Reklama

Partnerka, její pes a něžnosti

Yossarian (St, 14. 1. 2009 - 10:01)

Máš pravdu Františko. Seš fajn holka. Ráda bych to zase s tebou někdy a s tvým psem zkusila. Možná by se dal přemluvit i Milan.

Františka (St, 14. 1. 2009 - 06:01)

Tak zkuste šukat ve třech. Co je na tom divného. Vy jste dva a chudáček pes je pořád sám. Myslím si, že vám bude velmi vděčný za zaždý mrd s vámi.

Návštěvník (St, 14. 1. 2009 - 00:01)

Jak pejsci cítí intimní tekutiny jsou jak utržení ze řetězu,mně by při tom pes v posteli nevadil,tak sex se neodvíjí jen v posteli,když to děláte na různých místech stejně na vás pes čumí tak jako tak,ne?

lidka (Út, 13. 1. 2009 - 19:01)

to-jan,porad se s pritelkyni a zkuste pejska v intimnich chvilich dat jinam,sama mam 2pejsky spi v posteli smeji vse sou rozmazleny ale pri sexu tam nejsou davame je jinam do mistnosti kdyby jsme je nechali tak by taky cumeli atd,,,neni to prijemny,a to podotykam ze sou moje ne muzovi a ze zacatku sem taky myslela ze je odstrkuju apod,,,zkuste to se dohodnou t co nejdriv neni to nic spatnyho drzim palce

jan (Út, 13. 1. 2009 - 16:01)

Dobrý den, mám takový možná nezvyklý problém s psem mé přítelkyně. Je to takový roztomilý krásný chundelatý malý pejsek, byl a je zvyklý od štěněte spávat v posteli s mou přítelkyní (když jsme spolu ještě nechodili). Nevím, jestli je chyba ve mně, ale když je s námi v posteli i při intimních chvílích, kdy se mazlíme a miluje tak se cítím, jak kdybychom byli v posteli tři. Vyžaduje si pozornost "paničky" nevybíravým způsobem (kňučením a zalízáním pod peřinu)Musím říct, že je mi to velmi nepřijemné a troufám si říct, že mi to narušuje spokojený sexuální život. Prosím o radu jak bych se měl zachovat a jestli má někdo podobné zkušenosti. Děkuji za každý příspěvěk.

O psovi (Čt, 8. 1. 2009 - 22:01)

tak jdete lizat a nevotravujte. K tematu: prijde mi to divne, jelikoz sama psa mam, a vim, co to bylo, kdyz bylo male stene. Neustale skakalo na postel, ze ktere jsme ho vyhaneli, i kdyz nekdy nam to bylo fuk, ale kdyz doslo na sex, prislo mi to jaksi podivny, tam toho pejske mit vedle nas, jeste to na nas tak podivne koukalo.....:-) Ne, takovy zvyk jsme nezavadeli. Pes musel z postele dolu.

Návštěvník (Čt, 8. 1. 2009 - 21:01)

ja bych lizal

Návštěvník (St, 7. 1. 2009 - 08:01)

a proč ty blbe?je to pravda.

Návštěvník (St, 7. 1. 2009 - 08:01)

to :pes ani nelízne. Běž si ho honit o kus dál.Díky

Návštěvník (Út, 6. 1. 2009 - 20:01)

musí vám smrdět kundy jinak pes ani nelízne

Návštěvník (Út, 6. 1. 2009 - 20:01)

a proc je to krasny

Návštěvník (Út, 6. 1. 2009 - 12:01)

když už, tak "jste":-)))

Návštěvník (Út, 6. 1. 2009 - 09:01)

Prasata hnusný ste

xxx (Po, 5. 1. 2009 - 23:01)

Myslím že nejlepší bude temperamentní,neposlušný a dovádivý pes.Na rase nesejde.I mezi psy,stejně jako mezi chlapy,se najdou leklé chcíplotiny,které nic nepochopí.U psa to lze omluvit,u chlapa jedině vykopat z hlavy.

Návštěvník (Po, 5. 1. 2009 - 21:01)

holky jaky to je?uz jste to nekdy delaly?laka me to-

Návštěvník (Po, 5. 1. 2009 - 13:01)

To záleží co od toho očekáváš: Pokud jsi vzrušivá klitoriálně tak je lepší velký jazyk a pokud jsi vzrušivá na bodu G tak to potom musíš schánět určitě jezevčíka !!

Návštěvník (Ne, 4. 1. 2009 - 20:01)

vlkodav

lenka (Ne, 4. 1. 2009 - 18:01)

jakej pes je nejlepsi a jak ho to nauzit,jde me jen o lizani,,,,,,,,nejvic,,,,,,,,,,,zatim,dik

FREE (Čt, 19. 2. 2009 - 12:02)

Hej lidi je to tu COOL :o) Je to NEJ diskuse kterou znám .o) Jste SUPER mám tu rád jak klaďáky tak i záporáky a to je co říct :o)
Rulezz

x (St, 25. 7. 2012 - 03:07)

aspoň viděj, že je o ně...Spousta chlapů si taky zrovna moc nevybírá a zasune ho kdovíkam,hájíme své pejsky,necpěte se do nich a nežárlete,mám dobrmana.

Reklama

Přidat komentář