Reklama

chat nad 40 let

Martina (Čt, 15. 11. 2007 - 11:11)

Mě je taky pořád zima, já jsem hroznej zmrzlík - nohy, ruce, zadek pořád studený. Já v zimě jím i studenej zeleninovej salát s přemáháním, potřebuju teplý jídlo a pití.:-)

Já taky myslím, že Roman nemá na mysli virtuální vztah. Vzhledem k tomu, že v rubrice, kde jsou 40tileté bezdětné a bez partnera se ani neukázal, řekla bych, že hledá zadanou paničku na povyražení a to já nejsem.:-) A nesmělý určitě není.:-)

Jdu do zimy - obíhat a vyřizovat, mějte se.:-)'

Roman (Čt, 15. 11. 2007 - 11:11)

díky za reakci. Nabídka byla vyslovena a pokud se některá o mě chce dozvědět víc, má možnost napsat. Nebudu tu exhibovat veřejně, abych byl všem pro legraci. Krásný den'

Danča (Čt, 15. 11. 2007 - 10:11)

Ono to bylo v těch starých diskusí,včera jsem si to večer četla.Ale nemyslím,že holky měly na mysli virtuální vztah.. No ale to ať si dyžtak dořeší přes tu soukromou adresu.
Nějak nemůžu a nemůžu rozmrznout. Co budu dělat,až bude o 10°C méně?'

Martina (Čt, 15. 11. 2007 - 10:11)

Asi jsem špatně četla, nevšimla jsem si, že některá hledáte přítele. Tak do toho, Romane.:)'

Martina (Čt, 15. 11. 2007 - 10:11)

Vážený - Romane, zralý muži (jsme vrstevníci), já tohle beru jako dámský otevřený spolek, ale mohl by ses nám dvořit všem najednou.:-))))))

Pro všechny - hezký den.:)

Někteří lidé jezdí opravdu hrozně bezohledně. To je, Evo, pěknej pech. Jakoby neměl člověk starostí dost, co. Hlavně, že se ti nic nestalo.'

Danča (Čt, 15. 11. 2007 - 10:11)

Kde jste všechny?'

Danča (Čt, 15. 11. 2007 - 10:11)

Jo tááák! Nojo,ale jak má ta dáma poznat,že by chtěla,aby ses jí dvořil zrovna ty? Je nás tady hodně,a když projdeš diskuzi od začátku, zjistíš (nebo už jsi zjistil), že jsou tam ženy,které by rády přítele,neboť jsou samy. Tak napiš o sobě něco, ať jim to usnadníš.'

Roman (Čt, 15. 11. 2007 - 10:11)

Milá Dančo, jde o to, že bych se dámě v nejlepších letech chtěl dvořit a to si veřejně netrounu. Připadalo by mi to dost divné:-)'

Danča (Čt, 15. 11. 2007 - 09:11)

Romane,nejsme "zralé ženy" ale "ženy v nejlepších letech". Určitě tu chlapa uvítáme,i když ten věk nesplňuješ. Nač to soukromničení?'

Danča (Čt, 15. 11. 2007 - 08:11)

Evo,to je na vraždu!Jasně,může se stát cokoliv,ale odjet a nic,to fakt musí být naprostý idiot.
Mě takhle vjel v pátek z vedlejší nějaký frája,zabrzdila jsem,ale auto dostalo smyk,naštěstí v protisměru nikdo nebyl, a ten za mnou to taky zvládl a nenerazil do mě.Hrdina si samozřejmě odjel,aniž by zpomalil!Tyhle lidi mě děsně vytáčí.
Takže auto je nepojízdné?Jestli ho denně potřebuješ používat,tak je to další průšvih k tomu.'

Vážené dámy, (Čt, 15. 11. 2007 - 08:11)

pokud by se některé z vás chtělo si dopisovat s mužem (38 let), kterému imponují zralé ženy, budu pouze rád. Moje adresa: RomanVysk"seznam.cz'

Eva (Čt, 15. 11. 2007 - 08:11)

Dančo,já mám pocit, že snad jen zavřu oči a už je otvírám.Měla jsem včera "bájo"den.Šla jsem z práce a u mého auta stáli policajtí, kamion mi zdemolovel celou stranu u řidiče.Radost ukrutná, naštěstí to oznámil nějaký svědek a mají sice jen SPZ návěsu a firmu, ale snad to dobře dopadne.Škoda min. 50tisíc, mně snad trefí, nevím, co s tím jezdí, kretén, když to neumí a ještě od bouračky zmizí.'

Danča (Čt, 15. 11. 2007 - 07:11)

Ahoj.Taky vám ta noc tak strašně uteče?'

Martina (St, 14. 11. 2007 - 18:11)

S tou saunou jsem si dělala legraci. Já bych do společné asi nešla. Nejsem ani na nuda pláže. Asi před 10ti lety mě máma přemluvila ať s ní jedu do "nahatýho tábora" do Chorvatska (ještě jsme brali mého bratra, tehdy mu bylo asi 15 a mého asi 9tiletého syna) a už bych si to nezopakovala, pro mě to není to pravý.

Pizzu si dám občas, když je dobrá. Jinak mám ráda maso. Biftek nebo panenku, i tatarák můžu, mám ráda i šunky a salámy. Hrozně ráda jím, kdybych se nehlídala, mám snad tunu.:-)))'

Danča (St, 14. 11. 2007 - 16:11)

Jojo,a karpáčo s balzamikovým octem!
Chystáme se na něj v sobotu.'

Inez (St, 14. 11. 2007 - 16:11)

To jsme se dobře sešly, mám to taky tak - maskovaný introvert s láskou k pizze a jídlu vůbec :-))) U nás v jedné pizzerce dělají k salátům takové teplé bochánky z pizzového těsta, sypané sezamovým semínkem, mňam.'

Danča (St, 14. 11. 2007 - 16:11)

Já jsem taky introvert,i když to maskuju.Doba tomu nepřeje.
Do té pánské sauny mě nepustí-ženám vstup zakázán,ale chodím i do společné.Je tam jeden chorvat,co má tady nějaké hospody,děsně ukecanej,ale teda holky-je fakt kus!!!
Martino,pizzu miluju.A nebo i jenom pizza chleba s česnekem,tady v jedné pizérce to dělají jako přílohu,a to slintam,jenom o tom píšu.'

Martina (St, 14. 11. 2007 - 15:11)

to Danča: Pánská sauna? - tak to je to pravý, ne?:-)))))

Já půjdu kolem pátý s manželem na pizzu, pak možná dojde na nějakou vášeň, protože dítě má školu asi do 19 a večer mám domovní schůzi vlastníků a to bude zas pěkná votrava.:-('

Martina (St, 14. 11. 2007 - 15:11)

Inez - hezký nick, taky klobouk dolů, pečovat o postižené dítě je hodně náročné, hlavně na psychiku, taky si to nedovedu představit.

S tím úklidem, to je dobrý.:-)))

Já jsem taky trémista a introvert. Recitační soutěže byl můj hrob, do divadla bych se pustit vůbec nemohla. Jako dítě jsem vynikala ve výtvarných činnostech (dokonce mám střední uměleckoprůmyslovou, ale nevěnuju se tomu), to je pro introverta jako stvořený.:-)
Ale teď zjišťuju, že by to chtělo rozšířit přátele (moc jich nemám) a nevím, kde bych stejné nátury hledala. Možná tady, vypadá to na dobrej spolek.:-)'

Danča (St, 14. 11. 2007 - 14:11)

Inez,máš můj obdiv.Fakt si to nedokážu ani představit.
Já jsem na ZŠ chrála v pohádce kocourka.Tím ovšem herecká kariéra skončila.
Co budete dělat tohle uplakané odpoledne? Skoro bych šla do sauny,ale v Plzni na bazénu je dneska pánská...'

Reklama

Přidat komentář