Reklama

Sex s tchyní

Franta (Po, 20. 8. 2007 - 18:08)

Také mám názor,že vlézt na starou bábu chce mít asi pod čepicí.vždy mé přitahovali mladé ženy i když nutno dodat,že nékdy ty starší ještě mají šmrnc.Kolik lidí,tolik chutí...

kanec (Po, 20. 8. 2007 - 17:08)

Ja bych tedy na svou tchyni nikdy nevlez. Je to sice marena jako kazda jina,ale myslim, ze baba po 30 je pouzitelna jen s rezervou.

zetík (Po, 20. 8. 2007 - 09:08)

No to je pravda, že je to hnusnej pocit a tchyně z něj má trauma (tedy ta má). Jenže se stalo a nedá se to vrátit. Jen tajit a tajit. Nikdo nemůže říci podle mě nikdy! U prvního kroku záleží vždy na spoustě okolností a situaci. Jsou chvíle, kdy člověk neuvažuje racionálně,ale jen pudově a byť toho později lituje, v danej okamžik jedná naprosto jasně a přímočaře.
Pokud máš v sobě sklon zahnout s jiným zetěm je to v tobě a může se stát, že příjde situace, kdy budeš stát tomu svému tváří v tvář a bude velmi těžké se ovládat. Pak to "NIKDY" bude najednou "nikdy" nebo snad "asi" a už budeš šukat,ani nevíš jak.

pavlína (Po, 20. 8. 2007 - 00:08)

No klukům se ani nedivím.Když vidí hezkou tchýni,která naznačuje zájem,tak muž lovec začne logicky lovit.V podstatě jde o cizí ženskou,kterou kdysi neznal a stejně je to i s manželkou,tak proto bych se nedivila a snad i pochopila(nekoukám na to z hlediska morálky)ALE co bych NIKDY nedokázala pochopit,že by to udělala tchýně svojí dceři,svý krvi!!!!I kdybych měla jak fešného zeťáka,který by měl o mě zájem a já o něj taky,tak bych to NIKDY nedokázala udělat svoji dceři,abych se vyspala s jejím manželem.To by mi přišlo,jak strašná zrada vlastní dcery a vlastní dítě bych nikdy zradit nechtěla a ani nemohla.To bych si třeba rozdala se zeťákem někoho jiného,ale s mým vlastním bych NIKDY kvůli dceři nemohla.

zetík (Pá, 17. 8. 2007 - 09:08)

Hoši,ničeho se nebát a rovnou po hlavě do toho.My , co máme tchyně šťabajsny,toho musíme zneužít!

Petr (St, 15. 8. 2007 - 23:08)

toho se právě bojím i já,když to nevijde.

Sam (St, 15. 8. 2007 - 09:08)

Také jsem o tom uvažoval, že do toho půjdu. Chlapi,hoďte sem víc zkušeností,jak to třeba děláte,aby se to v rodině neprovalilo. Co třeba dělat, když to tchyně vezme špatně,až po ni vyjedu. Jak se zachovat a jak ji uklidnit,aby nebyl průser?

Taky zeť (Út, 14. 8. 2007 - 15:08)

Pavle to je nádhera!!!To muselo být,věřím!!

Návštěvník (Út, 14. 8. 2007 - 12:08)

Ale Zdeno, samozřejmě, že může. I když by to byla sakra náhoda. S jednou takovou náhodou chodila moje dcera do školky. Maminka byla opravdu "šťastná" maminka (hlavně hloupá).

Zdena (Út, 14. 8. 2007 - 12:08)

Karle, kolik ti je? 15? Copak ženská v 58,jak píše Pavel může otěhotnět? Seš na palici!

karel (Út, 14. 8. 2007 - 11:08)

Jdi do toho, at jsou z toho pekny zrudicky. Treba bude mit ta tvoje jeste novou segru, co bude i jeji nevlastni dcera. Takove pripady popisuji na DNAtest.CZ

zetík (Út, 14. 8. 2007 - 10:08)

Jen se s ní nemazli a mrdej ji,dokud to jde. Taková tchyně ti pak bude zobat z ruky.Je aspoň pěkná?

Pavel (Út, 14. 8. 2007 - 08:08)

Tak jsem ji dostal ! V sobotu jsme byli na venkovské svatbě. Bylo už po půlnoci, když jsem s ní tancoval, byli jsme dost připití a mně se postavil..Neřekla nic, ale po tanci mě zavedla do svého pokoje a hrábla mi do kalhot.. Ježíš to byla mrdačka ! Chtěla to zezadu a kousala do polštáře aby nebylo slyšet jak přitom řičí. Ráno mě v koupelně zapřísahala že už se to nikdy nesmí opakovat, ale nebude to tak vážné, protože když viděla že mi stojí, tak mi ho ještě vyhonila, vykouřila a nechala si to natříkat do pusy..Prý naposled.. Je jí 58 a je vdova..

Lara (Út, 14. 8. 2007 - 07:08)

Ale možeš synku, možeš.Ten můj zeťák taky chodil okolo mě jako okolo horké kaše a z očí mu koukalo jen jediné. Tak jsem mu jednou, když jsme se "srazili" ráno v koupelně hrábla přes slipy na pytlíka a hned jsme přišli oba pozdě do práce.Zkus to na ni taky,uvidíš, že ti hlavu neutrhne.

Petr (Út, 14. 8. 2007 - 02:08)

Já když vidím tchyni jak chodí vedle mně v kalhotkách pomalu v tangách tak musím pořád honit,co mně zbývá když se s ní nemožu vyspat.

rebel (Po, 13. 8. 2007 - 14:08)

no to je řeč! to jsou aspon tchyně,škoda že takovou nemám.

Lara (Po, 13. 8. 2007 - 12:08)

Milenec jako milenec.Nijak nad tím nepřemýšlím. Dcera je taková fiflena rozmazlená, která si menší pomstu zaslouží. Ten její je pěkný chudák a k rodičům úctu ona také nemá. Tak společná pomsta neuškodí. Nechám se od něho pomazlit vždy, když jsme spolu sami doma.

krtek (Po, 13. 8. 2007 - 07:08)

Mě se líbí,jak baby v letech moralizujou a sotva jim sáhne mladej kluk na kundu a polichotí, dcera nedcera jsou hned vlhký jako prase.

Návštěvník (Po, 13. 8. 2007 - 05:08)

pozor si dej

Návštěvník (Po, 13. 8. 2007 - 00:08)

Tak milé tchyně trochu se uvolnite to vám říká jenom rozum,tělo to chce.

Reklama

Přidat komentář