Reklama

Penis hluboko v krku - deepthroat

Jana (St, 16. 7. 2008 - 10:07)

Františko,co to máš za rasu,toho čokla?Já bych si to chtěla vyzkoušet,píšeš čoklík to bude něco většího,když ho hulíš a brko máš až v krku...,to neměl ani některej můj Kořen....:-(

Františka (St, 16. 7. 2008 - 09:07)

Já měla včera odpoledna čoklí ocas až na hrtanu. To byl zážitek. Potom se ten čoklík vysemenil a já se málem poblila. Ale ustála jsem to.

Jana (St, 16. 7. 2008 - 09:07)

dado ty z toho nevyrosteš. Seš běžná vyjebaná čubka s xaemáryema, která v životě neviděla pořádnej ocas natož abys ho měla hluboko v krku.

dada (St, 16. 7. 2008 - 06:07)

Čúrag paťrý do pýčy,le nesmýg bít zanegbaňí siflomi a kapavýčamy něb xaemáryamy ija chlamygajama,no takíhoja chujova,uš vóbec neje kúřjať

dada (St, 16. 7. 2008 - 05:07)

FÚJ čúrág do krka nepadřý.Vúbec uš ne semeno,to má každí 5tí muš pokažení a chitnete holki y Vi buseranty xaemárye s Afryki.POZOR!

Jana (St, 16. 7. 2008 - 05:07)

Tak dnes jsem měla penis pro změnu,hluboko v prdeli a ku podivu,jsem se ani nedusila,trochu se začal dusit frajer,když jsem se usrala.....:-(((((

Ty jo, (St, 16. 7. 2008 - 04:07)

ty blbe!

Milan (St, 16. 7. 2008 - 03:07)

Jano - vykašli se na ty pubertální blánoly zoufalců. Vcelku Ti přesně rozumím.

AHA (Út, 15. 7. 2008 - 16:07)

Jano,a tvému frajerovi si do něj udělala taky ventilační otvor?:-(((((

Návštěvník (Út, 15. 7. 2008 - 13:07)

Penis do krku nepaří a větřina to nedělá.

Jana (Út, 15. 7. 2008 - 13:07)

S zaunutím penisu hluboko do krku jsem z počátku také měla problémy,ale jak píše Eva,dá se to nacvičit s umělým,koupila jsem si měký,ohebný uvnitř s otvorem v celé délce,takže nevznikají problémy,že nemůžete dýchat,dýcháte vlastně jako by hadicí a přitom jej můžete postupně zasouvat hlouběji.Někdy si to vylepším tím,že přes zasunutý hluboko v puse si přes to a pusu uvážu šálu,nebo šátek,aby neměl snahu se vysunout.Je to docela vzrůšo,při tom není špatné si zaonanovat.

Milan (Čt, 3. 7. 2008 - 11:07)

Jirko - tohle ty dvě mladé dívenky nikdy nepochopí. Mě to taky překvapilo, když jsem si uvědomil kam si mě až navlékla. Jenže já měl ruce za hlavou a jen jsem zíral.

Vcelku dokážu pochopit, že pokud nějakej maník chytí holku za vlasy a udělá jí násilím gastroskopii, tak že pak ta slečna dští síru a nenávist kamkoliv, kde se objeví slovo začínající na kouř.... A pokud narazila na 25/6 - tak bych řekl, že se to blíží kolonoskopii pusou :-)

Já jsem sem napsal, že je to pro mě překvapující a že to mou partnerku baví a bylo mi zodpovězeno, že jsem jinými slovy debil a mám si nacpat nějakou hadici do pusy.

Tak to tak nějak prostě nechápu. Ale vzhledem k nicku už to začínám vidět v jiném světle. V Blesku nebo Šípu jsou taky takové zhovadilosti, že mi je líto i uzený makrely - jí do toho zabalit....

Jiri (Čt, 3. 7. 2008 - 00:07)

Lidi podivejte, je to snad o tom, co koho bavi a co se mu libi a vzrusuje ho/ji, nebo ne?
Misa sem napsala vyslovene nenavistivy a zapskly prispevek, asi mela spatnou zkusenost a AHA reaguje podobne. Pokud vas partner k necemu takovemu nuti, kdyz vam to neni prijemne, tak to samozrejme neni spravne a spise to svedci o problemech v partnerskem vztahu.
Jsou holky/zeny, ktere v zivote nemely penis v puse a nikdy ho tam mit nebudou a zrovna tak jsou jine, ktere si ve felaci libuji, vzrusuje je a delaji to v podstate pro sve vlastni poteseni a vzruseni.

AHA (St, 2. 7. 2008 - 23:07)

Máš pravdu,zkus si nacpat do huby,25/6cm uměláka hodně hluboko a pak dej vědět,jak ses pobavil?!

Milan (St, 2. 7. 2008 - 23:07)

Podle sebe soudím Tebe? Nene - je to velmi pohledná a přitažlivá žena. Ale pokud se dávíš i při polykání antikoncepce, tak se na to prostě vykašli - asi Tě to nikdy nebude bavit...

AHA (St, 2. 7. 2008 - 21:07)

No tak to je jasný,když má hubu......není to opice??:-(

Milan (St, 2. 7. 2008 - 20:07)

Nechápu, proč sem lezou ty, co to nesnášej... Moje přítelkyně to miluje a sma si navlékne hubu jako korálek tak na doraz, že po oddálení lapá po dechu... A to jí vyloženě baví... Až se občas divím. A ona se přes ty slzičky směje.

Bonz (St, 2. 7. 2008 - 01:07)

Cihláři,máš pravdu za komančů to moc prožívali,ale teď je to součást výuky,takže školu opouštějí zkušené polykačky a naopak naše třídní,byla perfektní kuřačka a polykačka!Spolužačky nás překuřovaly a nacvičovaly polykačku,ale klasifikaci,uznávala třídní,jen při polykání dlouhého,tlustého čuráka,kterého rozkouřila ŠKOLNÍKOVI.....:-))))

Cihlář (St, 2. 7. 2008 - 00:07)

Reakce některých odpůrkyní tématu mi připomínají mojí soudružku učitelku třídní ze ZŠ,která u spolužáka v 8.třídě objevila erotický časopis a běhala s ním po chodbách školy,za soustavného ječení,co je to za strašně nebezpečnou věc!Měl jsem pocit,že podle její reakce se asi blíží konec světa.Po letech jsem ale zjistil,že soudružka učitelka byla ve svých 30ti letech panna,(vzhledem k jejimu půvabu se nedivím),takže něco takového viděla poprve v životě.

Zíral (Út, 1. 7. 2008 - 16:07)

Je neuvěřitelné,jaké píčoviny,pardon čurákoviny,někomu stačí ku štěstí???:-(((

Reklama

Přidat komentář