Reklama

kakání partnerky

Eva (So, 2. 12. 2006 - 08:12)

Jendo,koukám,že kluci se zájmem o kakání coby sexuální aktivitu najednou jsou.Kde jste byli doteďka?
Jendo,abych ti popisovala přesně jak to děláme,to mi veřejně přijde přehnané.To by se z toho zase moralisti posrali.Najdi si diskusi Přítel prdí,je tam odkaz na naší společnou,myslím mou a Romčovu,schránku a já ti to pošlu mailíkem.

Jenda (So, 2. 12. 2006 - 01:12)

Evicko, no pohoda, ze se ti to povedlo.
Ale co je potom? Pises ze se kakanickem vzrusite, tak aspon po tom utirani a lizani prdely taky pichacka? Nebo se natolik vzrusite kakackou, ze uz orgasmujete pri tom utirani atd?! Dik za odpoved.

Eva (Pá, 1. 12. 2006 - 09:12)

Milý Fauste,
jsem ráda,že sem něco napsal další milovník kakání.Pro ty,kdo jsou líní se vrátit zpátky
jenom uvedu,že jsem se tady na jiné diskusi seznámila s Romanem,se kterým jsem sraníčko v praxi realizovala.I když jsem měla kluků, myslím,dost,nikdy o společné kakání žádný z nich neprojevil ani nejmenší zájem.Od svých 14 let jsem čekala, jestli se neobjeví někdo se stejnými sklony.Do mých nynějších 27 se to nepodařilo.Diskusi o kakání partnerky jsem od začátku sledovala s tím,že jednou se tu objeví kluk,který jasně řekne,ano,sraníčko,tvoje i moje mě strašně vzrušuje a chci,aby se to stalo pravidelnou součástí našich sexuálních hrátek.Jenomže nic podobného se nestalo a ohlasy byly většinou negativní.Úchylné prase a tak.
Pak jsem se na jiné diskusi seznámila s Romanem,který má naprosto stejné sklony,které jsme už párkrát realizovali v praxi.I on měl jednoznačně negativní zkušenosti.Sice v minulosti měl partnerku,která to s ním prováděla,ale jenom proto,že to chtěl,nevycházelo to z jejích vlastních potřeb.
Romča si dokonce jednou dal i inzrát,že hledá holku se zájmem o kakáníčko,ale dopadlo to žalostně,dostal jedinou odpověď a to od dvou leseb,které mu nabízely občasnou trojku.Jinak podotýkám,že naše sklony jsou pouze v tom,že se společně vykakáme a pak si vzájemně vytřeme prdelky nebo též olížeme,to je asi tak největší prasečinka.Jinak nějaký mazání po sobě nebo sraní na sebe,to v žádném případě.Takže na závěr pro všechny,kdo taky mají pocit,že by se jim tahle činnost líbila-stejně postižení lidé existují a vyplatí se je hledat.Když pak najdete někoho,kdo se tímhle taky vzruší,tak je to úžasné.

scatman (Pá, 15. 3. 2019 - 16:03)

ahoj evka aj mna to moc zvrusuje..nepoznas niaku osobu co by isla do toho

Fotograf (Pá, 1. 12. 2006 - 01:12)

Myslite, ze tohle je kakaci partnerka pro vas?!

http://www.freefoto.cz/srandicky/10612/

sasa (Čt, 30. 11. 2006 - 22:11)

me nevadi kdyz jsem doma na zachode mam otevreny dvere od wc a povidam s s pritelem ani kdyz kolem projde a nevadi mi to ani naopak kdyz tam sedi on..ae rozhodne me to teda nevzrusuje-to je hnus..ale u ostatnich proti tomu nic nemam at si kazdej dela to co se mu libi-pokud tim neobtezuje ostatni..Neboli svoboda lidi konci tam kde zacina svoboda jinych-nebo jak se to rika

cincibus (Čt, 30. 11. 2006 - 21:11)

no normální to tedy zrovna není ,ale co je vlastně dnes normálního? že ? :))Lidstvo už neví co by roupama vymyslelo. No jak se říká proti gustu.....

faust (Čt, 30. 11. 2006 - 21:11)

Proc prastene? DE GUSTIBUS NON DISPUTANDUM, ne? ;-) Me se to nahodou libi moc. Jen jsem bohuzel nemel jeste nikdy moznost poznat nekoho jako je treba Eva :-(

Co je to tu (Čt, 30. 11. 2006 - 18:11)

za posedlé kaděním? Je to praštěné!

Radek (Čt, 30. 11. 2006 - 14:11)

A odkud je ta skvělá Eva? A co tady děláš ty, když se tady sere????

Návštěvník (St, 22. 11. 2006 - 14:11)

Koupat se bez plavek možná je přirozené, zdravější. Ale srát před někým a je to jedno jestli to je stejné nebo opačné pohlaví, Tak to určitě ne.
Dodnes si představuji, jak jsem si kdysi musel odskočit do lesa, krytý v pohodě ze tří stran a zté čtvrté nebyl předpoklad, že by mne někdo viděl. A právě odsud mne jistá dívčina úpěnlivě pozorovala, viděla mi přímo do zadku a usmívala se při tom a já o tom dlouho nevěděl. Od té doby mi to velmi vadí a nevysral bych se před někým ani nevím zaco a rovněž tak nejsem na nikoho zvědav, jak to dělá. To fakt raději někde půjdu bez plavek.

Pavel (Út, 14. 11. 2006 - 06:11)

Taky mám v tomhle ohledu docela problém. Máme dost velkou koupelnu, ale společnou se záchodem. Ten je na druhý straně než umyvadlo ale není nijak oddělený. Manželce nedělá sebemenší problém jít na WC (i na velkou) přede mnou. Já se třeba holím a Blanka potřebuje na WC. Tak na mě zaklepe, řekne že si jen odběhne a za chvíli je venku. Sedí na záchodě, já stojím u umyvadla a ona si se mnou normálně povídá. Když se ona v koupelně maluje a já potřebuju, tak je to katastrofa. Podupávám před koupelnou a pořád jí říkám kdy už bude venku že chci na záchod. Neumím si představit jak sedím na záchodě a ona je přitom v koupelně. Ona mě sice v tomhle respektuje, ale pořád mi říká co blbnu, že se přece spolu obden milujeme a to je daleko intimnější než nějaký kadění. Že je to lidský, přirozený a dělá to každej a že se vůbec nemusím stydět. Navíc že se na mě přitom dívat nebude, já se na ni přece taky schválně nedívám. Ale já tohle prostě nedokážu.
Je ale pravda, že u nich v rodině byli všichni nudisti a ona se chodila s rodiči odmala koupat bez plavek. Já se styděl svlíknout i před mámou. I v tomhle se mnou měla problém. Teď spolu občas na nudipláž zajdeme, ale já se pořád stydím. Prostě si připadám divně a na normální koupaliště chodím radši. Ona mi říká že je to nezdravý vylézt z vody a nechat si mokrý plavky. A že přirozený je se koupat bez plavek. Přitom to není rozhodně žádná exhibicionistka, když jsme na normální pláži, nosí dvoudílný plavky a nikdy nechodí ani nahoře bez.

Bořek (Po, 13. 11. 2006 - 16:11)

Ale kdepak Evo, to není tak, že bychom si předem řekli, že během tůry to bude. To "jako" vyplyne a skoro o tom nemluvíme. Stane se to tak jednou dvakrát za sezónu. Chodíme hodně i na běžky, ale tam se to samozřejmě nestane, poněvadž to není pohodlné. Takže je vidět, že tomu oba napomáháme. Ono je to možná vzrušivější, když je to takhle "jako náhodou", málokdy a není to součást našeho sexuálního života. Jednou jsme si to řekli a tím to zhaslo. Jinak se tím spíš škádlíme, ale to už nechci zacházet do detailů.

Eva (Po, 13. 11. 2006 - 16:11)

Vidíš Bořku,to máš úplně jiné zkušenosti než já,dobře jsi odhadl,že spousta lidí tu pouze realizuje své představy.
Zajímavé je,že i Romča,který měl ještě víc partnerek než já partnerů,to zažil úplně jen s jednou a částečně s další.A to se vždycky snažil o nějaké kroky,které navozovaly příznivé klima pro tuto činnost.
Ani tady nenajdeš v diskuzi moc kladných odezev,takže jsi měl vlastně štěstí.Nebo jenom taky realizuješ představy,ale to se mi nezdá.

Návštěvník (Po, 13. 11. 2006 - 15:11)

Kde se sere,vsude je Eva.Rekni tomu svymu chudakovi,co si za uchyla a nech normalni chlapi bejt.Je to hnus zit s nekym jenom nez najdes stejny prase!

Dobrá rada nad (Po, 13. 11. 2006 - 13:11)

Sere se na hajzlu a píchá se v posteli, naopak to nikdy nedělá dobrotu...

Bořek (Po, 13. 11. 2006 - 13:11)

Já bych, Evo, řekl, že pro většinu holek, se kterými jsem chodil, to bylo více či méně erotické téma. Jsou to v paměti jen takové střihy, jak ve filmu. Těsně před tím, než mě začala lízat, jí říkám: "A Kačenko nevadí ti, že jsem před chvílí kadil?" Ona na to: "Mně to víc rajcuje a navíc vím, že ses sprchoval, než jsi ke mně přišel." S jinou Kačenkou jsme si o tom někdy v posteli povídali v přestávce mezi šukáním. Kdo jak často chodí, jestli to je příjemné, jak to je v jiném prostředí... Nezapomenu na zážitek z koleje kdysi. Šel jsem kadit a protože v sousedních kabinkách nikdo nebyl a já měl zácpu, ulevoval jsem si trochu víc nahlas. Jaký byl můj úžas, když jsem spláchnul, z vedlejší kabinky se ozvalo taky spláchnutí a zároveň se mnou vyšla ven holka. Dodneska si vybavím ty oči, kterými se na mě dívala... Ale k občasnému společnému kadění venku došlo až tou mou současnou.

Eva (Po, 13. 11. 2006 - 09:11)

Bořku,bezva,že jsi se ozval.Konečně někdo,s kým si mohu vyměnit názory věcně a nebude řeč o hnusech a úchylech.Sama přiznávám,že u mne jde o představy,ne poznanou realitu,doufám,že díky Romanovi brzy vše bude jinak.Problém je v tom,že mám přítele,se kterým žiju ve společné domácnosti a zatím znám Romana jen krátkou dobu na to,abych začla dělat nějaké radikální změny ve svém životě.Ale představa,že existuje kluk,se kterým by bylo možné dělat všechno,co chci je hrozně vzrušující.Jak uvedl Psych,víceméně jde o
to,jaký postoj má člověk ke své vlastní stolici.Vem si,že podle nějakého průzkumu,který se dělal v Německu,chodí skoro polovina lidí na velkou jenom doma,jinak nikde.Ti takzvaní koprolagnisti chodí všude a zpravidla víckrát za den,což není zrovna můj případ,ale to je z jídla.Jím nezdravě,bílé pečivo,hranolky,hambáče a tak.Romča mi říkal,když si s ním budu dávat zeleninku,že mi to půjde taky víckrát.Mimo domov chodím vysloveně ráda a problém s tím nemám.Přítel je pravý opak.Vklidu mi řekne,kdyby člověk nemusel srát,bylo by na světě líp.Už jsem to tady sice popisovala,ale musel bys to hledat,máme společné WC s koupelnou a přítel tam sedí každé ráno půl hodiny a výsledky snažení většinou nejsou moc slavné.No a pak ho lákej na nějaké kakací hrátky.Ten mimo domov nejde nikdy ani v práci ne,když někam jedem na 3 dny,většinou nejde vůbec.A k té desetině lidí,to fakt nevím,dlouho jsem si myslela,že snad takovou úchylku mám snad jediná na světě.Měla jsem za život myslím dost intimních partnerů,ale nikdy jsem nepozorovala tendenci,že by tyto sklony měli.Já taky moc ráda chodím do přírody,takže to na mě kolikrát přišlo před nimi,ale oni,i když jsem zůstala blízko u cesty,šli o kus dál.Neříkej mi,že kdyby je to vzrušovalo,tak by se nesnažili třeba jít blíž.A Romči se na to kakání zádama schválně zeptám,třeba se ještě opírali nějak o strom nebo o balvan,co já vím.Ty jsi třeba měl se svými bývalými přítelkyněmi větší štěstí,zajímalo by mne,do jaké míry je to běžné.

Bořek (Po, 13. 11. 2006 - 08:11)

Já si, Evo, myslím, že spousta lidí, dokonce většina, sem vypisuje svoje sexuální touhy a představy a ne realitu. "Na kadění nic nezvyklého není, doma to děláme jeden před druhým běžně," třeba píší. Tak si představ, jak sere tatínek a do toho do koupelny přijde 16-letá dcera a dělá si make-up. Ještě legračnější představa je vícegenerační rodina, např. babička před desetiletým vnukem. Kombinovat můžeš libovolně. Výplod fantazie je i Romanova historka, jak kadí s partnerkou a opírají se o sebe zády. Chceš-li se o sebe v dřepu opírat zády, budete mít co dělat, abyste udrželi balanc. Abyste ze sebe vůbec něco dostali, musíte se hodně předklonit. to se budete dotýkat zadky a to už je jiná kapitola. Nebo jak ten pán vejde na dámské WC a proti němu si lepá žena utírá zadeček vystrčený právě proti němu. Ale jinak si myslím, že kadění jedinců opačného pohlaví je zajímavé pro víc než jen 10 % lidí. Samozřejmě to je podmíněné věkem (i vzhledem právě seroucího)

barbeti (So, 11. 11. 2006 - 04:11)

Ahoj Psych nechte by si sledovat i moji hranicni oruchu osobnosti?Zarucuji ze jsem ve vsech ohledech ewtremni pripad a jen nekdo kdo pise mam depku a bla bla.

Reklama

Přidat komentář