Reklama

Sex s tchyní

Lojza (Ne, 26. 1. 2014 - 14:01)

Sex s tchýní je jen a jen o sexu o ničem jiném !!
Nechci jí a nikdy jí ani si nechci vzít, i ona mě nechce a nikdy by si mě nevzala...
je to jen čistý sex, udělat jí a mě dobře !!
Nic víc a žádná láska v tom ani náznakem není!
Doba se mění a lidé také....bylo to tu a také to tu pořád bude ať si někdo říká morálka a nemorálka!!

Felix (Ne, 26. 1. 2014 - 11:01)

To jsou všechno jen...Vždyť jsem psal, že ta přitažlivost funguje. Je to tak od přírody, ale řeknu teda jinak. Ve svých představách můžeš s tchýní souložit třeba každý den, když už tě teda tvá mladá, zachovalá paní máma vzrušuje, ale ve skutečnosti je lepší použít mozek. A přestaňte mi tady pánové tvrdit, že vás žena svedla a že jste nedokázali odolat. Blbost. Je to těžký, já vím, ale jdete to. Vlastní zkušenost( bohužel ne s tchýní), ale se sousedkou.

??? (Ne, 26. 1. 2014 - 10:01)

To jsou všechno jen předsudky! V přírodě je to normální a pokud tchýně je ještě mladá, zachovalá a má to ráda, tak je to stále jenom žena a nějaké morální zábrany při absenci nebo nedostatku jde vše stranou. Dokonce znám případ, když už jí to chybělo tak ojela i vlastního 15 letého syna!

Felix (So, 25. 1. 2014 - 22:01)

V životě by mě nenapadlo, že nejvíc příspěvků na doktorce bude mít zrovna tohle vlákno... Sex s tchýní? Příjde na to. Uznávám, že jsou věci mezi nebem a zemí a občas se může stát všelicos. Tchýně je přeci taky žena a nikde není napsané, že tam nemůže fungovat chemie. Je to bohužel biologický proces, který je daleko silnější než pravidla etikety. Takže za jistých okolností se tak může stát. Naproti tomu, která matka může něco takového udělat svému dítěti? A který chlap tohle udělá své ženě? Představa, že souložím s tchýní byť zachovalou a pěknou ženou, je pro mě naprostý tabu a docela se divím, kolik lidí už to tady vyzkoušelo... A sakra, každý třetí chlap oprášil svojí tchýní, jen já bohužel ne, protože na rozdíl od ostatních zdejších borců je má tchýně důchodkyně a spíš než sexuální partnerku v ni vidím matku nebo spíš babičku a i kdyby to byla výstavní kobylka tak ani náhodou. Jo, kdyby jste takhle vymysleli vlákno třeba jako : Sex s kamarádkou mojí ženy...tam už by se dalo o nějaké pravdě-podobnosti mluvit, ale tohle je prostě k smíchu :-)

! (So, 25. 1. 2014 - 21:01)

Když do pekla, tak na pořádný kobyle! Lepší šukačku jsem v životě nezažil než s tchýní. Jak ta mě ho dokázala vycucnot, ještě se mě o tom občas zdá!

... (So, 25. 1. 2014 - 00:01)

Jo jo je to tak! To se musí jen houpat lustr a padat obrázky ze zdi!

lojza (Pá, 24. 1. 2014 - 18:01)

Šukat krásnou tchýni je jedna balada!
Její starej sedí v hospodě a chlastá a matinka by chtěla pořád, je nadržená jak stepní koza!!

!!! (Pá, 24. 1. 2014 - 13:01)

Makarov je jedna nejúčinější pistole 9mm ! Na blbce jako dělaná!

!!! (Pá, 24. 1. 2014 - 13:01)

Makarov je jedna nejúčinější pistole 9mm ! Na blbce jako dělaná!

Dasa (Pá, 24. 1. 2014 - 08:01)

Kdo je Makarov?

jen se (Čt, 23. 1. 2014 - 22:01)

Na takového kretena platí...neposer papundekle

!!! (Čt, 23. 1. 2014 - 22:01)

Na takového kretena platí jedině Makarov 9 !!

ANONYME HLUPAA (Čt, 23. 1. 2014 - 19:01)

P.S.A nevztekej se,ty...jak jsem psal; aby jsi se neposral ty Papundekle! jed do Pelhrimova; a tam se podivej na kremaci at vis do ceho jdes: a ja jsem radsi rebel Rychlonozka; nejsi jediny kdo o nich cetl, ale ty jsi spis ten jezek v kleci, cau a nezapomen si vymerit tlak perverzaku.Ty me rozhodit nemuzes kolik je ti vubec let?Mam za to ze mas prave oblecene damske puncochy ty ujetino neni liz pravda?

anonyme hlupaku (Čt, 23. 1. 2014 - 18:01)

Jdi mrdat něčí tureckou...vecne meles o kreuzbergu asi dal nez v berline jsi nebyl a to jeste prstem po mape co ty tady pises tomu se clovek musi jen smat ty zakomplexovanej kravataku aby tebe z toho neporazilo protoze je videt ze te debil dokaze rozhodit ty nebudes o nic lepsi a nezapomen jeste po trei napstat kreuzberg aby ti ti turci jednou nenakopali prdel ale asi se uz stalo protoze by si nepsal takove plky ty asi dospely taky nebudes a vis co? LECK MICH AM ARSCH

Jara (Čt, 23. 1. 2014 - 18:01)

Tchýně a tchýně je diametrální rozdíl !!
Pokud je ropucha, tak jdu blejt !
Pokud je udržovaná kočka, nenechám si ho natáhnout a jdu !!
V tom je ten rozdíl!

Simír (Čt, 23. 1. 2014 - 13:01)

Nehraj si tady na...Ty vole vem si Lexaurin.

Ponče-pitomče (Čt, 23. 1. 2014 - 01:01)

P.S.A nevztekej se,ty nervové buňky se ti takhle rychleji ničí!

Ponče-blbče! (Čt, 23. 1. 2014 - 01:01)

Jdi mrdat něčí tureckou tchýni v Kreuzbergu!Ty jsou alespoň správně vypasený a pro tebe taková turecká nebo kurdská dorota po přechodu je zlatá!

Ponče-pitomče! (Čt, 23. 1. 2014 - 00:01)

Nehraj si tady na slušňáčka,takoví jako ty si hrajou na Mirky Dušíny a pak mají horší představy než markýz de Sade a tu tebe se jistě nemýlím!Neoháněj se tady výrazy českého herce Rudolfa Hrušínského(nedosahuješ ani úrovně špičky jeho prdu),navíc ty si hraješ na skopčáka,tak tě má zajímat Dálniční hlídka,popřípadě debilní hudební kanál VIVA.Na filozofické fakultě si nebyl a nebudeš ani mejt zábradlí,tak si ty tvoje nemoudré glosy nech na koledu pro turecké gastarbeitery v Kreuzbergu.Jsem rád,že to ten tvůj prušácky pitomej mozek konečně pochopil.

a nebo (St, 22. 1. 2014 - 18:01)

ho jeste povzbudi

Reklama

Přidat komentář