Reklama

muž - ŠTÍR

Cecílie (Ne, 20. 11. 2005 - 18:11)

http://www.katalogcrv.cz/abshealthTohle mi poradila kamarádka,za což jí velice děkuji.

Lenik (St, 16. 11. 2005 - 22:11)

JahLove - taky přeju pěkný večer. Hlavně se nikdy nesnaž pochopit štíra. Je to jako když se chlap snaží pochopit ženskou a ženská chlapa :-) Ber to s humorem. Já už to tak beru taky. Vím v jaké situaci můj štírek jak zareaguje.Delone - Souhlasím s tím, že chcete být na vyšších pozicích. Ne, možná se špatně vyjadřuju. Vám stačí jich docílit a pak klidně odejít (třeba co se týče práce). Je to tak?

JahLove (St, 16. 11. 2005 - 22:11)

ale lidičky.. to jen bylo takové doplnění (už nevim jakého komentáře)..někdo se k něčemu vyjadřoval, a já to ještě rozvila trochu dál.ten hovor o tom..mě jde ale především, jen o to, abych dosáhla věčného opravdového štěstí. a to nesouvisý nějak s naší podstatou nebo principu života.. je to jen změna života..ostatní lidé nazývají probuzené lidi mystiky, osvícenými lidmi.. dosáhli věčného štěstí. to je vše..ano, tohle se štírem vážně nesouvisí:))mějte se všichni krásně! pěkný zbytek dne přeji kažému, kdo si tuto větu přečte!!

Delon (Čt, 10. 11. 2005 - 14:11)

jo, tak to pak jo:-) duchovno je prostě duchovno:-) ale, co si představuješ pod takovým pojmem duchovno:-) souhlas s Leníkem, že štíři i neštíři jsou taky dost individuální podle ostatních planet a ostatních vlivů...tzn.,že není štír jako štír.....někdo je víc duchovní a někdo ne, spíš si myslím, že jsou dva základní druhy štírů.......nebo tři...ale v kostce a stručně....jedni si vyberou život ve stylu..peníze, sex, jídlo, kariéra... drogy, chlast, ženský, kouření....je to různý ...atd. ......a druzí o sobě přemýšlí i o ostatních v širších souvislostech a nejsou tak egoističtí, ale stejně je to fakt individální a nedá se to jen tak lehce oddělovat a napsat......někdy prostě musíš vydělávat prachy...třeba pro rodinu a štír, když už někde maká, tak bud chce být šéfem nebo ho to nezajímá....:-)) a dělá mrtvýho brouka.....můj názor a moje myšlení.....já jsem pro rozvoj duchovních a duševních hodnot lidí a života.......:-)))můžeš mi naznačit čemu věříš v životě, co je Tvoje cesta, kam směřuješ a proč.......důležitý je se pořád ptát proč??? Stejně nikdy nebudeme vědět odpovědi na všechny naše otázky a to je na tom právě to krásné a paradoxní.....vždycky bude ale, co kdyby a na fantazii jste přece jako Rybky odbornice, ne??? Hi,hi,hi......:-)))já mám taky velkou fantazii.......svůj snový svět:-)))hezký den:-)))

Lenik (St, 9. 11. 2005 - 19:11)

Tak to nebude tím, že je štír, ale že je to prostě jeho povaha. To, že je někdo v daném znamení, neznamená, že se zařadí striktně mezi ostatní - mají stejný základ, ale každý je individualita.

JahLove (St, 9. 11. 2005 - 17:11)

no, vim že se rozejdem... už se k tomu lehce schyluje. I když o tom asi ještě neví.. ale jen proto, že chci já. jelikož je to člověk neustále nadávající na ostatní lidi, a na svět...a já se chci dát uplně jinou cestou.. a to by on stejně nepochopil. nemá pro duchovno pochopení. a mě to věčné nadávání užírá..ale jako milovník je dobý...ale musim hledat lidi ve svém směru cesty, ne v protisměru.JahLove..

Delon (Po, 31. 10. 2005 - 15:10)

Ahojky Rybko,no jo, celá rybka:-) jak můžeš dopředu říct, že se jednou rozejdete, že je to nevyhnutelné.....to mi přijde jako alibismus nebo to prostě nedokáže můj hloupej mozeček pochopit....toho nemiluješ nebo ho nemáš ráda nebo Ti na něm něco vadí, nebo jak to mám chápat.....přece nebudu s někým, koho nemám rád, necítím k němu něco, nemiluju ho...........:-))) necháváš se ovládat, jo? Spíš si myslím, že ovládáš ty jeho:-) umíš si ho omotat kolem prstu:-))) opečovávat a opatrovat a chránit a pomáhat a lichotit a hýčkat to se Ti líbí,ne???? A štíři to umějí a chtějí dělat, když si myslí, že je to opravdové:-) aspon já si to myslím, je fakt nebudu generalizovat a mluvit za ostatní:-)))ostaní štíři sorry....hi,hi,hi......:-)))Ryby pochopit je někdy nadlidskej úkol.....:-))) ale zase je to výzva:-) čus a mějte se:-)D.

JahLove (So, 29. 10. 2005 - 21:10)

mé zkušenosti se štírem jsou.. strašně smíšené. na jednu stranu je to člověk, co stále dává na jevo své city, lásku, vztek (je to až cholerik... ale to u štíra neni nějakcharakteristické).často mění názory( to taky není jeho charakteristika). Je to ale neutichající milovník a SEXuchtivec.sama jsem taky ryba, jako (jak koukám) více lidí tu. a je to přesně jak píší. jelikož jsem klasická ryba, nechávám si vládnout s radostí.ale tedy, vím, že až někdy (určitě se to někddy stane, je to nevyhnutelné,až se spolu rozejdem, budu se ho bát.. strašně moc.přeji hodně úspěchú se štíry..

Delon (Po, 24. 10. 2005 - 15:10)

...myšlenky a sny jsou krásný, ale realita je o něčem jiném...ale může být taky krásná....záleží to jenom na nás samotných,ne???

Lenik (Ne, 23. 10. 2005 - 14:10)

Ale ty myšlenky...

camie (So, 22. 10. 2005 - 17:10)

Dík, to jsem potřebovala slyšet. Máš pravdu.

Delon (Čt, 20. 10. 2005 - 11:10)

Ahoj, to se těžko radí....na štíry se asi nedá zapomenout nebo ne úplně....ale možná to neplatí jenom na ně.....štír Ti změní život a pohled na svět a změní Ti uvažování.........radit Ti nic nebudu, ale zkus přemýšlet racionálně.....máš pohodovej a spokojenej novej vztah a tak si ho užívej a bud šťastná.....:-)))štěstí je věc pomíjivá.....:-)) raduj se i z maličkostí a i malé štěstí je vlastně velké štěstí, když si to uvědomíš a umíš si to užívat.......:-)) krásný den:-)

camie (Čt, 20. 10. 2005 - 09:10)

Zdravím všechny, před dvěma lety jsem se seznámila se štírem a prožili jsme jakýs takýs "románek". Já zamilovaná až po uši jsem spálila mosty a doufala v něco, co už na začátku bylo nemožné. Je o 30 let starší. Dodnes na něj každý den myslím, občas si napíšeme sms (většinou on mě, chce se znovu setkat, já se toho bojím, vím, jak by to dopadlo) a já, nyní spokojená v novém partnerském vztahu, na něj neustále myslím. Je to šílené, nikdy jsem to nezažila, ale toužím po něm. Jsem narozená ve znamení panny. Podotýkám že ty 2 roky jsem ho neviděla, ale připadá mi, že je to každým dnem silnější, čím víc se to snažím potlačit, tím víc mi to začíná přerůstat přes hlavu. Poraďte. Jen chci ještě napsat, že opravdu není ideální a je hodně zvláštní a silná osobnost, nedává najevo city, neříká něžnosti, je velmi inteligentní, možná trochu alibista...

Ája (St, 19. 10. 2005 - 12:10)

Jo, to kdybych věděla, nějak to vyplynulo.

webmaster (St, 19. 10. 2005 - 11:10)

Předmět: jak na muže štíra? Autor: kiki Datum: 19.10. 2005 10:03:45 Ahoj, zajímalo by mě jak upoutat muže ve znamení štíra. děkuji za odpovědi Předmět: jak na muže štíra? Autor: Ája Datum: 19.10. 2005 10:21:50 Sice jsem ho upoutala, mám ho doma řadu let, ale je to o nervy :-) Předmět: jak na muže štíra? Autor: kiki Datum: 19.10. 2005 10:47:41 to ÁJA - a jakpak jsi ho upotala napíšeš?:) Předmět: jak na muže štíra? Autor: Agáta Datum: 19.10. 2005 11:03:51 Jak na štíra?Pistolí!

Delon (Po, 12. 9. 2005 - 17:09)

Jo, asi na tom něco bude:-) tak se mu nedívej do očí:-))) hi,hi,hi....... ale je fakt, že si občas trénuju svůj pohled "orla":-)))no, asi dost často:-)))

Marcela (Pá, 12. 8. 2005 - 09:08)

taky jsem panna, co v těch štírech je za magnetismus,protože ten pohled je přesně takový, jak tu píšete. Snažím si rozumově si to zdůvodnit, že se s ním nemůžu zaplétat,ale moc mi to nejde./jsem vdaná :-))/

blueblueblue (Čt, 28. 7. 2005 - 12:07)

My jsme s přítelem panna a štír (přítel). Řeknu vám, děsivá kombinace - jak on často říká nejsme na sebe jak kočka a pes ale jako pes a pes. Já jsem perfekcionistka a mám pocit, že on je pravý opak. Já potřebuju mít všechno dopředu nalajnové - podle plánu a on raději jedná impulzivně.

Lenik (Čt, 28. 7. 2005 - 11:07)

Hm, štír a ryba :-) zajímavé spojení :-) My jsme štír a beran a mé pocity jsou stejné. Myslím, že štíři působí magneticky na každého. Ten pohled!!!

lenka (Čt, 28. 7. 2005 - 11:07)

Nedavno jsem potkala zenateho muze-stira, a byla to fakt sila. Ja jsem ryba a tak stir na me pusobi neuveritelne magneticky. Malo mluvil, ale i z jeho mlceni byl citit jeho typicky sexualne nabity magnetismus. Nastesti jsem z toho vycouvala driv, nez by se neco stalo. To vis, zenati muzi...

Reklama

Přidat komentář