Reklama

kakání partnerky

robo (Pá, 20. 4. 2007 - 15:04)

Maru, tobě chybí tolerance, k potřebám druhých.
Kdo nemá žádnou úchylku musí vést strašně nudný život.

maru (Pá, 20. 4. 2007 - 12:04)

hovada jste. je to normální co děláte?

karel (So, 7. 4. 2007 - 16:04)

Proč bych si měl políbit prdel? já tě za to, že se ti to líbí neodsuzuju. Ale divit se můžu. robo to možná vystihl. Cizí holku a ještě na videu, to bych zvládl,ale asi bez nějakého vzrušení. A to jenom proto, že je to něco co člověk hned tak nevidí. Jako jiné věci na webu. Ve skutečnosti a ještě k tomu se svou ženou, to ne. Přece jenom je to pro mně věc velmi osobní a nechutná. A ani bych nezvládl to ženě navrhnout, protože bych si připadal jak zvíře. Někdy je touha a představy hezčí než realita. Jako když dlouho toužíte po nějaké věci a pak když ji máte tak nadšení rychle vyprchá.

knoflík (So, 7. 4. 2007 - 09:04)

To Luboš: Výtečně řečeno!! :)
Člověka potěší, když ví, že on neni jediný úchylně založený...

Luboš (So, 7. 4. 2007 - 07:04)

Zase ta obvyklá argumentace, že lidi už nevědí co by vymysleli, což je pěkná blbost.
My se svou partnerkou jsme se o tom bavili
a tyhle představy jsme měli oba už od patnácti. A oba jsme měli stejné pocity, že to je něco, co asi nikdo jiný nemá. Až později jsem se dozvěděl, že vlastně tahle úchylka není tak vzácná. Jak tu kdysi napsal psycholog, týká se to asi desetiny lidí. Problém je v tom, jak píše Robo, uvést tyto představy do reality. Drtivá většina lidí, zejména holek, to skrývá, protože se stydí a po případném sdělení partnerovi se bojí i ukončení vztahu. Já jsem měl silnou touhu to prožít reálně a celkem pochopitelně s co nejhezčí holkou
a nakonec se to povedlo. Každá desátá není tak málo. Řekl jsem to všem partnerkám, se kterými jsem měl intimní vztah. A jak už jsem tu jednou psal, jsem jim vděčný, že to v mém okolí nerozkecaly. Statistika je ovšem ošidná věc, nakonec to nebyla desátá, ale až třináctá. A musím potvrdit to, co už tu kdysi někdo napsal, vztah dvou lidí, založený na téhle úchylce je mnohem pevnější než jiných lidí, protože oba dva víme, že jenom s obtížema bychom hledali někoho jiného.

robo (So, 7. 4. 2007 - 07:04)

Mě tohle teda zrovna nevzrušuje, ale rozumím co lidi na tom přitahuje. Ono záleží na objektu, který zrovna vyprazdňuje tlusté střevo. Viděl jsem video, kde kadila holka, která vypadala jak modelka a nebyla to špatná podívaná. Takže žádná latrína plná hoven, ale samotný akt vytoužené bytosti. Drtivé většině takto úchylných lidí se, ale tento sen nikdy nesplní a zůstanou jenom u představ.

jana (So, 7. 4. 2007 - 01:04)

Chtela bych se vas zeptat, vam to nesmrdi, nebo dokonce vam to voni? ne ze bych to odsuzovala, to ne, jen jsem zvedava.

faust (So, 7. 4. 2007 - 00:04)

Karle, nikdo te nenuti to cist. A stale plati, ze komu se to nelibi, at nam prdel polibi. Navic tva veta, ze "lidi uz nevi co by vymysleli" je lehce mimo tvou latrinu, protoze na toto clovek prichazet nemusi, proste bud ho to proste pritahuje odjakziva anebo ho to nenapadne nikdy. Takze si polib prdel i ty. Nazdar.

Blanik (Pá, 6. 4. 2007 - 18:04)

Karle děkuji ti za tvůj vtipný příspěvek. Dlouho jsem se tak od srdce nezasmála. Vtipné a hlavně výstižné...

karel (Pá, 6. 4. 2007 - 11:04)

pro ty, co je to nějak vzrušuje. máme na chatě plnou latrínu, tak si do ní může někdo vlézt a pozorovat ostatní jak serou. Jinak je ale toto téma opravdu zvláštní. Je vidět, že lidi už neví co by vymysleli. Uvědomili jste si, že na světě žije spousta lidí, kteří by srali ale nemají co? A ne tak ještě o tom vést diskuze na netu

p1p2p3p4 (Pá, 30. 3. 2007 - 23:03)

jsem kluk a moc mě kakání vzrušuje, stejně tak moje, jako kakání holky, bohužel moje nynější přítelkyně se k tomu nemá ( takže kdyby byl někdo ze sev.moravy--- :-)) jinak to rád cítím i na svém břiše---

Luboš (Út, 27. 3. 2007 - 06:03)

Mirku, já si nemyslím, že by Lenka a Michalka byly chlapi, je to moc jemně napsaný. A masturbace nebo onanie je úplně to samé, nevím o tom, že by holky masturbovaly a chlapi onanovali. Mě samotného tohle téma baví, i když mám přítelkyni, se kterou se spolu takhle vzrušujeme. Problém je, že si o tom nemáme s kým pokecat, protože lidi to odsuzujou, tak je to jenom naše tajemství. Zažil jsem to s ní poprvé, moje předchozí partnerky s tím nechtěly mít nic společného. Byly některé jako třeba Michalka nebo Lenka, že
přiznaly,že je to vzrušuje, ale dělat to před klukem nechtěly. Se svýma holkama jsem vždycky o tom mluvil, i když je to trapný, ale jinak bych tu současnou nenašel, protože holka sama ti tohle sama od sebe nikdy nepřizná. Před půl rokem tady byli Eva s Romanem, kteří byli stejně ujetí a dokonce se tu i seznámili, ale než jsem se jim odhodlal něco napsat, byli pryč, lidi je svými blbými a moralistickými kecy odsud vyštvali. Proto smekám před Klárou, Michalkou i Lenkou, že to dokážou přiznat.
Petriku, tobě nezbyde nic jinýho než si promluvit se svojí holkou, já jsem se taky vždycky strašně styděl s holkama o tom mluvit. Jenomže ty kakací představy mě tak šíleně vzrušovaly, že jsem to chtěl zažít.
Nakonec se mi to podařilo, ale nemůžeš čekat, že to vyjde hned napoprvý. Záleží na tom, do jaký míry to pro tebe je důležitý.Moje přítelkyně třeba říká, že kdyby nepotkala mne, asi by se smířila s tím, že kakací hrátky nikdy nezažije a bude si to jenom představovat. Když se holkám s tímhle svěříš, musí taky počítat s tím, že se dozvíš, že je prase a úchyl. Musím jim aspoň poděkovat, že to o mě nerozkecaly. Většina mi jenom řekla, že ne, že je to nepřitahuje a v lepším případě, že by je to i přitahovalo, ale zkoušet to nechtějí. Takhle děkuju osudu, že jsem našel holku, kterou to vzrušuje jako mě a rozhodně nás to bavit nepřestává, ještě to vylepšujeme.

Mirek (Út, 27. 3. 2007 - 00:03)

Já si myslím, že Michalka a Lenka jsou chlapi, protože ženy by napsaly "masturbuji" a ne "onanuji".
Někdo vás vodí za nos a náramně se tím baví.

petrik (Po, 26. 3. 2007 - 22:03)

Holky,mě to strašně vzrušuje,ale stydím se o to partnerku požádat.když bych viděl holku kakat,opravdu bych se asi samým vzrušením hned udělal.můžeme si o tom třeba alespoň popovídat?Nikdy jsem holku kakat neviděl.

Michalka (Po, 26. 3. 2007 - 20:03)

Pro Lenku: Mě vzrušuje spíš jen moje kakání.nejdřív ten tlak v bříšku a pak když si sundám kalhotky a někam se hezky schovám za stromečky a ten pocit že si můžu svobodně stáhnout kalhotky a dřepnout si.Tak to někdy i prodlužuju,když vím,že mám klid.Ani nechci,aby mě někdo viděl nebo abych se na někoho koukala nebo aby mě někdo viděl.Sednu si na bobek a hezky v klidu prostě kakám.Bývám u toho docela vzrušená a někdy si to po tom i udělám,normálně v dřepu.

Návštěvník (Po, 26. 3. 2007 - 11:03)

MORALISTKA ADÉLA A JEJÍ LABŮŽO.
PROSTĚ HNUS

adéla (Po, 26. 3. 2007 - 11:03)

teda klobouk dolu, perfektně jsi jim to natřel, moralistům!!!! Nejsem sice přívržencem této "úchylky", ale každej jsme nějak jetej a když to vyhovuje oboum, tak žádnej problém. A vy moralisti, uvědomte si, že to co vám připadá normální, nad tím by se poblil zas někdo jinej, tak nekybycujte a radši to vyzkoušejte, co když náhodou zjistíte, že je to nekonečné labůžo?!!!

Luboš (Po, 26. 3. 2007 - 11:03)

26. 3. 2007 10:28:13, Richard
Kláro ty chcípačko posrana od tvojich hoven

Richarde, dovolil bych si opravit tvou poněkud podivnou češtinskou formulaci:

Když píšeš dvě oslovení, v našem případě ty chcípačko, je třeba to oddělit čárkami.
Od tvojich hoven je taky chybné. Myslel jsi asi tvých, ale i to je špatně, je třeba použít zvratného zajména svých, to lépe vystihuje situaci. Verstehen Sie?

Luboš (Po, 26. 3. 2007 - 11:03)

Holky, Klárko, Lenko, Michalko. Z debilů jako Richard si nic nedělejte. Tak jak to napsal, je jasné, že to napsal člověk s IQ na hranici imbecility. Všichni, kdo se tu přiznali, že je to vzrušuje, byli vždycky
terčem útoků nějakých zamindrákovaných nebo prudérních jedinců. Já jsem tady někdy před půl rokem napjatě sledoval diskuzi mezi Evou a Romanem, kteří se tu seznámili a dokonce to zrealizovali. Škoda, že nevím, jak to nakonec mezi nima dopadlo, už se neozvali. Z takzvaných normálních hovad byli tak znechucení, že už sem nikdy nic nenapsali. Když odsud odešli, sebral jsem odvahu a taky jsem přiznal, že to s přítelkyní děláme, ale tak nějak zaobaleně. Takže teď to napíšu na plnou hubu, protože to pokrytectví mě nebaví a vy prudérní, závistiví,zakomplexovaní nebo jinak postižení jedinci, třeba se z toho poserte.
Oba jsme vysokoškoláci a vzhledově nadprůměrně vypadající, samozřejmě se s tím nikomu nechlubíme.
Nejenomže se díváme, jak nám to leze z prdelí, ale kadíme i po sobě a jsme z toho neuvěřitelně vzrušení. Při následném milovaní jsme oba udělaní do půl minuty.
Klárka, Michalka a Lenka to tu psali ještě moc slušně, tak ať pruderisti mají důvod
se pohoršovat. Holky, nenechte se zviklat, sex po pořádným vysrání je super. Omlouvám se, reagovat na nějaký debilní příspěvky nebudu.

Richard (Po, 26. 3. 2007 - 10:03)

Kláro ty chcípačko posrana od tvojich hoven

Reklama

Přidat komentář