Reklama

Sex s tchyní

??? (Út, 30. 8. 2016 - 08:08)

Tak dámy? Aspoň se vám v noci zdálo o tom jak vás pěkný muž něžně pomiloval? Tak to je škoda, aspoň to jsem vám přál aby jste se necítily tolik sami. Když vám zeťáka nepřejou!

??? (Po, 29. 8. 2016 - 16:08)

Tak co vy nato tchýně? Hlavně co jste sami a nebo zanedbávaný. Neměli by jste taky občas chuť se pomazlit a hezky jemně a něžně se pomilovat? Neříkejte, že se vám občas i v noci o tom nezdá? My vám to přejeme tu trochu té lásky a potěšení. Nikomu to říkat nemusíte a jak se říká co je doma pod peřinou, tak po tom nikomu nic není.Pokud tu možnost aspoň občas máte, tak si jí hezky užijte a moc vám to přejem!

Pepek vyskoč (Ne, 28. 8. 2016 - 18:08)

Víš, ono stačí kolik lidí bude vzteky bez sebe a budou závistí skřípat zuby! Ale dnes jsou to už jenom vzpovínky na které se hezky vzpomíná. Někomu by se mohly mé zkušenosti hodit a dost by jim mohly pomoct. Ale ti dnešní mladí na nějaké rady moc nedají, tak si musejí sami natlouct a získat svoje zkušenosti. Jednou budou také třeba vzpomínat na to co zažili. Je to neustále jen kolotoč života a stále se točí a to je dobře!

Jo jo (Ne, 28. 8. 2016 - 16:08)

Pepku, sepiš to a vydej.

Pepek vyskoč (Ne, 28. 8. 2016 - 14:08)

To víš, že jó! Nepřefikneš jí a ona tě označí jednou pro vždy, že jsi ňouma a už se toho nikdy nezbavíš! Já se taky dostal do rodiny, tchýně 39 roků velice zachovalá a ty kozy to byla balada. Moje oči mě prozradily, stále mě těkaly na ty její nádherné sedmičky a ta potvora si toho všimla a jako naschvál je ještě vystrkovala a dělalo jí to dobře. Často jsme byli doma sami, já po noční, ona měla odpolední a tak schválně chodila jenom v kalhotkách a podprsence. Že jsem oči neuhlídal je jasné. Ta potvora to tak narafičila, že jsme se srazili ve dveřích a ona nehnula a mě nepustila. Já se bránil ale těma jejíma kozama mě doslova odzbrojila.Dotlačila mě až ke gauči ,povalila na jej a než jsem se nadál už mě ty její kozy doslova přibily ke gauči. Mě už stál jak českobrodskej vysílač a jak ze mě dostala tepláky a slipy dodnes nevím. Nedovedu si to ani představit. To byla jízda, takový rodeo jsem už v životě nezažil. To byla jízda smrti.Však já taky stříkal jak o závod. Teprve potom mě došlo, že jsem jedním rodiným přítelem před svatbou byl varovám, že u nich to bylo vždycky,, Anka, dala jsi už kravám? Ještě né milostivá ale milostpánovi už dvakrát"! Já to tenkrát hned nepochopil.A mě troubovi bylo stále divný, proč se po svatbě k nám stále sjížděly všechny ženský z celého rodu a závodily která mě dříve přefikne. Můžu se dnes už klidně přiznat, že to bylo občas o zdraví akorát švagrovou, která ještě neměla 15 roků jsem stále musel vyhazovat. A ta jediná to nedokázala! Jó byly to divoké časy! Ale ty parádní kozy moji bývalé tchýně, to bylo něco a rád na ně vzpomínám!

Karel (Ne, 28. 8. 2016 - 10:08)

Ale ne, tímto jsem se nikdy...Jani, nic si neděl tady z nějakých nemocných lidí...pokud tě baví sex, je to nejlepší co tě může v životě krásně zahřát.Mladé jsou hloupé a neumí si vychutnat sex jako TY!
Proto si užívej a hlavně dávejte pozor na profláknutí!
Taková žena jako jsi ty, tu si vážím!!!

dcera (So, 27. 8. 2016 - 23:08)

Ale ne, tímto jsem se nikdy...Tvoje máma taky spála s tvým manželem. Tož to je rodinka. Ještě máma se synem, táta s dcerou jak v opicarne.

Honza (So, 27. 8. 2016 - 22:08)

Ale ne, tímto jsem se nikdy...Jani, máš pravdu. Zralé ovoce chutná nejvíc. To druhé dozraje a pokud je ze stejnýho stromu, bude stejně lákavé.

Jana (So, 27. 8. 2016 - 22:08)

Nezdá se mi ani možný aby...Ale ne, tímto jsem se nikdy neživila. Nicméně sex mám strašně ráda a hodně by mi chybělo, kdybych ho neměla. Ale jo, máte pravdu, není to úplně správné, ovšem nemyslím si, že by to byl nějaký zásadní problém. Prostě až budu starší, nechá mě být a bude se jen věnovat dceři.

Msp (So, 27. 8. 2016 - 21:08)

Nezdá se mi ani možný aby matka lezla do zelí vlastní dceři. To je úchylárna. Když pominu mlsouna, který vleze na tchyni, tak není třeba ta tchyně nějaká vysloužilá kurva?

Jana (So, 27. 8. 2016 - 21:08)

Potrefená husa se vždy...No tak já vím, že by se to dceři asi nelíbilo, kdyby se to dozvěděla. Nicméně zřejmě není v sexu tak dobrá. Ale je mladá, ona se to naučí a časem už její přítel nebude potřebovat mě.

dcera (So, 27. 8. 2016 - 19:08)

Jen se z toho neposer !!!!!Potrefená husa se vždy ozve.

Karla (So, 27. 8. 2016 - 18:08)

Měj se krásně, užívej si...Jen se z toho neposer !!!!!

dcera (So, 27. 8. 2016 - 18:08)

Měj se krásně, užívej si to, teď už s tvým přítelem. Není o co stát, jsem ještě mladá, abych ztracela čas s takovým blbcem. Co se tyče tebe, pro mě už nejsi máma, ale k.... o kterou si ani kolo neopřu. Pro tebe už nejsem tady.

Pavel (So, 27. 8. 2016 - 17:08)

Máš úplnou pravdu a nejen...Přesně tak Jano, taky mám jednu takovou doma, na metr šedesát má tak osmdesát kilo a pořád měla mindráky z toho že je tlustá atd. nechtěla se kvůli tomu milovat, jedině snad se zhasnutými světly. Už mě to to štvalo a jednou jsem se děsně opil. Přišel jsem domů, a dal já regulérní výprask na holou. A nějak mezi námi přeskočila znovu jiskra a od té doby se milujeme prakticky denně. Pochopila, že mě její větší zadek mimořádně vzrušuje. Opravdu to je tak, mít pod sebou tu natřásající se mičudu při sexu zezadu je neskutečný zážitek.

Jano (So, 27. 8. 2016 - 17:08)

Máš úplnou pravdu a nejen s tím zadkem! Když jenom vidím co ty mladé holky se nablbnou jenom proto, aby byly hubené a stále jenom mají v těch kedlubnách zafixované, že být hubená jak koza je to nejlepší a muži po tom šílejí.Ale nikdo jím to nevymluví a jedou jako kolovrátek tu svojí. Ale pokud trápějí jenom sebe tak ať se trápějí, stejně jednou k tomu dojdou, že to byla blbost. Ony se vždy něčeho chytěj jak Ho..o košile a jedou hlava nehlava a říkat něco je zbytečné. Tak si to Janičko hezky užívej plnejma hrstěma a co si v životě užiješ to ti nikdo nevezme a ve stáří budeš už jen vzpomínat!

Jana (So, 27. 8. 2016 - 12:08)

Mně je 45 a mám 20 letou dceru která si před časem našla přítele. Tedy jsem jeho jen potenciální tchýně, neboť nejsou sezdaní. Jsem sama rozvedená už 15 let a její přítel se mi líbil. Samozřejmě jsem neměla tolik odvahy říct mu, že se mě líbí a že bych ráda. Tak jsem ho všelijak provokovala, ale nic nezabíralo. Až jednou jsem utírala prach v dolní části skříně a přímo před ním mě vylezlo asi tři čtvrtiny holého zadku. Nevydržel to a začal mě po něm hladit. No skončilo to divokým sexem. Jsme si s dcerou dost podobné jen já jsem o dost více při těle a zadek mám asi dvojnásobný jak moje dcera. Ale toho není třeba se bát mužům se pořádný ženský zadek většinou líbí. Já vlastně ani nevím jak jsou na tom daleko s dcerou zda spolu už spí nebo tak. Se mnou však jo a velmi se mi to líbí.

24.8. (St, 24. 8. 2016 - 11:08)

...zachovalá tchýně a náš počítačový génius...

Matesi (St, 24. 8. 2016 - 11:08)

Tak to zkus? Co ti v tom brání? Samozřejmě, že na to nemůžeš vletět jak vobecní bejk a hup na krávu a už je tele.Všechno chce pozvolnou přípravu a musí se cítit bezpečná, že nikdo vás nemůže překvapit. Pomaloučku a polehounku jako vánek! Musí získat jistotu, že nikdo nepřijde a nejprve jen jakoby náhodou letmý doteky a sledovat jak reaguje.Rozhodně né jí rafnou a myslet hned, že se de nato. Vyloučit to ale nejde. I to se může stát ale musíš začít jemně a počkat nějaký čas jak se stím vyrovná. a dokud jí to hlavou neprojde zdrž se dalších akci a ona se sama prozradí a případně přidá.Ale nespěchej vše musí uzrát a dojít jak brambor v páře. Vydrž a tvá trpělivost se vyplatí!

( ! ) (St, 24. 8. 2016 - 11:08)

Přesně! Ty mladé by se mohly od těch starších učit! Kam se ty mladý na ně hrabou! A to je ty mladý štve! Takovej koncert jako zachovalá tchýně nesvedou ani za zlatý prase. Nebraňte se tomu, jedině se od nich něco dobrého přiučíte. A nebojte se jí pořádně vyprášit kožich tak, aby si jí musela chodit chladit do lavoru.Pak bude nejspokojenější a snese vám i modré z nebe!

Reklama

Přidat komentář