Reklama

Sex s tchyní

xxx (Pá, 9. 1. 2004 - 22:01)

Mě se moje 60-ti letá tchýně líbí.Má pěkně voňavou buchtičku.

babe (Út, 6. 1. 2004 - 19:01)

Jestli je něco nevěra, tak tohle je DOUBLE nevěra! Je to fakt hnus a hnusnej zvrhlej podvod manželky. Styďte se! To sou prostě chlapy...typický. Ještě že takovýho nemám! Nebo spíš- ještě že mám starou mámu.

xyz (So, 15. 11. 2003 - 04:11)

Tak jen směle do toho! Změna je život!

katae (Pá, 14. 11. 2003 - 08:11)

Pokud se muž a žena milují, znamenají navzájem pro sebe všechno a bolí je už i myšlenka, že by tomu druhému mohli nějakým způsobem ublížit.Byla jsem i ve vztahu, kdy jsem partnerovi ubližovala, ten vztah jsem musela po 14 letech ukončit.Pokud se lidi podvádí (a je úplně jedno, jestli s tchyní nebo kýmkoli jiným), pak asi nepatří k partnerovi, se kterým jsou. Člověka, ke kterému doopravdy patříte, prostě podvádět nedokážete, jednoduše to nejde. Znamená pro Vás všechno na světě a každá jeho slza Vás bolí víc než jeho.

ajajajaj (Pá, 14. 11. 2003 - 04:11)

Myslim ze tohle normalni,nebo-li bezne neni,ackoliv nastat muze.Jen me zajima,jak se budes citit v pritomnosti obou dvou zen,zalezi na povaze a asi hlavne zaludku.Kazdopadne tchyne a ty musite mit teda kuraz.Ted si rikam,jestli to opravdu za to stoji,kazda ji totiz mame na stejnem miste a s citama tohle asi nema nic spolecnyho,takze proc zbytecne stourat do vosiho hnizda.Snad pro tu zvedavost tipuju????Ztratil jsi uz neco v zivote kvuli jednomu ulitnuti,asi ne,co?Kazdopadne delej jak myslis,jsi dospelej clovek,ikdyz ja osobne bych o tom ani neuvazovala,at by to byl krasavec sebelepsi.Takze preji hodne zdaru a hlavne zdraveho mysleni ( hlavou).Urcite udelej nekomu to,co bys chtel,aby delal on tobe.To tve manzelstvi asi nevypadada moc z lasky,nebo se to dnes uz nenosi???? Mozna jo,nebo je to spis uz nuda,tak ja jdu radeji premyslet nad necim "nudnym".P.S.Pokud bys do toho stejne sel,napis urcite,hlavne jaky mas svedomi,to me zajima.Diky moc,mej se!!!!!!!!

Fuj (So, 8. 11. 2003 - 01:11)

Prasata!!! Ze se nestydite????

? (Čt, 6. 11. 2003 - 13:11)

Koukam ze kdyby polovina z vas byla vice pracovne vytizena, tak by nemela cas premyslet nad takovymi hloupostmi. Hodnoty zivota jsou uplne jinde. Podvadejte a budete casem taky podvadeni.

b.h. (Pá, 31. 10. 2003 - 23:10)

Jsi tu spravne: planeta Zeme, kontinent Evropa, zeme Cesko. Cas: listopad 2003 po Kristu.Prestante se divit a pridejte nejakou zkusenost.

Jandy (Pá, 31. 10. 2003 - 10:10)

Já jsem snad na jiný planetě!

Tereza (St, 29. 10. 2003 - 17:10)

fuj prasata...

b.h. (St, 22. 10. 2003 - 16:10)

No to se prave uvidi podle prispevku, kdo a co povazuje za normalni. V diskusi "Sex s tchyni" se ukazalo, ze tento zpusob nekteri pavazuji za normalni. Komu tu nestacilo, doporucuji diskusi na tema "Incest" a hned napr. 1. prispevek.

Tereza (St, 22. 10. 2003 - 09:10)

Pane K., myslim, ze od B.H. to je jen normalni ironie.

Pan K. (Út, 21. 10. 2003 - 23:10)

Jen nám prosím vysvětli, cím se rozumí dnes normální sex s normálním partnerem?? Děkujeme.

b.h. (Út, 21. 10. 2003 - 22:10)

Ano, opravdu se tady neda vazne diskutovat.Navrhuji pro vsechny "normalni", aby si zalozili diskusi na tema "Mam normalni sex s normalnim partnerem - jak z toho ven_!?"

Michal (Út, 21. 10. 2003 - 17:10)

Ta situace nastat může, ale tato rubrika není seriózní, jsou tady úchylové, recesisti a mezi nimi možná někdo, komu se to stalo a chtěl by znát názor jiných. jak řekla Jana : bavte se děti.

Jana (Út, 21. 10. 2003 - 17:10)

No, patří mi to. Nemám se plést mezi úchyly. Tak se hezky bavte, děti.

Petra (Ne, 19. 10. 2003 - 16:10)

to určitě!!! to Arny: to píšeš sam o sobě? Jen nepřeháněj to s tou tchyní, když je jako stará popelnice, jseš pak jako po litrové flášce vodky, zapomínáš, že sem chodíš pod jménenm Arny a ne Petra.

Petra (Ne, 19. 10. 2003 - 14:10)

Musim se priznat, ze uz jsem to zkousela s tchyni i s tchanem, ale vubec nejradeji to delam s nasim jezevcikem Bobesem. Ale nevim, zda je to necera, ale asi ano, protoze patri prave tchyni.

iva (Ne, 19. 10. 2003 - 10:10)

aha tak proto toho vis tolik o znasilnovani? proto jsi tak zatrpkly a vozis se do normalnich nazoru? Dej si inzerat treba do seznamky,cz, jdi na rande.cz ... hledej a nepis nesmysly

Arny (Ne, 19. 10. 2003 - 10:10)

Take spim s tchyni i kdyz stoji za starou popelnici...stejne nemam s kym...

Reklama

Přidat komentář