Reklama

Sex s tchyní

Karel (Út, 25. 4. 2017 - 18:04)

nevím kde na to chodí starší dámy, ale jak umí žužlat ptáka, nevím mladé to neznají nebo nechtějí znát!
Mě jak dostane do parády tchýně, ty její vycvičené svaly v pipince, umí je pořádně stahovat a s nimi i pracovat....
To je jako když vás vycucává vývěva!!
nerad to říkám , ale pak chodím jako kdyby mě pták upadnul.
Tchýně to prostě umí... a její dcera, ta roztáhne hohy já se vycákám a spíme...nechápu jí! Její matka je profesor sexu.

taky šukam vše (Po, 24. 4. 2017 - 22:04)

stará stodola hoří nejlíp :-) sukej kámo dokud stojí,je jedno co,hlavně že je to mokrý a neremcá to.

no (Po, 24. 4. 2017 - 20:04)

ta moje leží jak poleno,...Nebojíš se , že to praskne ?

Blééé (Po, 24. 4. 2017 - 07:04)

Kdo tu vichřici a uragán nezažil tak neuvěří. Já měl před tím jenom samé telata u kterých se jeden nadřel, vycákal a byl konec ale tahle potvora mě dokázala doslova vycucnout. Já se do ní vycákal a během deseti vteřin mě stál znova jak voják v Praze před hradem. To jsem u žádné jiné nedosáhl a nikdo mě to neuvěří 3x zasebou a bez vyndání. Ona byla nadržená a já vlastně taky a ta její buchta doslova přetékala. A jen to čvachtalo? Bylo to tak divoký a ani nás nikoho nenapadlo, že by jsme se měli chránit? Tak tenkrát ještě v televizi nebyly žádné reklamy na šprcky ale v tom zápalu nám to bylo jedno. naštěstí to dopadlo dobře a později jsme to dodržovali a neriskovali jsme. Ale proč vám to povídám stejně mě to nebudete věřít. Tak si běžte pánové naleštit brčka a jen si takovou divošku můžete přát!

aleš (Po, 24. 4. 2017 - 07:04)

Blééé, to stejný. Jen s...ta moje leží jak poleno, celkem nic moc , ale baví mě , že to nechce , už mi ani nevadí , že žije s námi

Mirda (Po, 24. 4. 2017 - 02:04)

Ta moje tchýně ta se vůbec...Blééé, to stejný. Jen s rozdílem, že mě párkrát provokovala, pak se dost bránila, ale výsledek, hasiči nestříkají ani z polovic.

Mirda (Po, 24. 4. 2017 - 02:04)

Pánové, malujete si tu...Helči, to nejsou vzdušné zámky. Já to zažil na zemi. A bylo to neskutečně nádherné.

Blééé (Po, 24. 4. 2017 - 00:04)

Ta moje tchýně ta se vůbec nebránila, to jsem se spíš bránil z počátku já. Ta po mě šla jak slepice po flusu. Ze začátku to byla ještě nadržená a občas jsem se bál aby jí ta moje okrasa nevostala v ruce. Takovej soustředěnej útok jsem nemohl ustát a musel jsem podlehnout. Ale nikdy jsem toho nelitoval. Co mě naučila to nedá žádná renomovaná škola. Ale co ta s ní dovedla to jsem u jiné nezažil.Ta dokázala ovládat svaly pánevního dna tak dokonale, že jsem měl pocit, že mě ho doslova žmoulá. Taky jsem ze začátku než jsem si na to zvyknul tak bych mohl vypomáhat místním hasičům. Jak hasičská stříkačka! Mladej kluk tak se nemůže nikdo divit. Ale bylo to krásný a rád na to vzpomínám!

aleš (Ne, 23. 4. 2017 - 21:04)

S tchýní občas spím už pul roku . Nesnášel jsem jí a pak se k nám přistěhovala, protože neplatila za byt. Po dvou měsících jsem nevěděl , jak se jí zbavit , tak jsem prostě začal před ní chodit nahej. Myslel jsem , že vystřelí, ale jenom breptala , jestli se nestydím . Vysvětlil jsem jí , kdo je tady doma a stichla . Dokonce ani nic neřekla před ženou . Jednou , když jsem měl odpolední , jsem ji prostě zalehl a fiknul. Chvíli se bránila , ale pak držela. Vždy mi nejdřív chytne ruce ať to nedělám, ale pak jede jak stroj

Blééé (Ne, 23. 4. 2017 - 20:04)

Moc rád na to období vzpomínám! Stálo to za to! Krásnější šukačku už jsem v životě nezažil a když si vzpomenu na ty její nádherný pevný kozy tak se mě bouří ještě dneska!

Leoš (Ne, 23. 4. 2017 - 17:04)

Sex s ženou po 50 ce /55/ je něco výjímečného!!!
Moje tchýně, už v tu dobu byla 12 let vdova, neměla zájem o muže (cizí) a jak jsem byl nemocný, nosila mě čaj a nějaké jídlo k nám do ložnice....žena byla v práci....nějak jsme si k sobě sedli a řekli co ji chybí a na co myslí...řekla že její bývalý muž byl v sexu jednička a měla s ním sex velmi ráda....od té doby nic...nechce nikoho , koho nezná....
Po čase jsme se spojili (i tam dole) a dodnes mě má velmi ráda, druhého zeťáka nsenáší!!!
To co jsme prožili spolu v sexu se nedá ani napsat (ani anonymě) taková krásná žena a zkušená v sexu to je souhra
která se jen tak neuvidí!!!

Blééé (Ne, 23. 4. 2017 - 11:04)

To není vůbec stáří to je jej v nejlepším věku a dokáže si to opravdu užívat. Rozhodně sex s takovou je úplně něco jiného než s nějakým 20 letým dřevem co leží v posteli jak pytel hovínek!

bejk (So, 22. 4. 2017 - 19:04)

Myslíš? Já jsem se prvně oženil a tchýni bylo 42 a byla zrovna k nakousnutí. Byla sama a trvalo jí rok než mě dostala.Rok svádění a nadbíhání až se jí to povedlo, potvoře.Musím přiznat, že to stálo opravdu zato. Proti mé bývalce to byla mistrová a vůbec ničeho nelituji. A dnes ve 42 -43 letech nejsou ženy vůbec k zahození a tahle opravdu stála za hřích!

helča (So, 22. 4. 2017 - 18:04)

Pánové, malujete si tu vzdušné zámky.

bejk (So, 22. 4. 2017 - 14:04)

A kterépak ženě ve středních letech neudělá dobře, že ví, že stále je ještě žádoucí a chtěná a některá pro to i udělá věci které ani sama nechtěla. To je dílem okamžiku to se jen vzbouří hormony a přidá se k tomu podvědomí a nějaké skrupule jdou stranou. Říká se, že se jí zapálila lejtka nebo jí začla svrbět to už je jedno!

Neuhni! A vydrž (So, 22. 4. 2017 - 09:04)

Nesmíš ale hr a rafnout jí za kozy jak za pytel pšenice.Musíš zlehonka jí obejmout, přitisknout k sobě a jak bude přilepená tak jí ty kozy jemně promnout, pošimrat a promnout bradavky a sama doslova a pipinu nastrčí. Přesně jak říká Pepa ona nemůže říci, že je nadržená a schází jí to. Neboj ona jen bude něco říkat na oko, ale zůstane na tobě nalepená a bude držet jak beran! To, že už chodi před tebou v prádle a schválně se vystavuje a věř, že moc dobře sleduje jak budeš reagovat. Prostě provokuje! Mluvím z vlastní zkušenosti a stálo to opravdu za to!

Pepa (So, 22. 4. 2017 - 09:04)

A tchýni taky! Tak až...Přesně tak, trochu té malinké drzosti a chytit ji pěkně kozy..neucukce, čeká na to tchýně!!! Nemlže říct vem si mě??
To by bylo padlé na hlavu!!!
Pěkně chtit prsa a pomalu ,pomalu se dostávat na pipku a je tvoje celá, jak jí bůh stvořil....a tady začíná to krásné dobrodružství!

Neuhni! A drž! (So, 22. 4. 2017 - 08:04)

A tchýni taky! Tak až budete sami a bude tě těma kozama ohrožovat, tak jí za ty kozy rafni a uvidíš? Maximálně dostaneš aspoň malou facku ale věř, že stejně neucukne! Zkušenost!!

jonxy (So, 22. 4. 2017 - 00:04)

Ahojky všem,mám problém v...Dej si facku a prober se. Máš manželku

Bohuš (Po, 25. 6. 2018 - 09:06)

Ale o deviacích to přece...S těmi " mravokárci" máš pravdu.ale většinou jsou to jen "karatelé" před veřejností.Jejich osobní život by možná byl ?????

Reklama

Přidat komentář