Reklama

Sex s tchyní

Karel (Pá, 2. 11. 2007 - 21:11)

" Zmatena " . No tě pic. Je to asi jako nevěra. Budeš se muset rozhodnout a pak se s tím smířit. Jenom doufám, že se to do té doby nedozví tvůj přítel.

Zmatena (Pá, 2. 11. 2007 - 20:11)

Bydlime s pritelem jiz treti rok ve velkem dome jeho rodicu. Mame nahore vlastni domacnost a vzajemne se nepleteme do svych zivotu. Pritel dostal na nabidku prace v zamori na 6 mesicu a odjel. Asi po dvou mesicich, co byl pryc, odjela moje "stinova tchyne" na tri tydny do lazni a ja zustala sama doma se "stinovym tchanem". Vsechno bylo v poradku, ale jednou po veceri jsme si jeste sedli spolu k televizi a vzali si s sebou lahvinku vina, ktera byla k te veceri. Nakonec se otevrela jeste jedna a to uz si muj "tchan" prisedl ke me a pri rozhovoru se me nejdriv jen letmo dotykal a pak me zacal hladit po prsou a libat a rikat, ze jsem jeste mlada a ze je to hrich nechat tak mlade telo zahalet... Me bylo hrozne divne, nevedela jsem, co delat, nechtela jsem ho hrube odstrcit, aby se neurazil no a nakonec doslo az na sex. Do rana jeste nekolikrat a po celou dobu, co byla tchyne v laznich, tak jsme spolu spali. Rikal, ze nez bych si to delala sama nebo hledala na sex nekoho jineho, tak kdo jiny by mel syna zastoupit, kdyz ne tata. Pritel se ma za mesic vratit, s tchanem prilezitostne sexujeme porad a ja nevim, co delat. Je fakt v posteli dobrej. Zkusenej. Poprve jsem poznala opravdovy orgasmus.

Olga (Pá, 2. 11. 2007 - 17:11)

Přeji ti ze srdce,aby každé úterý dopoledne tvá žena souložila s někým z tvé rodiny,nebo tvým kamarádem.To se dříve nebo později stane.Přijď nám pohovořit o svých pocitech.Pa Matýsku

Mates (Pá, 2. 11. 2007 - 16:11)

Ja se svou tchýní miluji pravidelně, vždy v úterý dopoledne, kdy jsme spolu sami doma. Je to naprosto supr pocit, šoustat mámu i dceru. Jestli má ona vůdči dceři výčitky nevím a neřeším to. V posteli je naprosto dokonalá a na svejch 45 vypadá opravdu skvěle.

Default User Image
Zdenda (Pá, 15. 12. 2023 - 20:12)

Tak to ti závidím já bych chtěl taky sukat svoji tchyni má 50 a vypadá pořád skvele jen nevím jak na ni ale určitě ji jednou vymrdam tak snad se to povede 

Drban (Pá, 2. 11. 2007 - 14:11)

No aby se někdo nepřidal k tomu kriplovi, co si hrál na mě. :-)

JirKa (Út, 18. 9. 2007 - 11:09)

To Drban:
Osudová chyba nastala,když jsi chtěl i po jejich psovi aby ti ho vykouřil viď. Ten si myslel, že je to Klausovka a od té doby mluvíš fistulí.

Marek (Po, 10. 9. 2007 - 14:09)

Nevím , zda to patří sem do této diskuse,ale můj kámoš si to zase rozdává s druhou ženou svého táty. Jemu je 21 a ji 42.Bydlej v jiném městě a kamarád tam měl o prázdninách v otcově firmě brigádu. Bydlel u nich a nějak se stalo, že, když byl otec služebně pryč, že se s maceškou opili a vyspali se spolu. Celé prázdniny se rázem proměnili v ráj! Všichni jsme mu to záviděli.

Jiří (Ne, 9. 9. 2007 - 12:09)

Jednou mě taky tchyně vlezla do koupelny. Manželka byla tehdy těchotná takže skoro žádnej sex. No tak mě před ní houpnul. Jen se usmála a řekla něco v tom smyslu, že to chápe při tom půstu a že mi od toho pomůže. Plácla mě přes zadek, rukou si pohrála s pytlíkem už jsem skoro stříkal pak párkrát přetáhla předkožku a bylo vymalováno :) Tak ručně jsme to ještě parkrát zopakovali, ale jen do doby kdy už žena zase mohla. Já jsem na ni prakticky nikdy ani nesáhl takže se dá říct že šlo jen o takovou ruční výpomoc v nouzi.

Drban (Ne, 9. 9. 2007 - 09:09)

Konkretne jsem jednou prisel domu a spletl jsem si loznice. Nejdriv jsem osukal tchana, pak tchyni a nakonec starou.

Drban (So, 8. 9. 2007 - 20:09)

Který vtipálek si hrál s mým jménem? :-)))
Náhodou,taky mám jisté zkušenosti s tchýní,abys věděl.Ale o tom se nemluví.:-)

Drban (So, 8. 9. 2007 - 16:09)

Copak sex s tchyni, ale laka me ho vykourit tchanovi.

Návštěvník (Pá, 7. 9. 2007 - 23:09)

uplně slintám...

Mazec (Pá, 7. 9. 2007 - 13:09)

Ještě pro Věru
naprosto souhlasím s poslední větou "Navíc si stále myslím, že víc erotická je žena, která není úplně odhalená:-)"
Když ji vidím na zahradě v plavkách, je to prostě krásný život mít kolem sebe samé krásné ženy.

Mazec (Pá, 7. 9. 2007 - 13:09)

pro Věru:
ne ne, ona mi je neukázala cíleně. Pustila fotky z chorvatska a zapoměla že tchán ještě ty fotky neodfiltroval. Ona pc vůbec nerozumí, tak ani neví jak se to přesouvá, tak se prostě zobrazily, byla červená jak rak. Zato mě se ty fotky vypálily do paměti. O te nudapláži jsem se špatně vyjádřil, nebyla jako na normálni nudapláži ale sama s tchánem na pláži v chorvatsku. Nikdo tam nebyl tak se opalovali a koupali nazí.

Věra (Pá, 7. 9. 2007 - 12:09)

Pro Mazec: Tak to tedy měla odvahu, že ti je ukázala:-) Mě je 50, ale na nudaláže nechodím. Nějak nemám protřebu. Navíc si stále myslím, že víc erotická je žena, která není úplně odhalená:-)

Mazec (Pá, 7. 9. 2007 - 12:09)

Pro Věru:
no kdyby jsi byla moje tchýně, věděl bych co s tím dělat. Líbí se mi ženy od zhruba 20ceti do takové padesátky, u každé vidím jiné přednosti. S mojí tchýní je to spíše asi tak, jsem často v její blízkosti a je navíc atraktivní. Videl jsem i pár fotek z nudypláže u moře.

Drban (Pá, 7. 9. 2007 - 11:09)

A pak ses probudil BB a Joe v jedné osobě. Nebo ne? :-))

Joe (Pá, 7. 9. 2007 - 08:09)

Jednou jsme se s tchyni pekne namazali a doslo na sex. A ona si ho nasmerovala do zadku - to jsem se nestacil divit.

BB (Pá, 7. 9. 2007 - 08:09)

Moje tchyne je taky dost zachovala, sice trochu tlusta, ale furt to jde. Jenze me dost sere. Tak bych se ji chtel pomstit a osukat ji prdel.

Reklama

Přidat komentář