Reklama

SATANISMUS

RoboT (St, 27. 2. 2013 - 02:02)

Těch dvanáct koment nez sem ti začal teď psát,tak tech ix nebylo fuck na tebe ani na nikoho,jen aktualizace Robot komentů.To fuck diskuze,jak skym to platí.Jo sem už nikdy asi psát nebude,Robot si přivlastnil dalšî koment stránku.

R¤b¤T (St, 27. 2. 2013 - 01:02)

Pro tu dívku co tedy není satanistka: ..zbláznil,tak já taky,jmenuje se to boží osvícení.A jak jako seš jinde,pověz mi to,nebude to zbytečný jak si říkala,můžeš mi to říct za odměnu že mám boss komenty.

R¤b¤T (St, 27. 2. 2013 - 01:02)

@

Robot (Út, 26. 2. 2013 - 18:02)

@ Pro známí kterým jsem dal tuto www adresu a pro Robot fan z jakékoli stránky: již od 19.2.tohoto roku jsou Robot komenty na stránce Satanismus.Ty první komenty říkají kdo jsem + i odkazujou na stránku o Olze Há kde mám asi padesát komentů stejné kvality

Robot (Út, 26. 2. 2013 - 17:02)

warning: můžeš samozřejmě tu knihu číst furt dokola a dělat blood(krev)rituály a různě se těšit na život po životě a různě se stý knihy vomrdávat a děkovat satanovi za poznání a různý bomby co si taková satanist bytost může jet, jedno tim je jasné: satan bible je satanáše past na brain wash tě do ne reál verze reality.Za tuto radu bys si mi měl(každý kdo mě čte) zaplatit,ha,ha ale mě stačí to že to chápeš a nebo že právě teď si začal ze sebe dělat mrdu tim že to tak není,jak říkám stačí mi to protože já rád když ze sebe někdo dělá většího nademnou nebo nad satanem,JAJ.

Robot (Út, 26. 2. 2013 - 17:02)

Je to sympatická a příjemná kniha 666 bible,bohužel nepřesná až pohádková jak seriál čarodějky(like Alysa Milano,prcat ji,prcat)

Robot (Út, 26. 2. 2013 - 17:02)

Než mi ho začneš hulit(jointa :-)) tak měj na vědomí že opravdu satanismus neExistuje,vyjímka Satan,ten existuje(smrt,smrtka,ďábel,kilo názvů).To že existuje je jasné+power.

R¤b¤T (Út, 26. 2. 2013 - 15:02)

:-)) první diskuze na této stránce je z roku 2004,to mi bylo 19 a půl a skank sem hulil teprv tři roky.Vim jistě že takový jaký sem jsem už od narození,poznal jsem to už v sedmi letech podle...(Zcenzurováno).

R¤b¤T (Út, 26. 2. 2013 - 14:02)

+Robot je i lyrik,tákže jestly někdo smysluplně napíše koment,tak snim možná můžu i diskutovat,na takové záležitosti mám i své fresh pozitivum.

R¤b¤T (Út, 26. 2. 2013 - 14:02)

Replay koment z Olgy Hepnarove stránky-Já si nerad povídám,já zlo,mé komenty jsou aktualizace boss komentů na dané téma na diskuzi.fuck diskuze.

R¤b¤T (Út, 26. 2. 2013 - 14:02)

A ty si piš do inzerátů tydle debility,už běžim kuli čtyrce,sem říkal že od jakživa nemakám a dalšich pět let dál nebudu,víš jak to mám.Ale dík za tip na práci.

R¤b¤T (Út, 26. 2. 2013 - 14:02)

Jo ty nejseš pobožná,aha,ještě že si sem jen täk z nudy píšu.JO ty píšeš styl-nic sem psat nebudu, Jaj,JAJ,JAJ.Tvuj fotr nejspíš bláznil,žádný satanismus totiž neExistuje.

Gothla (Út, 26. 2. 2013 - 13:02)

Á co tim myslí dívka ze...Co je? Já tu nikde nepsala, že se tu hlásím k satanovi - jen to, že můj táta se k satanismu hlásil. Jeden čas. Jsem jinde. Ale to tady řešit nebudu. Jo, co jsem myslela - no, něco důležitého. Ale psát to stejně nebudu, protože by to stejně nemělo cenu.

R¤b¤T (Út, 26. 2. 2013 - 12:02)

Á co tim myslí dívka ze Sątanova náboženství?

Gohtla (Út, 26. 2. 2013 - 08:02)

Vím a chápu. Jak už jsem psala.
Jenomže ještě je tady něco...

Robot (Út, 26. 2. 2013 - 00:02)

Ty, z toho demona,to je šílený kvílení z impress na boha zpět u některejch záležitostech třeba jako marihuan dým a zlý tekno instrumentál,již dlouho jsem bohužel,bohudík Zotročen do těchto instrumentálu spirituálně explodovat_teknik rep smrště,reprezent rep detonace(fuck cz rep,vesnice) Já né v cz,já někde v kosmu na planetě brutal rep sick .

Robot (Út, 26. 2. 2013 - 00:02)

To sunShine jsem myslel i pozitiv jako ta dívka.. Tamto mé já temná rychlost,to je mrda mí já,si i ujíždim na něm,nejlíp mi ten styl zní anglicky dark speed,bombáá to ze sebe cejtit tu kryptu,když na sebe koukám v třetí osobě tak: sssSmoke hit+ou shii!!!it ,muj crazy demon @

Robot (Út, 26. 2. 2013 - 00:02)

..jsem musel někam jít,dobrý tak kde sme to domluvily,jo: tak i víš že jsem nejWíce podobný všem těm různým démon bytostem z bible atd :-)))))),pérfekt. Tak jestly ty ráda takovýto bytosti tak by si měla vědět že Robot je podobizna Ďáblova,nebo počkej,prostě jen demon_totaly dark_ mix i pozitiv na control mé univerzal styl duše, já rozfach na plné posvátnosti na mé já_ styl na totální destrukce,přesně mí já,na prvnim místě láska k tomu.@

Robot (Po, 25. 2. 2013 - 18:02)

Tak jo,tak i víš že...

Gothla (Po, 25. 2. 2013 - 18:02)

Nebojíš se si se mnou...Nebojím se. Vím, co dělám a proč.

Reklama

Přidat komentář