Reklama

Sex s tchyní

Návštěvník (St, 1. 8. 2007 - 10:08)

Hlídači už jen pár dní a bude na tebe uvalena žaloba

Pavel (St, 1. 8. 2007 - 10:08)

Moje tchýně má nádherný stehna. Silný, bílý, třepavý, s hrbolky a ďolíčky...když ji vidím v plavkách (teď v létě často), pod kterými navíc vykukují tmavé chlupy, úplně šílím, ihned se mi postaví a musím se jít někam vyhonit abych nebudil pohoršení..Taky toužím ty stehna aspoň jednou v životě doširoka roztáhnout... ale jak na to ???

Luděk (Po, 30. 7. 2007 - 23:07)

Toužím ošukat tchýni,ale bojím se to na ni vybalit. Poradí někdo?

reprák (St, 16. 5. 2007 - 15:05)

kecáš!

Vyoraná myš (Ne, 13. 5. 2007 - 15:05)

No, zírám... Jsem hodné, nenásilné stvoření, nezabiju ani komára.. Kdyby mne můj přítel podvedl, bude to bolet, ale zkousnu to. Kdyby se však vyspal s mojí matkou, půjdu si možná sednout za dvojnásobnou vraždu...

Pinda (Ne, 13. 5. 2007 - 15:05)

Pavle, nejsi ty náhodou automechanik :-) ?

Liběna (So, 12. 5. 2007 - 11:05)

No jo, kanec se zase předvádí...

kanec (So, 12. 5. 2007 - 11:05)

To si stara marena prisla zkontrolovat tvoji kladu, si ji tam mel rovnou fiknout aby te mohla hned oznamkovat, klidne ste si u toho mohli i povidat a jeste by shodila nejaky kilco

Pavel L. (So, 12. 5. 2007 - 09:05)

Není za tím vším něco jiného? Pokud chce tchýně mladého milence, tak má přece plno jiných možností, než spát se svým zetěm! Podle mě chce MAMKA ZKONTROLOVAT, JAK SI DCERA UŽÍVÁ. Nic jinýho za tím není. Moje tchýně je dost protivná učitelka ze základky. Váží snad skoro 100 kilo, má zadek přes dvě židle a sex s ní rozhodně odmítám. Když jsme ještě u nich bydleli, párkrát mi vešla do koupelny když jsem se sprchoval a brala si tam nějaký věci. Vůbec jí nepřišlo, že jsem tam nahej a ještě se mnou mluvila. Normálně mi řekla, že je dobře že mám obřízku, že dcera ode mě aspoň nedostane rakovinu dělohy! A že mám víc sportovat a shodit aspoň pět kilo. Fakt, jako s dětmi ve škole. Prostě učitelka. S manželkou jsme se kvůli tomu pohádali.

m (So, 12. 5. 2007 - 01:05)

me se pritelkyne/zena vyspat s otcem, tak je to pro me to nejhorsi co by se mi mohlo stat, pro me je to i nocni mura, takova predstava, proste by to byl za neco trest, nikdy bych jim to nezapomenul, taky proto bych ji obdobnou vec nikdy nemohl udelat, pozvracel bych se.

kanec (Pá, 11. 5. 2007 - 23:05)

Pokud tam krome nastavajici beha jina marena a rika si o to, kasli na moralku a strc ji ho tam, bude ti vdecna a zustane to v rodine.

kanec (Pá, 11. 5. 2007 - 22:05)

Ale je fakt, ze takova muzska prdelka je taky dobra,takze, pokud je tchan k svetu, sem pro i v jeho pripade.

kanec (Pá, 11. 5. 2007 - 21:05)

pokavad by byla tvoje a vypada dobre tak myslim neni problem.

Návštěvník (Pá, 11. 5. 2007 - 20:05)

No u vás sviní se to fakt tak nebere,a co takhle mámu?,to je taky jedno viď?

kanec (Pá, 11. 5. 2007 - 20:05)

nesmysl. V prvni rade de vzdycky o to jesli tchyne vypada co k cemu. Pokavad je zachovala a dba o sebe tak neni problem ji fiknout. Jako nakou neveru bych to nebral a vycitky sou taky lichy. Je to prece matka manzelky tak neni problem.

Návštěvník (Pá, 11. 5. 2007 - 11:05)

Spát se svou tchýní je normální pokud tchýně oplývá penězi a její dcera-tvoje žena je silně mongoloidní.

Návštěvník (Pá, 11. 5. 2007 - 11:05)

Gita
Ja si myslim, ze spat ze svoji tchyni ,
Je uhozeni promin!!!! Ze nemas vicitky vuci svoji zene! To nechapu!!

Návštěvník (Po, 7. 5. 2007 - 10:05)

neni tchyne jako tchyne

Nilanerda (Pá, 4. 5. 2007 - 15:05)

S tchýní? cvoci, tchýni máte nesnášet a ne s ní spát.

Luboš (Čt, 3. 5. 2007 - 22:05)

Ondro, všechno to asi pramení z toho, že ženský potřebujou především svýho partnera VLASTNIT, takže přestože nevěra fakticky nikomu nic nesebere a nikoho fyzicky nezabolí, ženy díky ní ztratí pocit své výlučnosti (že jsou jediné, komu muž patří) a nedokážou se s tím normálně racionálně vyrovnat. Myslím si, že to souvisí i s nedostatečným sebevědomím většiny žen. Ovšem abychom k nim byli upřímní - občas to postihne i některého muže.

Reklama

Přidat komentář