Reklama

Partnerka, její pes a něžnosti

Návštěvník (Po, 16. 2. 2009 - 06:02)

Jistě sany,bezpečné je vše s čím se smíříš ty sama,nech to na čoklíkovi,poradí si....

sany (Ne, 15. 2. 2009 - 20:02)

ja si to neumim predstavit bojim se ale laka me to mam to zkusit ale jak zacit s tim pejsanem a je to bezpecny staci me oralek

Markéta (So, 14. 2. 2009 - 09:02)

Zina: Já Tě naprosto chápu, i když mám doma pejska, kterého mám oprvdu moc ráda:) Když vidím maminku, jak jde s kočárkem nebo s prckem za ruku, tak si ji dám automaticky na vodítko. Vím, že by mamince ani prckovi nic neudělala, ale pro maminky je to prostě nepříjemný pocit, když vidí mé psisko na volno, tak to prostě respektuji:) hezký den.

Jarda (So, 14. 2. 2009 - 09:02)

Vždyť už to tu někdo psal předtím-pes má větší hodnotu něž člověk-pořady pro opuštěné čokly,sbírky,útulky...a co lidi umírající hlady apod.Kdejakej podvraťák si žije líp-konzervy a salámečky pro smetáky,salony krásy...pche,jděte baby někam.

Návštěvník (So, 14. 2. 2009 - 00:02)

No, pekne napsane anonyme. Az na tu prvni vetu...z toho technickeho hlediska......ma pes vzdycky vetsi cenu, nez clovek....to snad ne, ne?

Návštěvník (Pá, 13. 2. 2009 - 23:02)

Z technického hladiska má pes vždycky větší cenu,než člověk,pomáhá svými instinkty,schopnostmi,energií,chtěla bych vidět chlapa,který ti vyčuchá bombu,nebo háčko,nebo tě dva dny před upozorní,že budeš menstruovat,psi vycítí i ovulaci,nemoc,hrozící přírodní katastrofu,jsou to skvělí pomocníci a pracanti a že je některé používají i na něco jiného no a co,když se nikde nevystavujou...
Věřte,že chlapi se odbaví na zvířeti daleko častěji,ti nemají vůbec žádné zábrany a žádná si nikdy nemůže být jistá,jestli zrovna ten její...
Fakt je,že některým lidem pes,ba ani jiné zvíře,nepatří "do ruky",ani jinam.

Zina (Pá, 13. 2. 2009 - 18:02)

já nezapomenu, jak jsem předloni vezla půlroční dcerku v kočárku.Kde se vzal, tu se vzal, pes jako tele-a hned na kočárek!Začal na nás skákat, strkat hlavu do kočáru, oňuchávat jídlo pod kočárkem(šly jsme zrovna z obchodu a měla jsem tam nákup,abych to nervala v rukách).Pak se vyšourala majitelka.Psa vůbec k sobě nezavolala, já se ho pokoušela odehnat,aby holce něco neudělal,nebo mě a aby nám nestrkal čenich do tašky.pak se dáma uráčila čokla zavolat,samozřejmě,že jí vůbec neposlouchal.tak jsem do něho trochu strčila nohou-opravdu citlivě-Nedovedete si představit ten cirkus!Prý jsem kráva,horší jak cikánka(pardon, nic proti cikánům nemám, to jsou slova té jedubaby).kdyby dítě chytlo nějakou infekci, nebo nedej Bože ho to tele kouslo,co by pak ta frfla dělala?A co my, rodiče?

teris (Pá, 13. 2. 2009 - 10:02)

holt když má někdo komplexy co naplat, a pes aspoň neumí mluvit...spokojená já mám taky svého miláčka a nevyměnila bych ho za nic na světě, a navíc pes mě nepodrží když je mi nejhůř, nepomáhá s dětmi, nechodí do práce, je to prostě jen chlupatá potvora, mám ráda zvířata ale do určité míry, a musí respektovat nějaký řád.

T. (Pá, 13. 2. 2009 - 10:02)

Tak tady bych oponovala, nemyslím si, že je to ve všech případech pouze NESCHOPNOST najít si chlapa, ale třeba jen zvědavost...zkusit něco nového...i když o úchylku jde...o tom žádná.

A co se týká povyšování psa nad člověka...tak toho jsem byla svědkem xkrát. Taky proti zvířatům nic nemám, ale někdy to jsou fakt hustý extrémy...

spokojená (Pá, 13. 2. 2009 - 10:02)

Jen co se děje na diskuzi smrt pejska, nebo jak se to jmenuje. Pročetla jsem jen začátek, ale co tam ty dámy dělají? Chápu všechno, je to po určité době člen rodiny, ale je to přece jen zvíře a to se nedá stavět na stejnou úroveň jako člověk, proboha! Ale teď už to chápu, proč dělají takové caviky:-)) Odešel jim poskytovatel orálku a ony budou mít absťáky.

Jaruna (Pá, 13. 2. 2009 - 09:02)

Je to legrace, jak se ty baby rozčilují.Správně děvčata, ať se klidně nachávají vojíždět třeba i čoklem,když jim je dražší, než člověk.Tady se pořádají sbírky na pomoc opuštěným čoklům, dělají se pro ně pořady...a takové,jako ony se mohou pos***.Ale že všude na světě umírají lidé,nemají co jíst a co si obléct...to většinou naši společnost až na několik málo vyjímek příliš nezajímá. Svět je naruby. Zvíře se staví na úroveň člověka, možná ještě výš...

spokojená (Pá, 13. 2. 2009 - 09:02)

Tohle nemůže rozčílit, tohle je nepochopitelný:-)
Jen se podivuju, kam člověk může díky své neschopnosti klesnout:-)Jinak samozřejmě ať si třeba užímají s Tomem a Jerrym.

T. (Pá, 13. 2. 2009 - 09:02)

No já se taky bavím :o)

Spokojko, nerozčiluj se, to nemá smysl, jen jim tím děláš radost. Necháme si svoje sexy miláčky a ostatní, ať si dělají, co chtějí, když je to rajcuje, hm? :o)

spokojená (Pá, 13. 2. 2009 - 09:02)

Terisi, mně spíš připadá, že podle nich je úchylka, když se někdo miluje s voňavým mužským, když jsem to napsala o tom svém, tak jsem si hned přečetla, že by mi nechybělo trošku skromnosti.

teris (Pá, 13. 2. 2009 - 09:02)

Aspoň přiznejte že je to normální zoofilie, a to je přece úchylka. Pak že úchylní jsou jenom muži....

:-) (Pá, 13. 2. 2009 - 08:02)

také bych doporučoval navštívit rubriku- tasemnice, motolice, vlasovci, škrkavky...není divu, když se baby muckujete s podvraťáky, musíte se pak jít odčervit a divíte se, kde jste to vlastně chytli

Návštěvník (Pá, 13. 2. 2009 - 07:02)

spokojeně voblízaná...

spokojená (Pá, 13. 2. 2009 - 07:02)

A už je to tady: k příspěvku 13.2.2009 06:41:53-skromnosti?:-) Co to meleš? To každýmu, kdo vyzdvihne chlapa nad psa a milování s ním, tak chybí skromnost? Ty asi nebudeš nic chytrýho:-) A pokud se jedná o to něco chytnout, tak to si myslím, že je problém každého jedince, nikdo není stoprocentní a stačí jedna soulož vedle a bohužel. S tím rozdílem, že já půjdu k ke svému lékaři, ale ty asi na veterinu:-)
Co takhle bydlet v psím útulku?:-) To by byl ráj co?
07:18:25-podezřele naznačila o těch drápech...to snad nemyslíš vážně?:-)Myslíš, že aby člověk věděl, jak vypadá pes a že se musí nechat od něj lízat?:-)))))

Návštěvník (Pá, 13. 2. 2009 - 07:02)

spokojená to nějak zná!
Nějak podezřele naznačila to o těch drápech a hrubých psích polštářcích,aby nakonec neradila,co si nechat na sobě,aby pes nepodrápal ženský tělo!
Ta baba se mi nezdá!

Návštěvník (Pá, 13. 2. 2009 - 06:02)

Spokojená,nedej abys jednou od toho svého dokonalého partnera něco chytla!Sebechvála smrdí a trocha soudnosti a skromnosti by neškodila,k Hamzovi nemá cenu se vyjadřovat,jen doufám,že nepatří k té profláknuté bolševické famílii a možná neví o co přichází,když nedal psovi přičuchnout.
Prosím,zopakujte si pravopis a nemyslete,že ženy ve vašem okolí třeba nezkusily...

Reklama

Přidat komentář