Reklama

SATANISMUS

Belphegor IV. (St, 17. 4. 2013 - 19:04)

A co je to vubec Satan?

Robot (Čt, 21. 3. 2013 - 17:03)

nebo SATANa mužu uctívat,newa.

Robot (Čt, 14. 3. 2013 - 17:03)

A to o Satanovi beru zpět,nebudu uctívat nic nic nic,lepra vesmír,fuck

Robot (Út, 5. 3. 2013 - 18:03)

jo nenapsal sem dřív,byl sem v restauraci.Zajmalo by mě co posloucháš jako GOTHIC duše za muzik ? já tak od patnacti DEATH Metal Slipknot< a střídám to z new york repem(Death gangsters jako Wu tang klan atd. Samí smrtky v lydskejch tělech,pérfekt.

Röbot (Út, 5. 3. 2013 - 18:03)

To neřeš když si ty kluci pisou o penisech na satan strance a jeste si me pletou z duchodcem co si rika supermuž,to staci jako odpoved ne? Dál ,jéé další poezie a jako pokročilý lyrik te zase chválim,dobre ze byla brutalnejši oproti tvé minulé básně.Tak jako malý jste si to už říkaly,ale no tak..né perfekt,hustý..

Ivan Mladek (Út, 5. 3. 2013 - 11:03)

Satanismus je stav kdy I. Bartošová řve při sexu jak SATAN.

Gothla (Út, 5. 3. 2013 - 08:03)

Ranní chvilka poezie

...pokračování příběhu

Na přechodu

Na přechodu pro chodce

Drtí tatra důchodce

Drtí drtí drtí

Důchodce se vrtí

Vrtí vrtí vrtí

Uvrtí se k smrti.

Na přechodu pro chodce

Drtí tatra důchodce

Důchodce se vrtí

Ale Tatra drtí drtí
[editovat] Na přechodu v3

Na přechodu pro chodce

Drtí tatra důchodce

Černé brýle, bílá hůl

Byl to frajer, neuhnul

Na přechodu pro chodce

Drtí tatra důchodce

důchodci se vrtí vrtí

Tatra pořád drtí drtí

malý mozek velký mozek

už se lepí na podvozek

Gothla (Út, 5. 3. 2013 - 08:03)

A sakra. Tak koukám, že to asi nebyla jen náhoda...

http://www.lidovky.cz/na-prechodu-pro-chodce-tam-drti-tatra-duchodce-fop-/kultura.aspx?c=A100512_202129_ln_kultura_ter

Gothla (Po, 4. 3. 2013 - 16:03)

Důchodce

Na přechodu pro chodce,
drtí tatra důchodce.
Tenké střevo, tlusté střevo,
letí vpravo, letí vlevo.
Sra*ky tečou do kanálu,
tatra jede dál...

Na vrbě zakulal............vůl.
Na vrbě zakukal............vůl!

Gothla (Čt, 28. 2. 2013 - 17:02)

Je to odvozené od slova "gothic".

Robot (Čt, 28. 2. 2013 - 16:02)

Sice mi toho o sobě moc neprozradíš,ale co zmamená tvé jméno Gothla?

Gothla (Čt, 28. 2. 2013 - 16:02)

To bylo na lidi, kteří jsou, jak jsem je popsala. Na tebe nebylo nic, bylo to myšleno obecně.

Robot (Čt, 28. 2. 2013 - 15:02)

...jsem znechucena.. To bylo na Robota?

jarin (St, 27. 2. 2013 - 17:02)

je to tak

Gothla (St, 27. 2. 2013 - 09:02)

Takže - když se to vezme, lidé se často chovají jako satanisté (nevědomky) a ani o to nemusejí nijak extra usilovat. Stačí jen koukat kolem sebe a poslouchat. Nevědomých satanistů kolem nás žije drtivá většina. Ať se vám to líbí, nebo ne. Jsem znechucená tou vaší krutostí, lžemi, falší a nepoctivostí!

RoboT (St, 27. 2. 2013 - 03:02)

Kurvááá,chybá v minulym komentu: a za třetí-chtěl jsem říct nemyslim si že by satan akceptoval někoho kdo zabije geík sovu nebo prase a u toho má ještě satan bibli(to same jako kresťanska akorat trošičku temnejší) ..jak ma u toho tu knihu,nó koukni na něj,a ty svíčky jak tu šaškárnu co jede chce dramatizovat plus myslel jako satan na tělo(na holoubě)jako vraždu ztoho dělat:-)))

RoboT (St, 27. 2. 2013 - 03:02)

Co se týče život po životě,prý jak pro koho.TO obětování,ale satanisti fuj,jestly to někdo dělá tak jak čuňata: Za prvé je pro Satana srandovni vrazdit neco jako zvířata-jak gey bytosti treba srnka nebo sova.. Za druhé kdyz uz uctu k Satanovi obetovanim(zavrazdenim) tak jen lidske telo kuli dostatku respektu Satanovi a taky zvirata jsou srando.. Za třeti nemyslim si ze by Satan moc neakceptoval zabiti zvirete od nekoho kdo cte satanistyckou bibly-normalni bible v temnejsim trošičku:-)

R¤b¤T (St, 27. 2. 2013 - 03:02)

@

RoboT (St, 27. 2. 2013 - 03:02)

JAK už jsem řekl satanistická bible mě nebere/čtyrlístek ze strašidelnými postavami,ale je pravda že je kvalitní sleng pro mrdy jako třeba ten 50cent amerik gangstr,ta 'satanistická mrda zas všechny postřílela,nó to je něco.tak to je ok ale je to jen další 'výraz pro smrtku ale nemá to nic společnýho z biblí,to je jen symbolicke a jako ve ctyrlistku nahodna scenka o bohu a dablovi.Vse se takoveto zle kreatury učí sami ze sveho krystalickeho natur odusevneni+čistá mysl na příjem Satanova ponaučování v podobách novejch a novejch mystik myšlenek na dostaveni sebe v bizard&morbid.

RoboT (St, 27. 2. 2013 - 02:02)

..chyba/Myslel jsem sem už asi nikdo psát nebude. Muj 'demôn úd zneškodnil legendy o satanismu,kdybych měl syna a mluvil by o satanismu nebo křeťanství tak by si brzo zwyk na tlak z meho 'demôn penisu.

Reklama

Přidat komentář