Reklama

muž - ŠTÍR

Simča (Pá, 30. 7. 2004 - 20:07)

Jo, žení se z velké lásky.Asi tak stokrát za život.

Nahněvaný štír (Pá, 30. 7. 2004 - 20:07)

A co ty mrchy Račice?!Jedna mi teď dala kopačky a zatím nevím, proč!

Owečka (Pá, 30. 7. 2004 - 15:07)

Prý se žení jen z velké lásky. Jakou máte zkušenost?

Owečka (Po, 26. 7. 2004 - 10:07)

Mílo je to hrůza? Ale zvládáš to. Co ti dává sílu, nebo spíš prostě od něj nedokážeš odejít?Já a on. Rozjeli jsme společné podnikání. Asi to byla chyba. Trpim jak pes. Pořád mě komanduje a myslí si, že tam všechno dělá jenom on. Chtěla bych aby mě bral v práci jako partnera a bylo všechno fifty fifty a né že se bude povyšovat. Na to mu nejsem zvědavá. Chtěla bych to snim probrat, ale jak začnu, řekne třeba "Aha, už vidim jak bys to tady zvládala, kdybych třeba na tejden odjel." Do toho přidá ten svůj povrchní úsměv a já nemám najednou slov. Je mi z toho blbě...tak poradíš jak s ním navázat rozumnou diskusi? V jakou chvíli třeba. Když nám je hezky, tak zas nechci kazit ty chvíle. Díky, příště asi budu psát z Bohnic.

Eli (So, 24. 7. 2004 - 20:07)

Milo napis o tvych zkusenostich. Ja jsem vaha a podle cinskeho horoskopu stir a vaha ma bit hrozne.

Eli (So, 24. 7. 2004 - 20:07)

Muj manzel je take stir, ale co me celkem zarazi, je ze jako on muze mit dve povahy. Nekdy se muze z niceho nic chovat nazlobene a pak najednou zcela prijemne. Napriklad nekdy muze mit spatnou naladu, ale jakmile nekdo jiny prijde na navstevu je hned sami med k nim. Pritelkyne si mysli jakeho bezvadneho, inteligentniho manzela mam. Kdyz jim reknu ze byl na me zli tak reknou ze tomu proste neveri. Nastesti mam novou skupinu pritelkyn a jim ani nic rikat nemusim, jelikoz ty maji vetsi zivotni zkusenosti a vim, ze by me rozumnely, kdybych si prala postezovat, ale davam si pozor to nedelat. Ja myslim, ze stiry radi kousaji a maji radi premoc. Ale jinak ma i mnoho dobrych vkladu, je dobry pro busines, dava pozor vse udelat spravne, ma rad poradek, umi zachazet v spolecnosti. Ale jedna vec mi vadi, ze si moc o sobe mysli. Jinak astrolog a kartari mi rekli, ze zit se stiry neni nejlehci, ale to mozna nemusi byt uplna pravda. Take s radosti musim dodat, ze se hodne polepsil a je vice positivni, proste se se mnou naucil,

Míla (Pá, 23. 7. 2004 - 12:07)

Pro owecku: já jsem beran, manžel štír. Už jsem tady psala názor, je to hrůza. Ptej se, jestli cheš.

Owečka (St, 21. 7. 2004 - 13:07)

Je to tady samá rybka, přesto doufám, že se tady s nějakým srazím. Myslím, že se to stává často. Můj příklad: Moje kolegiňe je vodnář. První její přítel byl beran Pavel, manžel je beran Pavel a milence měla taky berana Pavla. : ))) Potřebju vědet, jak se co nejlépe vykroutit ze situace, když mě začne urážet. To že mi pak řekne, že to tak nemyslel mi nestačí. Nechci se do takovýho hovoru vůbec dostat. Působí na mě hrozně negativně do budoucna.

Kyllies (St, 21. 7. 2004 - 13:07)

asi neeeje zajímavé, že jsem RYBA partner ŠTÍR (už tu dokonce tahle kombinace byla),a není to můj první partnet štír, předchobí byl také...není to nějaké osudové?!?

Owečka (St, 21. 7. 2004 - 12:07)

Najdu taky dívku berana, která má taky doma tohle zvíře?

Mysak (Út, 27. 4. 2004 - 04:04)

Jo a jeste jsem zapomnela napsat ze ma perfektne vytvarovanou figuru, proste jak ma chlap mit. Siroke ramena a hrudnik, super zadek (coz se mi na chlapech po ocich nejvic libi) a uzasne rovne nohy a hezke nohy. Vaha a vyska jdou k sobe. Cetla jsem ze Stiri prave takovy vetsinou jsou. Holky jak je to u vasich chlapu? A co ty Wasabi?

Mysak (Út, 27. 4. 2004 - 04:04)

Tak lidi,ja ma doma hned 2 stiry. Manzela a ted i kluka 5 mesicu. Uz dopredu se trochu bojim o dalsi chod nasi domacnosti. O svem muzi musim rict ze ze zacatku to byl boj nez jsem se zacali trochu tolerovat - ja jsem vodnar tudiz se k sobe nehodime podle hvezd. Nase povahy proti sobe trochu souperi. Ja si to myslim. On ne. Je to vylozene rodinny typ. Je obetavy az me nekdy hanba fackuje za sebe. Kdyz ma dobre dny je s nim silena sranda, ma vytribeny smysl pro humor a nezkazi zadnou legraci. Je inteligentni a v mnoha vecech velmi dobry a nejhorsi je ze to o sobe vi. Tudiz nekomu jen tak na neco neskoci. Na jidlo a vubec na veci pro sebe je strasne nenarocny. Staci mu jedny gate a tricko, parky k obedu a je stastny. Poradek je mu fuk naopak bych rekla ze se kolem sebe snazi zachovat neprehledno. Je dost temperamentni a malo trpelivy. Rekla bych ze vubec. Vsechno musi mit hned ted kdyz si umane!!! A kdyz ne, dej se vule bozi vsichni radeji utikejte. A to me nejvic na nem asi vadi. Od toho vznikaji v nasi domacnosti nejvic hadky. Spolehlivy a verny je 100%. Nesnasi lez a je mstivy. Nekdy se mi zda ze je tluchuba. Proste rekne ze by neco udelal kdyby..... ale kdyz ta situace nastane tak to neudela. Co me ze zacatku vadilo tak jeho uprimnost. Vedela jsem kdyz mi rekl ze mi to slusi ze mi to fakt slusi ale kolikrat mi rekl takove veci ze jsem vubec nevedela jak mam reagovat. Bylo mi trapne ale on to tak nebral. Ani to nemyslel spatne. V sexu je to ten nejvasnivejsi chlap co jsem potkala za svoji "karieru". Zboznuje zvirata a male deti. Kazdemu pomuze a nikoho nenecha ve stichu. Nejhorsi je kdyz ma spatny den. Jeho nervozita nas dovede k priserne hadce.Dokaze byt hasterivy a slovickari o kravinach. Nekdy mam pocit ze si mysli ze sezral vsechnu moudrost sveta. O synovi toho zatim moc napsat nemuzu snad jen ze pokud neco chce tak si o to umi sakra nahlas rict. Wasabi, napis neco o sobe.....

wasabi (Út, 6. 4. 2004 - 20:04)

čau zuzíku, já myslím že s tím nic nenaděláš.....leda mu to na rovinu říct.."já se s tebou nudím". Třeba to zabere :-)zdravím

katae (Čt, 1. 4. 2004 - 16:04)

Dělají, že jsou v pohodě, dokud se Ti adekvátně "nepomstí". Pokud se cítí ublížení, přejde je to, až si najdou příležitost Ti to vrátit i s úroky. Jakmile poznají, že Ti pořádně ublížili (a to oni opravdu cítí), pak jsou teprve opravdu v pohodě. (Ale je pravda, že Ti to ještě mohou mrsknout jedovatým způsobem i při řešení vážnější situace v budoucnu; takže úplně nezapomínají nikdy.)

Owečka (Čt, 1. 4. 2004 - 16:04)

Já jsem ráda, že jsou radši věrní, než nevěrní. Jsem ten typ, co nevěru nese hodně těžko.Jak dlouho trvá štírům, než se po hádce uklidní? Myslím tím, zapomenou na to brzy, nebo se přetvařují a dělají, že jsou v pohodě a přitom to v nich syčí?

katae (Po, 29. 3. 2004 - 09:03)

Co se týká toho sexu, musím souhlasit, potvrdila mi to i má sestra, která je sexuálně velmi zdatná a měla štírů v posteli hned několik :-). Štíři jsou sexuálně velmi přitažliví, jsou i vášniví a divocí, ale jsou hned hotoví, nic nevydrží a četnost milování je dost podprůměrná. Jo, testují si své hypnotické schopnosti, kde se dá, ale skutek utek (radši jsou věrní). Žila jsem se štírem 14 let (a jsem ráda, že mám teď berana). Štír byl opravdu k okolí velmi netaktní, urážel (často neprávem) mé známé i rodinu.

míla (Po, 29. 3. 2004 - 09:03)

Já žiju se štírem 11 let, ale je to dost strašné. Všichni píšete o žárlivosti, vášni, přítulnosti a super milovníkovi. Tohle já tedy vůbec neznám. Absolutně nežárlí, naopak projevuje nezájem o mně. Sex totálně ubohý, tak 1 x za 2-3 měsíce, a to ještě musím ztropit kvůli toho scénu. Nechce komunikovat ani se mnou nic řešit, když je problém. Nikdy se nepřitulí a za posledních 10 let mi neřekl jediné pěkné slovíčko lásky. Prý o tom neumí mluvit a buď se s tím smířím anebo se mám rozvést. To je jeho řešení. Řekla bych, že on nepotřebuje k životu nikoho, jak psychicky, tak tělěsně. Připadá mi, že mu bude nejlíp samotnému. Pravda je, že je k okolí netaktně otevřený. Až se někdy musím za něj stydět. A má rád pořádek, pořád do mně rýpe ohledně úklidu. S mým štírem je úděsný život, naprosto bez citu, lásky a vášně. Přemýšlím o rozvodu. A už nikdy štíra. I když jak se zdá, tak nejsou všichni stejní. Ahojky.

zuzik (So, 20. 3. 2004 - 12:03)

cau wasabi,ja som lev s ascendentom v skorpionovi a moj manzelko je narodeny presne v ten isty den ako ty,dokonca s asc. leva..no ked si taky ako on, tak na teba zeny letia ako osy na med..lebo si v spolocnosti proste carovny..len skoda,ze mas aj tienistu stranku..ja som clovek, trufam si povedat, s velkym prehladom a nerobi mi problem kecat o vsetkom moznom.ale moj manzel ma temy ktore su prenho neprijemne..myslim vsak ze su mu neprijemne iba so mnou..velmi tazko so mnou komunikuje, vela veci sa ho dotkne aj ked su mienene dobre, je proste neuveritelne jesitny, a mam pocit ze kapacitu svojej hlavky, naozaj chytrej hlavky, vyuziva iba do te miery, do akej musi..doma ma proste trosku nudi. potrebujem spatnu vazbu a jemu staci, ze proste som a pestuje si ma ako v bavlnke.no a aste k tej vasej povestnej ziarlivosti- tak ta mi pripada niekedy az taka prehnana, ze je az usmevna:}.. ale inac ste velmi pritazlive tvory..

wasabi (Pá, 19. 3. 2004 - 19:03)

Dobrý večer dámy, jsem narozen ve znamení štíra(asc. je ve lvu) 30.10.1975. Rád si Vámi o sobě( vlastně jen 20%) pokecám, tedy se ptejte.

Lenka (Po, 15. 3. 2004 - 18:03)

Ahojky sice jsem zena stír ale rada bych se optala jak zjistím jaké další znamení jsem kdyz nevím ja ani mí rodice vkolik jsem se narodila? jsem 7.11.1977

Reklama

Přidat komentář