Reklama

TIAPRIDAL

renata (So, 20. 8. 2016 - 20:08)

uzivam triapridal a jsem spokojena a vesela ohledne alkoholu-potlacuje chut pit

Lucie27 (Čt, 17. 3. 2016 - 00:03)

Prosim nezbyly nekomu neuroli ci rivotril ??...zaplatim dekuji

Radek (Čt, 26. 12. 2013 - 22:12)

Potřeboval bych jestli mě ten Tiapridal pomuže ke srovnání psychiky a tim i nespavosti aby člověk byl zase tim jako před tím děkuji

Dýmka (Po, 7. 10. 2013 - 15:10)

Beru ho a mám po něm dobrý stavy,sem vysmátej :-)

Olga (Ne, 29. 11. 2015 - 21:11)

co mate na mysli ryvačeasi slengový výraz pro Rivotril :-)

sarka (Pá, 9. 10. 2015 - 17:10)

dostala jsem Tiapridal na...taky jsem ho dostala po lexarinu ale take nevim jesli jo nebo ne

Radek (Pá, 12. 12. 2014 - 09:12)

Začala jsem ho dávat mami...Elco, díky za váš vstup. Podobné potíže má i můj 90-letý otec. Na základě vaší zkušenosti jsem i já kontaktoval naši paní doktorku, a ta rozhodla úplně stejně. Tak doufám, že to tátovi též uleví podobně jako vaší mamince.

zbylé léky (Út, 23. 9. 2014 - 13:09)

Prodám již nepoužívané,...můžete vrátit v lékárně. Použijí na oddělení nemocnice.
Udělala jsem to takto po smrti příbuzné.

I když...tohle vypadá, že asi nebude po příbuzné...spíš to vypadá na únik léků z nějaké lékárny nebo nemocničního zařízení :-(

radomil (Út, 9. 9. 2014 - 16:09)

Prodám již nepoužívané,...Koupím Fronti 1 mg. Kolik mne to bude stát.

Radek (Út, 9. 9. 2014 - 16:09)

Já mám problém, že nemohu spát, třeba i tři týdny a potom už jsem totálně vyřízený. Poraďte prosí, pokud můžete. Díky R.

Béďa (Út, 18. 3. 2014 - 13:03)

Beru ho a mám po něm dobrý...Tiapridal mi dělá moc dobře,akorát mám problém,že jsem po něm dost ospalý a impotentní ! Mám novou známost a nevím jak to vyřeším a někdy též dost sliním a vyplazuji jazyk,toho se obávám nejvíc,zatím to řeším že se hodně směji ale to nejde pořád,jinak jsem v pohodě... :-))

Alarich (Út, 18. 3. 2014 - 11:03)

Já ho už přes rok beru...Na vysoké je to potřeba brát. Kdyby vám profák nedal zápočet, tak byste ho za to mohl umlátit. A to by bylo špatné.

terianka (Čt, 28. 10. 2010 - 20:10)

Ahoj beru Triapridal asi 3...To je zvláštní... Tohle co popisuješ se děje při užívání léku - Deniban... Já sama ho brala a měla jsem větší prsa, trochu bolela, poruchy cyklu a byla jsem o dost tlustčí.. Je pravda, že mi magistr říkal, že Deniban je odobný Tiapridalu, ale jelikož jsem Tiapridal brala jen nrazově (vždy pomohl, zklidnil) tak ale nemohu říct jestli jsou si podobni i v těchto vedleších účincích... Podle mě by neměli.. Ale ty sama víš co ti je a po čem to máš... Každý jsme jiný. Jelikož je to zváštní, tak se určitě poraď s lékařem.. a to co nejdříve.. Rozhzené hormony ti akorát zase psychiku zhorší, takže je to pak bludný kruh... Přeji ať je dobře :)

Arzen (Po, 25. 10. 2010 - 16:10)

Nepřibral jsem po něm,nezvyšuje chut na jidlo jako jine prašky ani nezvyšuje prolaktin takže by tě prsa bolet neměly.

Erika (So, 23. 10. 2010 - 18:10)

Ahoj beru Triapridal asi 3 týdny. Zpočátku mě bolela hlava, ale to se uklidnilo, ale bolí mě strašně prsa a mám poruchu menses a cítím se jako bych přibrala. Přibíráte po tom někdo?

Gába (Pá, 8. 10. 2010 - 10:10)

sem chronicky alkohlik...Ahoj Lukáši můžu se zeptat kolik alkoholou vypiješ denně a jak jsi poznal delirium možná hloupá otázka ale předem děkuji za odpověď.Kolik ti je let?

lukas (So, 17. 7. 2010 - 18:07)

sem chronicky alkohlik prodělal sem delirium tremes.

Laďka (Út, 22. 6. 2010 - 13:06)

Můj 12letý syn má, respektive měl tiky, na které dostává Tiapridal. Měla jsem obavy z vedlejších účinků po přečtení příbalového letáku. Velice se mu to zlepšilo po roce braní zlepšilo - téměř žádné tiky nemá, takže jsem lék začala postupně vysazovat. Asi 3/4 roku tedy již nebere a stav je stále stejně příznivý. Sama jsem tiky jako dítě mívala(dnes mám 45 let) a časem jsem tiky zvládla sama bez léčby. Je možné u syna zhoršení? a byla by pak u syna léčba opět účinná anebo po pubertě je nebezpečí nevyléčení? Jsou vedlejší účinky léku? nemůže dlouhodobé užívání uškodit? Děkuji za odpověď.

Ondra_zdravka (Po, 21. 6. 2010 - 17:06)

Ahoj vsem beru triapridal a k...Zdravím Lukáši,
je nad míru jasné, že máš euforii, kdo by ji neměl, kdyby pro něj byl život bez starostí. Coaxil se používá k léčbě deprese, takže ty jsi tzv. "šťastný" člověk..S přáním pevného zdraví Ondra

lukas (Ne, 20. 6. 2010 - 15:06)

Ahoj vsem beru triapridal a k tomu jeste coaxil jemi fajn po tych lekach uzivam je 4tydny dokonce se i smeju.

Reklama

Přidat komentář