Reklama

Koloidní stříbro

Shmaker (St, 22. 9. 2004 - 23:09)

neviete niekto kde v BA alebo okoli by som mohol to striebro zohnat. Dík

JOSEF ZAPLETAL (Pá, 23. 7. 2004 - 06:07)

Bezne se bere plna cajova lzicka 3 x dene a 3 dny mezi jidlama a drzet v ustech 3-5 minut a potom spolknout.Je dobre jednou dene vzit cisty jogurt na obnoveni pratelskych bakterii ve strevach. Jsem z Michiganu a pouzivam to od roku 1996 anechdim kdoktorum !!!!!!

Ivana (So, 19. 6. 2004 - 17:06)

KOloidní stříbro se dá objednat na adrese BioAktiv Tovární 589/3 70900 Ostravatel.776149011cena 250,-Kč a 70,-poštovné

bunter (So, 5. 6. 2004 - 13:06)

ještě malá poznámka ke koloidnímu stříbru. Kdesi jsem zde zahlédl znechucenou poznámku, jako že jsme zase tam kde jsme byli...je to tak. Ale: zase na druhou stranu máme možnost vlastní silou markantně zlepšit svoje zdraví a zdraví svých bližních, když se dopídíme pravdy. Mohl bych vám ji říci. Je to ale moje pravda a v případě koloidního stříbra by asi každý měl dospět ke svojí pravdě, ať je jakákoliv. Mohu třeba pomoci svým názorem - mojí pravdou. Ale ničím jiným. nicméně myslím, že stojí za to vzít průzkum bojem důkladně a pak vás třeba zarazí, že existují servery, které se věnují výhradně tomu, že shromažďují poznatky lidí o koloidním stříbře. Zarazí vás i důkladnost, se kterou tyto informace se vrší v archivech a jsou pro všechny zájemce dostupné jedním hmatem. Zarazí vás počet příspěvků, který se počítá na desetitisíce. Takže doporučuji vřele tuto cestu vlastního poznání. Nemusí být sice přímočará a jednoduchá, ale o to je pak výsledek přesvědčivější.

bunter (So, 5. 6. 2004 - 13:06)

no to je právě to: koloidní stříbro bylo farmaceutickým průmyslem zavrženo, protože se nedá (biogenní prvek) patentovat, a tudíž z toho nekoukají žádný peníze. Farmaceutické firmy se tedy vrhly na antibiotika a je vidět, že je to slepá ulička. Vzhledem ale k tomu, že průzkumu koloidního střibra se věnují převážně lidé s omezenými prostředky, nicméně někdy i s hlubokými znalostmi. Pak i informace bývají občas protichůdné. Nicméně, barva roztoku = odražené světlo = odražená vlnová délka je závislá na velikosti částic od kterých se odráží. Žlutá barva = větší částice. Jinak s tím ionickým stříbrem je to pravda, v elektrolyticky připravovaných roztocích koloidního stříbra ho je až 85 %, zbytek teprve je pravý koloid. Nicméně průzkumy bojem ukazují na to, že účinnost tohoto ionického stříbra je stejný, ne li vyšší než u čistého koloidu. Tolik dostupné poznatky o CS.

kasandra (So, 5. 6. 2004 - 00:06)

Pani Andreo, par otazek..;): jakou barvu mel ten roztok koloidniho stribra, ktery davate svemu synovi? A na stitku, je tam napsane akorat: destilovana voda a stribro anebo je tam jeste neco jineho? A jak se jmenuje to koloidni stribro?Dekuji mnohokrat.

kasandra (Pá, 4. 6. 2004 - 23:06)

ja cetla odbornou stranku o koloidnim stribre www.silvermedicine.org a jeste www.silver-colloids.com a tam zase psali, ze neexistuje aby bylo prave koloidni stribro bezbarve, jelikoz stribrne castice akumuluji svetlo a proto by mel ten roztok byt alespon jemne zabarveny do rezava ci zlutava. Taky rikali, ze roztok, ktery si rika koloidni stribro je bezbarvy, znamena to, ze to neni koloidni stribro, ale ionove stribro, coz neni to same... a nefunguje tak, jak koloidni stribro ma. Taky mi bylo receno, ze koloidni stribro pro leceni zavaznych nemoci jako streptokok apod. by melo byt alespon 20ppm, aby melo terapeuticky ucinek. Jak jde videt, zase jsme se dostali ... nikam :))).

bunter (Čt, 3. 6. 2004 - 19:06)

koloidní stříbro funguje již od malých koncentrací, již 2-5ppm by měly být dostačující. Mělo by být bezbarvé, slabé zažloutnutí svědčí o aglomeraci větších částic... a to není dobré znamení.

Andrea (Čt, 3. 6. 2004 - 14:06)

Koupila jsem ho v Praze-Krakovská 22, 001 shop.Název-koloidní stříbro od firmy Aurum Health.Používali jsme k tomu ještě arjuvedský sirup na kašel,je zde k dostání také(název již bohužel nevím).Stříbro bylo prý bez chuti(2x denně 1/2 lžičky po dobu 1 týdne-synovi je 10let) a sirup(3x denně) chutnal sladce,takže syn bez obtíží vše bral.Babičce jsem podávala 1 lžičku stříbra 3x denně po dobu jednoho týdne,pak preventivně 2 lžičky denně.

kasandra (Čt, 3. 6. 2004 - 04:06)

Pani Andreo, mohla byste mi prosim vas napsat, jak se jmenuje ten vyrobek, ktery jste pouzila? A kde jste jej koupila? Diky.

kasandra (Čt, 3. 6. 2004 - 04:06)

Ja uz o tom precetla az prilish a uz me to zacina s prominutim srat. Vsude pisi neco jineho. Proste se nedozvish, jestli to ma byt 10ppm nebo 20 ppm nebo vice nebo jestli barva ty vodicky ma byt pruhledna ci takova nazloutla - nahnedla. Na kazdy strance jsou jina "fakta" a me uz to unavuje. Chci konecne nejaka data. Diky za linku.

bunter (St, 2. 6. 2004 - 21:06)

no jo, ono to funguje, ale určitě ne zdaleka na všechno. Nicméně dává na frak dost všem antibiotikům.

Andrea (St, 2. 6. 2004 - 08:06)

Koloidní stříbro jsem nejdříve vyzkoušela u syna,který se léčil antibiotiky při zápalu plic a kašel se objevil po měsci znova.Během 3 dní se dostavily první příznaky uzdravování,4-5 den bez kašle.Je zajímavé,že u 80-leté babičky,která trpěla dávivým kašlem 5 měsíců a lékaři si s ní nevěděli rady, to zabralo úplně stejně.Za 5 dnů byla zdravá.Na nic jiného jsme zatím neměli potřebu ho vyzkoušet,ale určitě bych ho vyzkoušela na všechny neduhy.A drahý mi nepříjde,když uvážím kolik jsme dali za všechny sirupy,léky a ještě ničili zdravé orgány chemií.

bunter (Út, 1. 6. 2004 - 22:06)

To máš těžký. O koloidním stříbře neexistuje žádná medicínsky podepřená studie, ale to je dlouhá historie. Každopádně existuje spousta užitečných linků, např.: www.silverlist.org . Je to ale v angličtině, ale stojí to za to. Informace lze uspořádat i tématicky, takže informace o dutinách lze celkem snadno vytahnout ven. Jinak, stručně řečeno, na dutiny ANO je doporučeno, nicméně si o tom člověk musí něco předem přečíst.

kasandra (Út, 1. 6. 2004 - 04:06)

Muj maly bratr (2 roky a 3 mesice) ma jiz nekolik mesicu infekci dutin a dychacich cest. Zadna antibiotika mu nepomohla a je to s nim cim dal tim horsi... slyseli jsme o koloidnim stribre hodne dobreho, ale take hodne zleho. Napriklad o argyrii, coz je nevylecitelne sedo-modre zbarveni kuze apod. Take jsme se nikde nebyli sto docist, jak se vyhnout argyrii a take nic o spravnem davkovani a duveryhodne spolecnosti, ktera by produkovala koloidni stribro vysoke kvality, kteremuz bychom mohli verit. Ma zde nekdo nejake informace na tema koloidniho stribra? Je nekde nejaka pristupna studie na tema koloidniho stribra a jeho ucinnosti a vedlejsich ucinku? Nezajimaji me zvasty lidskeho odpadu, ktery na tom akorat vydelava - chci fakta a chci je od doktoru a kvalifikovanych lidi. Blbosti a kecy typu "jedna baba povidala" me nezajimaji. Predem dekuji.Napiste mi se svymi zkusenostmi a linkami na stranky ci odkazy na knihy apod.

Martina (So, 1. 5. 2004 - 09:05)

Pavle, jsi hloupý. Já jsem nepsala, že Svobodová nevydělává, ale že může mít x nemocí současně, myslím, že jsi pomatený ty.

Pavel (Po, 26. 4. 2004 - 09:04)

A Svobodová nevydělává?Máš to nějaký pomíchaný...

Martina (Po, 26. 4. 2004 - 00:04)

Ach Bože, "Ja", když rozdávali hloupost, stálas, stáls první na řadě, že?!Pavle, p. Svobodová mohla trpět tolika nemocemi - jen se mrkni na Chronic. únav. syndrom. Mně samé tato paní nabídla přístroj na výrobu k. stříbra. Samozřejmě, že vzhledem ke svým příjmům si nekoupím něco tak drahého, protože jsem spadla x krát na čumák. Ale koloidní stříbro je dobrá věc, jen mě štve, že je vzhledem k prodávanému množství tak drahé. Tak nevím, co je lepší. Už jsem si jednu lahvičku stříbra objednala, ale byla to celkem pálka za tak malé množství. Štve mě, jak každý na nemocných nehorázně vydělává!

Pavel (So, 24. 4. 2004 - 14:04)

Na to, jak jsi se paní Svobodové zastával, tak to nějak brzo vzdáváš. To tedy opravdu nevím proč. Došly ti snad argumenty (prozatím jsem od tebe žádné neslyšel), anebo jsi to dostal befelem?

Pavel (So, 24. 4. 2004 - 12:04)

Myslím, že to, kdo mne honoruje sem nepatří zrovna tak jako to, kdo honoruje tebe synku.A ještě k tvé minulé zprávě: máš recht, je to úplně něco jiného prodávat koloidní stříbro za 300 a generátor za 5000. To celkem sedí. O to ale přece vůbec nejde. Jde o to, že tvoje chráněnkyně, paní Svobodová prostě předstírá něco, co není pravda. Předvádí tu něco, CO JE LEŽ A PŘETVÁŘKA. Nic víc a nic míň.Říká se tomu etika, o co tady jde - jestli vůbec víš vo co gou.Nicméně gangréna s angínou a boreliózou teda taky nic moc (cha, cha...) dost krkolomná kombinace...

Reklama

Přidat komentář