme po sobě nic, nelížem si anální otvůrky. Teda to kecám, to děláme, ale jenom čisté, nikdy ne posrané. Máme to jenom jako předehru, pak se normálně milujeme a to po velmi důkladném vykoupání. Ale napsala jsem vlastně daleko víc než jsem původně chtěla a moc chvály určitě nesklidím.

Reklama

Přidat komentář