Reklama

SATANISMUS

Tony (Ne, 31. 1. 2010 - 12:01)

Pavle, já tě za vraha vůbec nepovažuju, pro mě jsou Laveyovský satanismus jenom takové dětské hry. To skutečni tajní satanisté, kteří tajně řídí jehovisty, jsou vyloženě nebezpeční.

Pavel (Ne, 31. 1. 2010 - 11:01)

Ještě se zeptám-nevíte někdo o založení Satanského Templu v Plzni?

Pavel (Ne, 31. 1. 2010 - 11:01)

Tak už jsem konečně koupil na Aukru lepší meč a gong pro očištění/znečištění ovzduší. Myslím že právě kvůli tomu, že jsem neprovedl očištění ovzduší se vyvolání Satana nepodařilo. Jenomže údery do gongu o půlnoci by zaručeně zalarmovaly celý panelák, takže to nepřipadalo v úvahu. Zkusím to znovu ve svatyni v krytu, až bude hotová. Takže asi nejdřív na jaře.Šemhamforaš! SLÁVA SATANOVI !!!

česnek na vás ! (Po, 25. 1. 2010 - 22:01)

666, vy šmejdi

introvert4 (Po, 25. 1. 2010 - 22:01)

musíš jim být asi za blázna. S tím co se dělo ve středověku už nic nenaděláš. Ale máš možnost bojovat proti terorizmu když jsi takový idealista, ale bafomet, meč, kalich .. to vše bych sebou nebral.

Pavel (Po, 25. 1. 2010 - 22:01)

Také by mě zajímalo jak se na vás dívá okolí. Tato víra totiž naráží na trvalé nepochopení a silný odpor. U sousedů v paneláku začínám být za podivína, úplně stačilo vyjít v černém hábitu se symbolem Bafometa na balkón. Můžete lidem vykládat kolik nevinných lidí zavraždili křesťané a muslimové, o upalování domnělých čarodějnic, o kamenování,které se dodnes provádí v muslimských zemích. A samozřejmě o tom že satanisté nic takového nedělali a nedělají. Co můžeme dělat? Když na internetu kolují "moudra", že symbolem satanistů je hákový kříž? A že vraždíme při rituálech malé děti? Přesně o tohle totiž jde našim médiím. Když řeknu že bych chtěl aby byl u nás ve městě také Satanský Templ, běhá lidem mráz po zádech a posílají mě na psychiatrii. 2010 let křesťanství udělalo své..... Snažil jsem se každému vysvětlit svou životní filozofii, ze které nikdy neustoupím. Ale někteří mě pořád považují za vraha!

Pavel (Po, 25. 1. 2010 - 22:01)

Tak zítra mi kamarád půjčí elektrocentrálu a budu moci namontovat bezpečnostní zámky na bývalý kryt, který bude teď sloužit jako Satanská svatyně. V podzemní hale bez osvětlení (cca 10m pod zemí) je opravdu tma jako v Pekle. Nouzový výstup by zajistil i větrání,pokud bychom chtěli uvnitř zapálit Pekelný oheň. Problém je v tom že je tam dost mokro a cokoliv tam dáme začne nám brzo plesnivět. Určitě bych tam chtěl mít černý oltář, satanský kříž, Bafomet a rituální pomůcky (černé a bílé svíce,svícny,kalich,lebku a meč). Dobré by bylo i nějaké ozvučení kvůli rituální hudbě,ale vše by muselo být na baterie,protože tam není elektřina. Najde se na této diskusi vůbec nějaký skutečný satanista? Rád bych se podělil o nějaké zkušenosti a zase nějaké získal. Třeba ohledně elixíru. Slyšel jsem dokonce o případu že někdo odkupoval krev na jatkách a pil ji,ten asi o satanismu moc nevěděl. Nebo o alkoholu,což je trochu problém,protože ten vždy otupuje a osoba provádějící rituál by zásadně neměla mít otupělé vědomí (při rituálu nastane dokonce zvláštní stav rozšířeného vědomí a to bez užití jakýchkoli drog). Má to být něco co chutná,tak jsem nějaký čas používal obyčejnou Colu či drink Semtex,nakonec jsem zkusil velmi silný elixír ze 6 lžiček kvalitní černé kávy na 1 kalich (!!!!) zalitý horkým nápojem Semtex Forte. Tohle už dodá tolik energie (a ta je třeba,při rituálech se jí dost obětuje),že následuje probdělá noc-prakticky vyzkoušeno. Po vypití elixíru a vyvolání Pekelných sil Temnoty jsem se dostal do jakéhosi zvláštního stavu rozšířeného vědomí,snad něco mezi hypnózou a drogami. Opravdu moc zajímavé. Nebo rituální svíce-kupujete? Já nekupuju,vyrábím podomácku. Nakonec jsem skončil u dehtových svíček,které opravdu Pekelně kouří. Mám rituální černý hábit,který je tak načichlý,že ho musím dávat do sklepa (i tak smrdí jako když se asfaltuje silnice). Smrad od dehtu se z bytu skoro nedá vyvětrat. Právě proto řeším tu svatyni. Zajímalo by mě jestli jste někdo podstoupil SATANSKÝ KŘEST a jak se provádí. Taky kniha rituálů Pavla Brndiara-dá se koupit? A hlavně jak to vypadá se založením SATANSKÉHO TEMPLU v Plzni. Šemhamforaš! SLÁVA SATANOVI !!!

česnek (Po, 25. 1. 2010 - 12:01)

666

Pavel (Po, 25. 1. 2010 - 12:01)

Nemáte někdo nějaké bližší informace o založení Satanského Templu v Plzni? Slyšel jsem že je to snad v plánu, ane nic víc nevím. Myslím že takhle velké město by svůj Templ mělo mít, ne?

- (Ne, 24. 1. 2010 - 21:01)

-

Pavel (Ne, 24. 1. 2010 - 18:01)

Ahoj Báro,jak je staré toto dělení nevím,čerpal jsem z La Veye, ale myslím že bude určitě pocházet z doby před naším letopočtem (jako řada myšlenek "starého" satanismu). Ten horor jsem neviděl. Teď jsem sehnal knihu Paranormální jevy a začínám ji číst, je to velmi zajímavé. Tu knihu jsem koupil proto,že se mi již poněkolikáté v životě splnil sen a mám za to že šlo o předtuchu. Navíc jsem si několikrát všiml, že pokud projdu kolem lampy pouličního osvětlení s vadnou výbojkou (pravidelně zhasíná, žhaví, rozsvítí se normálně a pak znovu zhasne) se světlo zrovna rozsvítí či zhasne právě když jdu podél něj. Je to náhoda? Pokud se rozsvítí, já si stoupnu o kus dál a budu sledovat kdy zhasne, tak nezhasne. Pokud bude zhasnuté a já půjdu schválně kolem jestli se rozsvítí, nestane se nic. Ale jinak se mi stalo několikrát,že se světlo rozsvítí či zhasne jakoby náhodou, když jdu kolem a vůbec o tom nepřemýšlím. A tohle je v té knize taky popsáno. Podařilo se mi otevřít starý opuštěný protiatomový kryt v parku blízko domu kde bydlím. Vstup byl léta natvrdo zavařen,dnes jsem tam strávil 4 hodiny jen broušením. V opuštěné podzemní hale cca 10m pod povrchem bude ideální místo pro satanskou svatyni. Teď budu muset vyřešit zamykání vstupu dřív, než se dole zabydlí bezdomovci. Jsem zvědavý jestli i u nás bude v dohledné době založen Satanský Templ.   Nevíte někdo jak je to s knihou rituálů od Pavla Brndiara? Šemhamforaš! SLÁVA SATANOVI !!!

Pozorovatel (Ne, 24. 1. 2010 - 00:01)

Ještě jsem zapomněla...Ahoj Báro, máš moc pěkné příspěvky,vím moc dobře o čem píšeš a co tím myslíš. Vnímání krásy nemá nic společného s intelektuální činností mozku,ano myšlení je jediným zdrojem všech konfliktů. Pokud se na život dovedeš dívat,jako na živý obraz bez odsuzování a zavrhování toho co vidíš,pak zažiješ co je to opravdové štěstí,které je zdrojem života a né pouhou radostí z uspokojení smyslového požitku. Je dobré vychutnávat vše co život nabízí,ale není dobré být na těchto požitcích závislý. Je dobré poznávat dobré i zlé,neboť v těchto vztazích žijeme úplně všichni bez vyjímky,abychom věděli,že je to s námi stejné jak s ostatními. Sami chceme být milováni a nepřejeme si aby nikdo narušoval naše přirozená práva,ale pokud jde o práva ostatních, snadno je přehlížíme. Milá Báro,debatuji s tebou proto,že cítím tvou inteligenci a schopnost milovat,jinak bych ti vůbec nepsal. Nejde mi o tom tě o něčem přesvědčovat,pouze na něco poukazuji a když ti to něco řekne,pak to mělo nějaký smysl. Vidím-li něco krásného,pak mám tendenci se o tom se svými přáteli podělit a tebe mezi ně počítám i když máš o mě úplně mylnou představu,což je pochopitelné neboť mě neznáš. Mám pochopení pro každého a proto si mohu vychutnávat život,tak jako málokdo.  Měj hezký zbytek večera.

♥Martin&# (So, 23. 1. 2010 - 16:01)

LUCIFER znamená... Pavle několikrát jsem psal, že arciďábel Lucifer je satan ďábel ! Ani neznáte své bohy a chcete je uctívat. Jen si ještě pamatuj, že náš Pán řekl: "Cokoli chcete, aby vám lidé činili, podobně čiňte jim." Vzpomeneš si na to až někoho namíchneš a on proti tobě začne invokovat ďábla, tak jako ty proti tvému otci. Mimochodem jaký máš výsledek ? A je ti líp na duši ?

Bára (So, 23. 1. 2010 - 15:01)

Pavle, díky za info, je to dost zajímavé, kde jsi ty informace čerpal, celkem by mě zajímalo si o tom přečíst. Jak je staré, tohle rozdělení? Mimochodem, viděl jsi filozofický horor "Antikrist"?

Pavel (So, 23. 1. 2010 - 14:01)

LUCIFER znamená opravdu Světlonoš, z lat. Luciferius. Nevládne celé přírodě, ale jen jednomu živlu, a to vzduchu. Ohni vládne přímo Satan, zemi Belial a vodě Leviathan. Každý korunní princ Pekel zároveň vládne jedné světové straně zde na Zemi. Satan vládne jihu, Lucifer východu, Belial severu a Leviathan západu. Jinak při včerejším pokusu o vyvolání Satana se nedělo nic, na Pekelná jména se nikdo neozval, jen někdo ze sousedů nade mnou na mě začal dupat. Elixír ze 6 lžiček černé kávy (na kalich cca 0,4l) a limonády Semtex Forte, kterou jsem ohřál a zalil to mi dodal tolik energie, že jsem nespal až do rána a pořád ještě se mi nechce spát.  Zkusím to znovu a jindy, na Valpuržinu noc (z 30.dubna na 1.května) to určitě musí vyjít. Svíce vyrobené pouze z dehtu kouří opravdu pekelně. Nechal jsem od rána v tomhle mrazu otevřené okno a dehet je pořád ještě trochu cítit. Udělat si v obýváku Pekelný oheň ale v paneláku nejde, tak přemýšlím že bych si alespoň osvětlil Bafomet. V nějaké reklamní firmě co se zabývá neony by mi mohli vyrobit na objednávku Bafomet ze svítících trubic. Naplnit je takovým plynem, aby zářil temně červeně, barvou Pekelného ohně. Elektriku okolo toho už bych si dal do kupy sám.    In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi!

Bára (So, 23. 1. 2010 - 13:01)

Ještě jsem zapomněla dodat, že pokud někdo v té Radosti a štěstí vidí boha, Krista, nirvánu, či kohokoliv/cokoliv jiného, pak mu to neberu a respektuju to, já tam nic takového nevidím, bráním se tomu to pojmenovávat a uvazovat to pojmy a popisy. Proto bych si přála, pokud budeme dál diskutovat, respektovat jedinečnost pocitů každého člověka, tedy i ty moje a nepodsouvat Krista (a "Otce") jako univerzální popis a pravdu.

Bára (So, 23. 1. 2010 - 13:01)

Pozorovateli, "Věřit na základě tvrzení bez možnosti ověření je hloupé a nebezpečné" s tím souhlasím, je pak tedy víra k něčemu dobrá? Já beru pouze "vím" a "nevím", co "vím", to uznávám, co "nevím" to mě nemusí zajímat - nebo může: můžu o tom polemizovat a přemýšlet, pátrat po pravdě, ale věřit tomu? K čemu? Proč věřit něčemu, co vůbec nemusí být? Ztráta času a intelektu. Myslím si, že věci jsou mnohem jednodušší, než si mnozí myslí a vykládají (lví podíl náboženství). A to složité je prostě pro nás, zvířátka s vyvinutější inteligencí, příliš složité a nevidím důvod, proč kolem toho pořád vymýšlet různé více či méně složité teorie a dogmata, pokud se sami nezničíme, nebo nás nezničí evoluce, pak k tomu věda možná dospěje. Nemusíme mít přece hned vysvětlení na vše, ne? Lidem strašně moc chybí pokora a obyčejná živočišná radost ze života. Asi je to holt daň za vyvinutost lidského mozku :-) Já nechci život trávit polemizováním co a jak je nebo není, hádáním se s někým, jestli Ježíš je boží syn, nebo jestli bůh je nebo není, slovíčkařem a pojmařením. JE MI TO JEDNO a nezajímá mě to. ŽIJU a jestli prožiju život šťastně a smysluplně, to záleží jen na tom, jestli chci. Nechci, aby mi kvůli polemizování a přemýšlení utíkaly krásy světa a života. Pokud Lucifer opravdu znamená "světlonoš" a je symbolem Přírody, pak tenhle symbol pro mě má smysl vyjádřený asi nějak takhle "přestaň už sakra přemýšlet a užij si to šťastné zvíře v sobě, které zanedbáváš a utíká ti kvůli tomu Radost" :-)

Pozorovatel (So, 23. 1. 2010 - 02:01)

Ahoj Báro, víra pro mne znamená věřit něčemu co je prokazatelné,nikoliv iluzorní. Věřit na základě tvrzení bez možnosti ověření je hloupé a nebezpečné,vždyť vidíme jak takováto víra rozděluje lidi,staví je proti sobě a způsobuje vše to ošklivé co nás obklopuje. Aby člověk měl v sobě jasno,měl by hledat pravdu bez vnějšího ovlivňování. Odstraní-li překážky,projeví se sama. Pak pozná osudovost,Krista který vysvobozuje z útrap a umožňuje spojení s Otcem /pojem,není schopen vyjádřit skutečnost/. Ale,bohužel,každé pravdy může být zneužito kvůli nevědomosti ostatních. Vlády,národní spolky,církve,sekty či jiné zájmové skupiny toho zneužívají k ovládání,vlastnění a využívání ostatních ve svůj prospěch,proto se všemožně snaží aby lidé k těmto pravdám nedošli. Pěstují v lidech strach,neboť vědí jak strachem lidi snadno ovládnou. Myslím si,že najít podstatu je mnohem důležitější nežli znát jákékoliv historické děje či události,tím se lidé odvádí od pravdy. Dobrou noc.

Pavel (Pá, 22. 1. 2010 - 23:01)

Tak, svíce z dehtu už hoří, pustím si tohle: http://www.youtube.com/watch?v=Td35cpVi-ws a jdu na to.   In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi !

Palec (Pá, 22. 1. 2010 - 21:01)

Palce své Ti držet nebudu, asi bys potřeboval doušek zdravého rozumu.

Reklama

Přidat komentář