Reklama

Je orální sex nevěra ?

x_x (Po, 23. 5. 2011 - 14:05)

Měla jsem oboustraný orál...Takže, Moniko, když Tvoji myšlenku dotáhnu do konce a použiju kondom, tak taky nesjem nevěrný, protože nedošlo k přímému kontaktu sliznic pohlacních orgánů. :-)

Monika (Po, 23. 5. 2011 - 14:05)

Měla jsem oboustraný orál se dvěma kolegy v práci, ale rozhodně jsem si nepřipadala, že bych byla manželovi nevěrná. To je přeci úplně něco jiného než klasická soulož! A ta doba každodenně trávená v kanclu je tak zoufale dlouhá a nudná, tak proč si to trochu nezpestřit?!

a vo tom to je (Ne, 22. 5. 2011 - 21:05)

aby se to ten druhý pokud možno nikdy nedozvěděl, bylo by najivní se domnívat, že se nevěra netýká zrovna mne a tamhle toho apd, ale je potřeba být korektní a nedělat to tak aby se to provalilo a netahat domů nemoci, ideální je jednorázovka a nepouštět se do žádných velkých akcí a hlavně držet jazyk za zuby

fanklub (Ne, 22. 5. 2011 - 19:05)

Trvající mimopartnerský vztah je nevěra jako prase, ale pokud člověk ve slabé chvilce podlehne a oral, nebo sexík, to je jedno, je to samozřejmě nevěra, ale pokud si člověk potom uvědomí co udělal a vytrestá se výčitkami svědomí a nechá si to ohleduplně pro sebe, tak kde je problém? Nikdo z nás nejspíš není tak silný, aby prožil život stoprocentně mravně.

** (Pá, 20. 5. 2011 - 13:05)

a jak to kluci poznáte, zda...Jóoo to bylo trefné,ale tohle pravidlo platí i naopak :)))

Lenka (Pá, 20. 5. 2011 - 08:05)

Taky žádnou nevěrnou ženu...moje kolegyně jsou povětrnice. Ta, co s ní sedím v kanclu chodí šukat s kolegou na kuchyňku. Někdy se zapomenou zamknout a je trapas. Ona rozvedená, on ženatý, nevadí jim to. Pracovní dobu si oživí a zpestří a jsou pořád dobře naložení. A nejsou tady jediný nevěrný pár.

Evka (Pá, 20. 5. 2011 - 08:05)

Taky žádnou nevěrnou ženu...a jak to kluci poznáte, zda jsou ty ženy kolem vás věrné nebo nevěrné ? Vy jste s nimi dvacet čtyři hodin denně ? Nebo se vám o tom svěřují ? Nebo vycházíte z faktu, že když vdaná žena jiného nešuká s vámi, tak že je věrná ? Přijde mi nenormální, když chlap tvrdí, že v jeho okolí jsou jen samé věrné ženy...věrné sousedky, známé, kolegyně ... to je tvrzení jak noha. Každý si hlídáme jako ostříž své soukromí, kdo o kom nakonec co ví ? Vždyť většina chlapů ani nezjistí, že nosí léta parohy od té doma a to s ní občas i jsou, ne ? Tukánkové...

Pepa (Čt, 19. 5. 2011 - 10:05)

A já zase přemýšlím, kde...Taky žádnou nevěrnou ženu ve svém okolí neznám. Hodně o tom přemýšlím, protože podle zdejších příspěvků v podstatě věrní lidé neexistují (tedy pokud nejsou frigidní nebo impotentní). Asi záleží na tom, v jaké skupině lidí se kdo pohybuje.

No, (Čt, 19. 5. 2011 - 10:05)

A já zase přemýšlím, kde...my ženy si leccos řeknem, tobě se chlubit kolegyně s nevěrou nebudou, těžko víš, co dělají mezi prací a odchodem za starým domů a pokud se ti zdají věrné, tak možná proto, že nereagují zrovna na tvoje dvoření či samčí výpady. Věrné jsou ty, co je niko nechce, ty co nepotřebují od jistého věku sex,tedy frigidní. Jen málokterá vdaná žena dostává doma od muže po citové stránceto, co potřebuje. Jsou ovšem i takové, co to štěstí ovšem mají ... jak vypadají česká manželství napoví číslo padesát procent, kterých se jich rozvede. Smutné, leč pravdivé.

Mnoho dam svou (Čt, 19. 5. 2011 - 10:05)

že na vlastní nevěru máš...omluví tím, že šlo o ekonomickou záležitost. :-)

Tom (Čt, 19. 5. 2011 - 10:05)

no, a tvoje žena si myslí...A já zase přemýšlím, kde se ty nevěrné ženy vyskytují, protože v mém okolí, tím myslím známé, kolegyně v práci, kamarádky manželky se nějak nenachází.
Ještě se dá narazit na netu na takové trochu pikantní povídání, ale to asi jenom proto, že z toho nic nehrozí a za jistých okolností se to nedá ani zjistit.

Doufám, (Čt, 19. 5. 2011 - 10:05)

Pokud se to někomu tak...že na vlastní nevěru máš stejný názor, nebereš ji, nerozlišuješ a tu svou bys taky považoval za neodpustitelné selhání - tedy stejný metr..mnoho pánů svou omluví tím, že šlo o fyzickou záležitost a vlastní ženu považují natolik za svůj majetek a neodpustili by nic... třeba jsi výjimka.

Samozřejmě, že (Čt, 19. 5. 2011 - 10:05)

Pokud se to někomu tak nezdá, tak je to jeho věc, ale pro mě je tohle celkem jasné. I francouzák beru za nevěru. Vůbec nechápu lidi, kteří jsou shopni něco takového prostě přejít. Svou přítelkyni miluji, ale kdyby mi byla jakýmkoli způsobem nevěrná, neváhám ani vteřinku a pakuji ji z bytu. Kdybych byl moc hodný, dám jí peníze na jednu noc v hotelu, aby nespala někde na ulici a tím jsem s ní skončil. Neexistuje nic, co by to mohlo omluvit a odpuštění není žádná ctnost, nýbrž jen hloupost.

Alča (Čt, 19. 5. 2011 - 09:05)

To je jednoduché - kdyby...no, a tvoje žena si myslí opak toho co ty a s ní monoho z nás ... každý si to své omluví a toho druhého ne. Od nevěry mého muže považuju své právo na mou nevěru za svaté a nedoknutelné. Není to tak, že chlap smí vše a žena nic. Tahle blbost naštěstí dávno přestala platit. Chlapi jsou hajzlíci, ale my ženy taky pěkné mrchy, neznám ve svém okoli jedinou věrnou manželku.

A co anální ? (Čt, 19. 5. 2011 - 08:05)

Považovali byste anální sex za nevěru ? tedy jako že vaše partnerka vrazí robertka svýmu kamarádovi do zadku ?

D. (Čt, 19. 5. 2011 - 00:05)

No to si kuřte.

Leo (St, 18. 5. 2011 - 21:05)

To je jednoduché - kdyby...je to fakt prosté. Že mě to samotného nenapadlo !

dena (Čt, 27. 11. 2008 - 19:11)

to jako fakt Vildo a mano?to celkem dobre nechapu.to byste prezili sukec,ale huleni brka ne?

mana (Čt, 27. 11. 2008 - 14:11)

Vildo, je to tak. Kdyby moje žena kouřila jiného tak s ní končím. Kdyby si jen prcli s kondomem tak to budu tolerovat.

Vilda (Čt, 27. 11. 2008 - 14:11)

Orální sex mimo vztah je ta nejhorší forma nevěry. Je to ještě mnohem větší intimita než běžná soulož. Nechápu jak o tom autor tématu vůbec může pochybovat.

Reklama

Přidat komentář