Reklama

Osahávání v MHD

* (Ne, 2. 9. 2007 - 18:09)

Mně se jednou stalo, ještě jako studentce, že při cestě do školy se ke mně nalepil nějaký (podle zevnějšku) asi Ukrajinec, navíc zřejmě ožralý a nadržený. Hrabal si v poklopci a funěl u toho, šel z něho strach. Po chvíli se ode mě odlepil a totéž šel dělat nějaké holce o kus dál. Fuj!!!!
Pak mi jednou zezadu sahal mezi nohy (měla jsem elasťáky) starý dědek, ten ale naopak vypadal naprosto slušně a čistě.
No, podle mě je to hnus v každém případě.

katka (Ne, 2. 9. 2007 - 18:09)

jde hlavně o to že kdo tohle dělá, je většinou hnusnej, prostě nějakej slizoun co si nemůže najít holku. A od takovýho bych na sebe sáhnout nenechala.

plachetnice (Ne, 2. 9. 2007 - 17:09)

jednou se mi stalo, že v šíleně nacpané tramvaji se o mě začal zezadu otírat chlap, bylo tak nacpáno, že jsem nevěděla zpočátku jestli to dělá schválně, tak mi bylo blbé se ozvat, pak začal vzdychat a mě se z toho udělalo zle, nemohla jsem se vůbec nikam pohnout ani pootočit, ani ho praštit, tlačenice jak blázen, takhle jsem musela ještě asi 2 min vydržet do další zastávky a pak jsem se po vystoupení rozbrečela a bylo mi z toho všeho na blití.. sorry chlapi, tohle je pro mě naprosto nechutné, nejsem žádný polštář pro psa, na kterém se chce vyhonit.. potkala jsem i několik MHD ošahávačů, jednoho, co se mě pokoušel osahávat prsa jsem vší silou bouchla loktem, a doufám, že ho to dost bolelo :-P

Tome, tobě přeju, ať si najdeš nějakou pořádnou partnerku, ať některé z nás, které to nesnášíme, nemusíš už tímto obtěžovat :-/

Andie (So, 1. 9. 2007 - 17:09)

Ja tuzim aj po tom prvom aj druhom. Keby sa mi niekedy stalo to prve, vobec by mi to nevadilo. A ked sa moje telo tak zlahka dotyka nejakeho muzskeho v buse, tak je to vzdy velmi pekny zazitok. Ale nesmie to byt drsne osahavanie, len letme akoby nahodne dotyky.

Návštěvník (Út, 17. 10. 2006 - 21:10)

Tome, jsi nechutnej..

Jarda (Út, 17. 10. 2006 - 20:10)

Z toho, co popisuje Tom je mi na bliti a to jsem chlap.
Ja byt zenska, tak ho na miste ztrapnim a kduby to delaly vsechny zeny, tak by si pak ti prasaci dali pokoj a tohle by nedelali.
Na druhou stranu mu jeste nektere podrzite, takze nevim.

Markéta (Út, 17. 10. 2006 - 20:10)

Tom:ano, jednoho jsem nechala...udělal se třením o můj zadeček

x (Út, 17. 10. 2006 - 14:10)

Tom: v zasade mas pravdu, ale pravidla vznikli preto, lebo zijeme neprirodzene nahromadeni na jednom zapachajucom mieste plnom betonu, vyfukovych plynov a tak necudo ze ludom nie je celkom prijemny koncentrat telesnych pachov a chemickych parfemov. pokial by slo o individualne stretnutie, tak si ludia bud vonaju alebo nie.

Tom (Út, 17. 10. 2006 - 14:10)

Markéta: A třel se o tebe někdo až do orgasmu, nechala jsi někoho "voňavého" dojít takhle daleko? Já to znám jenom z noci a to holky bývají krásně vstřícné :-)

Markéta (Út, 17. 10. 2006 - 13:10)

Tom:nepříjemné je mi to, když z toho dotyčného páchne pot a tak, jinak musím přiznat, že mě to vzrušuje...

Tom (Út, 17. 10. 2006 - 13:10)

Já když vidím krásnou voňavou ženu, okamžitě se k ní toužím "přiblížit", tak to chce příroda, ale společnost je proti...

Tom (Út, 17. 10. 2006 - 13:10)

Markéta: To je fakt tak nepříjemné cítit něčí penis a jeho vzrušení? Co přesně je na tom vlastně nepříjemné? Mně osobně to přijde jako ohromný předsudek moderní společnosti, před deseti tisíci lety bychom svá pohlaví bez uzardění ohmatávali a očuchávali, jako to dělají všichni ostatní tvorové, kteří neznají shora stanovená tabu...

Tom (Út, 17. 10. 2006 - 13:10)

Chápu, i když u mužů něco takového neexistuje. Nám může jakákoli sebecizejší žena rovnou šáhnout na penis a my ani nepípneme, budeme jenom rádi a ještě budeme toužit, aby pokračovala dál. Ženy a muži v tomto směru reagují zcela odlišně, přitom snem každého muže je někdy narazit na ženu, které rovnou bez řečí stáhne kalhotky a okamžitě ji osouloží, aniž by znal její jméno či věk, zatímco ženy touží spíše o souznění duší vygradované pomilováním, nikoli "živočišnou šukačkou". Zřejmě to je tím historickým rozdělením rolí - lovec (mamutů) vs. opatrovatelka. Stejně by ale neškodilo, kdyby žena alespoň jednou za život prolomila společenské tabu a zkusila si opravdovou "šukačku", někoho na férovku sbalit, živočišně si s ním užít a navždy sbohem, žádné okecávání okolo...

Markéta (Út, 17. 10. 2006 - 13:10)

jezdím do školy narvaným autobusem, málem vždy se najde někdo, kdo se na mě zezadu nalepí...nemám kam uhnout, tak to musím trpět

Návštěvník (Út, 17. 10. 2006 - 12:10)

Tome, to máš asi tak: že si připadáš pěknej, to neznamená, že tak působíš na každou. U nás žen třeba hraje velkou roli osobní vůně a když nám někdo nevoní,tak přes to vlak nejede. Já osobně na počátku vztahu nevydržím příliš dlouho dělat cudnou, ale absolutně nesnáším, když na mě někdo šahá předčasně-je to velmi nepříjemné. Naopak, když dotyčný nechá věci plynout a je příjemný a nenaléhá a nehrabe na mě, tak to pak jde velmi rychle...většina žen opravdu nesnáší,když na ně hrabou cizí lidi...

Tom (Út, 17. 10. 2006 - 12:10)

A proč vám některým vlastně vadí, když se na vás v plném metru přimáčkne pěkný kluk a dá vám tím nejlepším důkazem najevo, že jste pěkná slečna, která na sebe může být pyšná? :-) Na ošklivou by se těžko někdo přimáčkl nebo by si na ní toužil šáhnout...

Tom (Út, 17. 10. 2006 - 12:10)

Zeptám se ještě na něco - ženy, poznáte hned v té tlačenici a přes ty dvoje kalhoty, že se zezadu meze vaši stehna vmačkává nějaký muž svým tvrdým penisem? A cítíte i, jak jeho penis pulzuje při orgasmu? Nebo to je pouze můj mylný dojem, že o tom všem ženy hned musí vědět, když se o ně svým penisem tak intenzívně třu? Těším se na odpovědi :-) Hezký den všem!

Tom (Út, 17. 10. 2006 - 12:10)

Podle mně je rozhodující, jak vypadáte, jakou holku si vyberete a v jaké situaci. Za střízliva mně nikdy nic v MHD nenapadlo, ale když jedu opilý plným nočním autobusem a potkám tam sympatickou holku, která taky není úplně střízlivá, tak mi to nedá a stoupnu si za ní a nenápadně se přimáčknu penisem na její zadeček (takže o osahávání se vlastně nedá mluvit, rukama se vždy viditelně držím madla). Nikdy se mi nestalo, že by se nějaká ozvala, maximálně beze slova poodejdou jinam, ale to se mi stalo nejvýš 3x, asi to je vhodným výběrem. Ostatní (tak 30-40 holek v mém věku) mě vždy nechaly se otírat o jejich zadeček až do ejakulace do kalhot, pokud nevystoupily příliš brzy, a vždy dělaly, jako by o něčem nevěděly a schválně se na mně nepodívaly, až dokud nebylo "hotovo". Asi 4 z nich mi navíc pomohli se třením protipohybem zadečku, to byla úplná paráda. Bohužel ze mně vždy okamžitě po orgasmu vyprchá předchozí odvaha, začnu se stydět a musím hned zmizet. Což mě nejvíc mrzelo naposledy při koncertu v Sazka Aréně, kde moc pěkná slečna přede mnou zadečkem spolupracovala tak intenzívně, že jsem ji ke konci i chytl za boky a přiráželi jsme jako při skutečné souloži zezadu ve stoje, dokonce jsem měl pocit, že z toho vyvrcholila taky, ale nemohu to tvrdit jistě, pro mě to rozhodně byl nejsilnější orgasmus za poslední rok. Bohužel jsem opět nezískal odvahu se s ní seznámit a hned po orgasmu jsem se vytratil v davu. Ten stud myslím pochází z té nerovné pozice, kdy mám plné trenky spermatu, zaprvé to je pro muže svým způsobem ponižující (na rozdíl od žen, u nichž jsou promočené kalhotky brané jako známka kvality ženy) a zadruhé strach z důkazního materiálu, kdyby se tak holka náhle ozvala... Jaké s tím máte zkušenosti vy ostatní? A co ženy, je opravdu možné, aby takto žena dosáhla orgasmu, pouhou napodobeninou pohlavního styku, pouze třením penisem mezi stehny přes dvoje kalhoty, mezi tolika lidmi okolo?

Návštěvník (Út, 17. 10. 2006 - 11:10)

no, jsem rada, ze MHD nepouzivam ...

Pepa (Út, 17. 10. 2006 - 10:10)

jednou jsem musel pomáhat tchýni s kufry přes celé město. Tramvaj byla tak narvaná, že jsme k sobě byli namáčnutí, jako sardinky. Jenže mě to tak vzrušilo, že se mi postavil. Celý jsem zrudl, protože to musela cítit. Jen se usmála a dělá, jakoby nic. Ale já na ní od té doby musím pořád myslet

Reklama

Přidat komentář