Reklama

masturbace vdaných žen

Jindra (Po, 3. 4. 2017 - 17:04)

Mastrurbovat se nemá....Správně Helčo,ještě jsi ale zapomněla dodat,že souložit se může maximálně na misionářskou polohu,žena může mít pouze vyhrnutou noční košili,a ideální by bylo kdyby se celá věc odehrávala pod peřinou.

Nemusím snad dodávat že je bezvýhradně nutné,aby bylo v té místnosti zhaslé světlo!Celý akt by měl trvat max.tak 10 minut,aby to nebylo příliš nemravné a aby si to oba manželé příliš neužili,protože by to lehce mohlo vést k hříchu chtíče a žádostivosti.

Helčo,tebe bych nechtěl ani kdyby jsi byla na světě sama.Ty ženy které se podle podobných pravidel řídí,jsou hlupky které se diví proč jim partner chodí za jinýma.

Karel (Čt, 30. 3. 2017 - 18:03)

Mastrurbovat se nemá....Na víru se vyser, ta ti neudělá dobře jak orgáč!

helča (Čt, 30. 3. 2017 - 15:03)

Mastrurbovat se nemá. Hříchu je třeba odolat a nepoddat se mu. Pouze souložit se má a to ještě v manželském svazku. Přečtěte si víra.cz a pochopíte.

Pavla (Čt, 30. 3. 2017 - 09:03)

Já jsem vdaná 20 let,...Nejraději si to udělám s tenisákem,když ležím na břiše a tenisák na poštěváku přitlačuji k posteli a mám pocit jako bych se mazlila s klukem.Je to boží.

John (Čt, 12. 4. 2018 - 21:04)

Hezký den Vám přeji Johne,...Dobrý večer paní Ludmilo,posílám vám můj mail a budu se těšit. Jste úžasná žena. [email protected]

Ludmila (Čt, 12. 4. 2018 - 18:04)

Mně je 40. Mohla by ste...Hezký den Vám přeji Johne, nemám s tím problém.

John (Čt, 12. 4. 2018 - 18:04)

Spokojíte se s informací...Mně je 40. Mohla by ste někdy napsat na mail?

Ludmila (Čt, 12. 4. 2018 - 17:04)

Ahoj Ludmilo, mohu se zeptat...Spokojíte se s informací mého věku, pokud uvedu pouze.... 40+

John (Čt, 12. 4. 2018 - 13:04)

Hezký dobrý den Vám...Ahoj Ludmilo, mohu se zeptat kolik ti je? Pisla bys někdy?

Ludmila (Čt, 12. 4. 2018 - 13:04)

Manžel má 75 let a cukrovku...Hezký dobrý den Vám přeji, paní Mileno. Nemyslím si, že byste se měla za cokoli stydět, obzvlášť, pokud nemáte možnost pravidelného intimního styku z důvodu, který jste zmínila. Pokud jste schopna dosáhnout vaginálního orgazmu, můžete diskrétně používat Venušiny kuličky...a slastné okamžiky si užívat kdykoli...i v přítomnosti partnera, aniž by cokoli tušil.

Mišan (So, 31. 3. 2018 - 07:03)

Myslim si , ze onanie - masturbace k zivotu patri jako slunce a vitr. Vek zde nehraje skoro vubec zadnou roli akorat to nekteri delaji 1 za tyden a druzi treba i 3 krat denne . Je uplne jedno zda clovek je vdany - zenaty apod., jen mozna nejake mizive procento lidi se k tomu neodvazi priznat. Vzdyt je to krasne a velmi prijemne a prakticky vsude proveditelne.

Milena (Pá, 30. 3. 2018 - 14:03)

Manžel má 75 let a cukrovku a je již několik let zcela impotentní. Já už jsem taky několik roků v důchodu, ale bez onanie si to nedovedu představit. Onanuji pravidelně skoro denně, tak jako celý život. V poslední době jsem si pořídila přes internet dildo, předtím jsem užívala různou zeleninu i párky v preservativu. Máme sice s manželem oddělené ložnice, ale pořád mám strach, že mě přistihne při onanii. Asi bych se hanbou propadla. Něho ani nenapadne, že by taková stará bába dělala takové věci.

manžel (Ne, 21. 7. 2019 - 15:07)

Tak u nás je to obráceně. Mně je 62, manželce o 10 let míň, ale pro ní je už sex uzavřenou životní fází. A když něco v tomto směru naznačím, tak jsem pro ní úchylák. Tak mi nezbývá než si to dělat tajně u videí.

Alena (Čt, 3. 10. 2019 - 14:10)

To Vás lituji mně je též 62,jsem vdova a toužím po tom každý den a nezbývá mi nic,., než si to dělat sama.Má to výhodu v tom,že si vždy udělám orgazmus což mně manžel mnohdy nedokázal uspokojit a stejnějsem musela se dodělat sama.No ted když to píšu cítím zas ,že vlhnu.

Dagmar (Čt, 23. 4. 2020 - 14:04)

Máte pravdu Aleno,i já jsem vdova a toužím po tom dost často i kdy je mi jako Vám 62,absolutně prožívám to samé,s mužem jsem měla orgazmus jen málokdy a sama si to udělám vždy.Taky po styku s manželem jse se tajně "dodělávala"a nyní jak to píši taky vlhnu a budu muset si udělat radost.

Vdaná (Pá, 24. 4. 2020 - 23:04)

Ten můj má obrovský penis. dlouhý asi 20 cm a tlustý 6 cm. Soulož je bolestivá, ale sama se potěším příjemně. Masturbuji jen rukou. zatím mi to stačí, ale zajímá mne jak to vylepšit. Můžete poradit?

luci (So, 25. 4. 2020 - 00:04)

Můžeš to vylepšit vibrátorem a až se pořádně rozdovádíš , tak nastav tomu tvému hřebci . Ale pokud tam jde opravdu moc těsně , tak to tím vibrátorem dodělej sama .

Vdaná (So, 25. 4. 2020 - 12:04)

Děkuji za radu. Volala jsem již matce a ta mi ochotně půjčí svůj vibrátor. Byla převapená. Netušila můj problém. Současně mi poradila, abych manžela spíše uspokojovala rukama a ústy. Kdybych nevěděla jak, že mi to předvede. Stydím se to mému hřebci říci, ale musím, dřív než máma přijede, aby nebyl trapas.

(Čt, 9. 1. 2020 - 15:01)

kdybys tak nekecala

Vláďa (Čt, 3. 10. 2019 - 20:10)

Mně je 54, a jsem kaput.

Reklama

Přidat komentář