Reklama

Sex s tchyní

mroz (Pá, 3. 1. 2014 - 18:01)

Sex s tchýní je...zetaku pripadas si asi jako lev clairence s tou svou lvici elsou daktariho na vas at vas uspi tak jestli mas pocit lva tak navstiv psychinu chudak manzelka a deti

Zeťák... (Pá, 3. 1. 2014 - 18:01)

Sex s tchýní je super...řve u toho jako lvice..to její dcera neumí a ani nedá hlásek !!Matka ji nic nenanučila a proto ji zeťák musí obtahovat !

Hot secretary (Čt, 2. 1. 2014 - 20:01)

Vidím,že tchýně jsou...Určitě by nebyl problém se pěkně obléct a vyrazit na lov v jiném prostředí než doma.To opravdu musí být "úžasný" zeťák,který s tebou v posteli probíra intimnosti o přístupu tvoji dcery k sexu.Taková indiskrétnost ti imponuje?

mroz (Čt, 2. 1. 2014 - 19:01)

Jo a pak ses probudil s rukou...ha ha neprekazela mrozum nemocna osobo

ha ha (Čt, 2. 1. 2014 - 15:01)

Vidím,že tchýně jsou...Jo a pak ses probudil s rukou v nočníku .....ha ha

mroz (Čt, 2. 1. 2014 - 15:01)

Vidím,že tchýně jsou...dalsi zrala pro saskarnu

Tchýně (Čt, 2. 1. 2014 - 09:01)

Vidím,že tchýně jsou pořád neoblíbené!
Můj zeťák je úžasný muž a já dlouho rozvedená jsem prostě neodolala a dostala ho.Užívám si sexu,který jsem v takové míře nikdy nezažila a dceři takového muže závidím.Já mu na rozdíl od dcery která je v sexu velmi konzervativní poskytnu cokoliv co chce a i takové věci,že se někdy sama před sebou stydím,ale musím,nedokážu bez něj už žít,prostě ho také miluji.Milujte své tchýně a chtějí li,tak je občas pomilujte.Budou Vás mít ještě radši.

tlustyvul (St, 1. 1. 2014 - 22:01)

Ošukat svou tchýni je...kdyby v cechach soudy zkracovaly udy tak by v cechach behaly jenom same zrudy

tlustyvul (St, 1. 1. 2014 - 22:01)

V mrdání je každý v...sedi ptacek na kolejich piska pisne pokroku priritil se osobak a on prisel o zobak

Vlada (Pá, 3. 12. 2010 - 12:12)

Nemoralizuj ty blbe,když se...Blb jsi ty,protože když neumíš česky, neměl bys lézt do diskuze...

Petr (Čt, 2. 12. 2010 - 11:12)

Tchýně nejlépe chutná studená.

Zvedavec (Čt, 2. 12. 2010 - 08:12)

Jakou má vaše tchýně píču? Ta moje hustě zarostlou brunetu:-) Je moc hezký, když si ji po sprše utře, pak jsou chloupky takové úplně nádherně nadýchané!

!!!! (St, 1. 9. 2010 - 23:09)

Jó a když už ji je natahneš přes hlavu, tak ji můžeš na krku gumou krapet přiškrtit, potvoru jednu!!!

!!!! (St, 1. 9. 2010 - 14:09)

Stačí ji přes hubu natáhnout kalhotky ale tím hnědým do zadu !!!!!!

Pepa (St, 1. 9. 2010 - 13:09)

Nebo zakryt novinama.

RADA (St, 1. 9. 2010 - 07:09)

Jám mám tak hnusnou...Pepo, zavři oči a představuj si Salmu Hayek. Nebo to nech na noc až bude tma a nebude na tchýni vidět.

Pepa (St, 1. 9. 2010 - 07:09)

Jám mám tak hnusnou tchýni, že to ani nepřipadá v úvahu. Fuj!

Myki (Út, 31. 8. 2010 - 18:08)

Chci se pomilovat s moji tchyni ale nevim jak na to.Poradte mi prosim nekdo prosim,s tchanem uz dlouho nespi ani v pokoji.Kdyz se jde koupat tak nechava otevreno a vi ze jsem tam pobliz.Bojim se ji zeptat na to nejsem si jisty jak zareaguje

Sláva (Út, 27. 7. 2010 - 15:07)

...Tchýně je jakákoli jiná ženská. Musíš vycítit, že to chce, jinak dostaneš přes držku. My s tchánem a tchýní bydlíme. Jednou jsme byli doma jen já a tchýně, já se šel koupat, ona omylem otevřela koupelnu a pak nabídle jestli nechci umýt záda. A pak to všechno šlo úplně samo. Od té doby spolu mrdáme v každé volné chvilce.

Jarek (St, 30. 6. 2010 - 20:06)

jsem zvědav, jestli se...http://www.xvideos.com/video500465/his_wife_s_mom_blackmailed_him_into_hot_sex

Já to zkusil, dostal jsem facana jako prase. Tchýně vytírala v předklonu podlahu, přišel jsem zezadu a hrábl ji na kundu. Řvala jak zběsílá, co si to dovoluji a flákla mě přes držku. O rok později jsem se rozváděl a ta svině vše vybalila a udělali ze mě deviantní prase. Takže rada na závěr: serte na staré krávy tchýně a prcejte raději starší kolegyně v práci!

Reklama

Přidat komentář