Reklama

Sex s tchyní

Lenka (So, 11. 8. 2007 - 09:08)

Všem kdo o tom přemýšlejí: bylo by vám milé,kdyby se vaše žena vyspala s vaším otcem?
Pokud máte takovou touhu podvádět, najděte si nepříbuznou.Vždyť jste už jak zvířata.

petr (Pá, 10. 8. 2007 - 17:08)

tchyne me velice pritahuje nevim jak ji to mam rici ze bych chtel mit sni seksualni zazitek

zetík (Pá, 10. 8. 2007 - 13:08)

Díky Peter. Nejsem blbej a je mi jasné, že buď bratranec kecá nebo je jeho tchán zasranej bastard, kterej patří do kriminálu i s celou rodinou. Výmluvy typu , že to je někde normální mu nežeru.

Peter (Pá, 10. 8. 2007 - 13:08)

To o tých incestoch na Slovensku je taká debilina, jako že tvoja dcéra šuká s tvojim otcom, strýkom a podobne. Pokia? si nemyslel nejakú super degenerovanú cigánsku rodinu (ale ani to nie je možné tak, ako píšeš), tak je to absolútny výmysel tvoj, alebo niekoho z tvojho oklia. Je to to samé, akoby by sme si mali myslieť my, že v Krkonošských chalupách a Šumavských údoliach sa deje to samé. No uznaj tú primitívnosť, hrúza!

zetík (Pá, 10. 8. 2007 - 00:08)

Bydlíme v dvojdomku. Jednou jsem šel vedle k nim pro něco do garáže a ona ždímala prádlo v takové staré ždímačce,která dělá hroznej hluk. Držela ji v předklonu za víko,aby stroj sebou moc neházel a stála tam jen v blůzce a kalhotkách v předklonu,zadečkem vyšpuleným ke mě. Přes ten randál mě neslyšela přijít. Tolikrát jsem si to takto představoval a najednou jsem měl tu prdelku hezky naservírovanou rovnou před sebou.Neodolal jsem a sáhl ji celou dlaní do rozkroku. Ohlédla se přes rameno a držela. Myslela, že to bude tchán a tak se pořádně lekla, když si uvědomila, kdo ji čapl za kundu. vyskočila do pozoru, čelem ke mě a začala polohlasně "křičet", zda jsem se zbláznil. Já byl rudej až na prdeli,ale to, že nezačala dělat scénu na celé kolo,ale dala si zatraceně záležet,abych to slyšel jen já, mi dodalo odvahu a objal jsem ji a začal líbat na ústa,krk,ucho.Mé ruce ji hladily po zádech a zadečku a ona se zprvu bránila a pak se zeptala,co si od toho slibuji.Řekl jsem ji do očí, že se s ní chci aspoň jednou pomilovat a pak už nic. Řekla, že nikdy to své dceři neudělá...
Asi po měsíci jsem byl sám doma a ona nám donesla moučník,co pekla. Já zrovna opravoval kapající kohoutek.Najednou jsem ucítil její dlaň na svém rameni,otočil jsem se a její pohled říkal jediné: pojď. To je vše.Od té doby se tak jednou za tři týdny až za měsíc, když je čistej vzduch sejdeme, buď u nás nebo u nich a mrdáme jako zběsilí. Ona je o dost lepší v posteli než její dcera a navíc po přechodu můžu cákat mrdku rovnou do její kundy a vše je v klidu. Ta moje nechce kromě kondomu o AK ani slyšet. Ale zase tchýně nechce polykat, v tom je staromódní. To je tak zhruba vše.
Mám prostě milenku o 17 let starší a nemusím se nikde zvlášť skrývat. Pod svícnem je největší tma...

rebel (Čt, 9. 8. 2007 - 23:08)

Zetík, to ti fakt zévidím, jak si ji dostal? ja mám na ni takovou chut a pořad musím jen honit.

zetík (Čt, 9. 8. 2007 - 17:08)

Jasan: Je po přechodu.Švára nebude :-)
Hanno: Můj bratranec má Slovenku za ženu a tam mrdá celá rodina (ona s bratrem a otcem,ten bratr se svou mámou a bratránek mrdá svou tchýni i ženu)-hrůza-děs,kam se na něj hrabu se svou tchýní. Prej je to tam na samotách v horách normální (incesty)? Je to tak nebo je to alibismus jedné zvrhlé rodiny?

hanna (Čt, 9. 8. 2007 - 14:08)

To fakt je obrátené a zvrátené nikdy by som to nedokázala dcére urobiť aj keby som si ju musela vlastnoručne rozškriabať. Najväčšia svina je svokra nech si zaplatí gigola, ked manžel je tak vysokopostavený muž a už mu nestojí.

Jasan (Čt, 9. 8. 2007 - 13:08)

No ale stejně. Ať přestane brát antikoncepci a, pokud není po přechodu, tak si můžeš udělat vlastního švagra.

zetík (St, 8. 8. 2007 - 23:08)

Mě na tom nejvíc fascinuje,že své tchýni mohu kdykoliv vystříkat kundičku,aniž by cokoliv hrozilo.Ona je ráda,já spokojenej a nikdo nic netuší.

Návštěvník (St, 8. 8. 2007 - 23:08)

a co je na tom špatného, je to prostě normální ženská, dalo by se řict cizí,To je prostě příroda, mužu za to že mně vzrušuje?

Honsun (St, 8. 8. 2007 - 00:08)

Lidi, ze tuhle diskuzi vubec berete vazn! :))
Jo nerikam ze se tohle nedeje, ale to jsou spis pripady jakychsi debilu, kteri nejsou hodni diskuze a spis bych rekl ze tady provokujou a dobre se bavi naky pubertaci.

katrin (Út, 7. 8. 2007 - 23:08)

Chlapi, vy jste prostě prasata!!! To jste si neměli brát dceru, ale rovnou tchyni, ne?? Já bejt tchyní, tak s váma rovnou vyrazim dveře a lituju, že si dcera vzala takovýho debila!!

Návštěvník (Út, 7. 8. 2007 - 23:08)

Tebe Ladine dostat do rodiny,to bych tě musela praštit po palici,dobytku jeden!!!!Chudák tvoje manželka,jestli vůbec ví,co si vzala????

Ladin (Út, 7. 8. 2007 - 23:08)

Tak to jsme na tom stejně! Ta moje má tělínko jako víno.Lízal bych ji tu zarostlou kundu hned.

Návštěvník (Út, 7. 8. 2007 - 18:08)

já když vidím tchyni jak se opaluje a při tom roztahuje nohy tak bych jí nejradši vylízal.

Návštěvník (Čt, 2. 8. 2007 - 18:08)

Nesmíš být tak upejpavá a moc upnutá!

Bohunka (Čt, 2. 8. 2007 - 17:08)

Kdyby po mně "vyjel" přítel nebo manžel mé dcery, tak samozřejmě nebude mít šanci a zároveň budu smutná z toho, jakého pitomce si holka vybrala pro život.

Návštěvník (Čt, 2. 8. 2007 - 00:08)

taky nevím jak ji dostat tak si ho aspon vyhoním a myslim na ni.

Tchyně (St, 1. 8. 2007 - 23:08)

Přečetla jsem celou tuto rubriku a musím říce, že pokušení jsou dost někdy silná. Mám zeťáčka, který je opravdu k nakousnutí. Ale především jsem máma jeho ženy. A svou dceru miluji více než své pudy a chtíč. Nevím sice, co by se ve mě odehrálo, kdyby po mě vyjel a byla taková situace, kdy člověk není zrovna svým pánem (velké nadržení,opilost a pod.),ale jsem přesvědčena, že by rozum zvítězil. Měli byste Luďku s Pavlem vše zvážit a vyhnout se zbytečným komplikacím ve svých rodinách.

Reklama

Přidat komentář