Reklama

špehování v koupelně

Moniko (Čt, 24. 10. 2013 - 20:10)

Pripada mi divne,ze by me...máš plnou pravdu. V rodině se obvykle stane, že syn párkrát matku nahou uvidí, i když se před ním zamyká a není to žádná naturistická rodina. Kluky kolem 15 ženské tělo zajímá, jenže vlastní matku z toho obvykle vylučují. Přijde mi, že tu píší nějaké perverzní fantazie různí úchylové už dospělého věku a ani náhodou kluci, kterých by se to mělo týkat. Dnes je nahoty a snadno dostupné plno, není důvod koukat po matce klíčovou dírkou.

Monika (Čt, 24. 10. 2013 - 20:10)

Pripada mi divne,ze by me smiroval muj 15lety syn, mi je 35.

Simona (Čt, 24. 10. 2013 - 19:10)

Podíval bych se noJa se sprchuju pred pritelem a on si me temer nevsima. Asi proto, ze se tak myju pred nim casto a zevsednelo mu to.

martin (Čt, 24. 10. 2013 - 18:10)

Kdo se chce podívat, jak si...Podíval bych se no

. (Čt, 24. 10. 2013 - 18:10)

Kdo se chce podívat, jak si myju kozy a veverku?

martin (Čt, 24. 10. 2013 - 15:10)

Ahoj já se dívám pokaždý když se mamka koupe klíčovou dírkou vzrušuje mě pohled na její nahý tělo, na velký prsa s velkými bradavkami nebo jak si myje hlavu před koupelí, hlavu má ve vaně a vystrčí nahej zadeček přímo ke dveřím ke klice a roztáhne nohy. To je tak krásnej pohled na její kundičku mám pokaždý bouli v kalhotách. Chtěl bych jít za ní do koupelny a dívat se jak se myje a třeba si i sáhnout na prsa, ale nevím jak jí to říct? Už nevím co mám dělat

Tina (Čt, 22. 8. 2013 - 14:08)

Mě šmírovala ségra v...Jestli byla zrovna v ovulaci a nastříkal jsi do ní,tak má ha ha pravdu.

ha ha (So, 17. 8. 2013 - 17:08)

Mě šmírovala ségra v...Tak to se jí brzo začnou kozy nalejvat mlíkem a bude v jináči.

anonymus (So, 17. 8. 2013 - 08:08)

Mě šmírovala ségra v koupelně tak sem ji zavolal a ona hned jstli to nechci s ní skusit a já jsem řek že jo. Dělai jsme vše možn? asi hodinu bez kondomu a je nám 13.

Jirka (Pá, 30. 10. 2015 - 14:10)

Je to stejný, ja špehuju...Zajímalo by mě, co bys na to řekla teď s odstupem času. Děláš to do dnes ne ? :D

Died of Laughte (Čt, 14. 5. 2015 - 21:05)

Tak tohle je zase ta divná část internetu, do které jsem zavítal. Ale upřímně, nikdy by mě nenapadlo, že tu najdu tolik lidí s tak.. podprůměrným IQ.

slabosti slavn (Čt, 9. 4. 2015 - 18:04)

Dobytkové, vy teda budete...Naděžna se ve svém deníčku zmiňuje že pozorovala Vladimíra Iljiče, jak si myje rukou ve vaně kaštany a pak si dloube lžící sejra za žaludem. Čmuchá si k ruce, olizuje si prsty a lžičku. Naděžna si při tom taky udělala.
podobně si počínala Heydřiška, když pozorovala protektora, jak se drbe ve vaně kaštany. Podle svědka řičela blahem a říkala ,, spritzen sprizen ", starej nerad píchal a pindil si hoňoura ve vaně.

riki (Čt, 9. 4. 2015 - 14:04)

moc rád jsem šmíroval švagrovou, nevěděl jsem že o tom ví a dělá jí to dobře, když jsem si myslel že spí osahával jsem jí a dokonce skoro svlíknul taky o tom věděla a neprozradila se, nakonec mě přistihla v koupelně jak honím nad jejími kalhotkami a podprdou

... (Pá, 26. 9. 2014 - 07:09)

já s oblibou šmíroval...Podívej jak blbě píšeš. Přečti si to po sobě.

Vojta (Čt, 25. 9. 2014 - 23:09)

Hojte bydlim doma s mamkou je...Ja bych ji vomrdal hned

riki (Čt, 11. 9. 2014 - 14:09)

já s oblibou šmíroval švagrovou udělala jsem se vždycky, pak jsme měl dokonce příležitost ji osahat když spala

milda (Čt, 26. 6. 2014 - 10:06)

Ja se sprchuju pred pritelem...Jen dělá že tě nevidí,ale opak je pravdou.

Max (Po, 17. 3. 2014 - 18:03)

ja se nikde nezamykam aji v obchode kdyz si kupuji pradlo tak vetsinou v kabince si nechavam at me vidi no a stidlivej vubec nejsem at se kazdy diva na sebe a zeny at se podivaji sice moc dobre vybaveny nejsem ale za to nemuzu

Max (Po, 17. 3. 2014 - 17:03)

ja se radeji podivam na nahou cizi holku nez na nekoho v rodine a taky na me at se klidne nejaka holka podiva stidlivej vubec nejsem a taky nahota mi problem nedela

rete (Ne, 16. 3. 2014 - 18:03)

Der

Reklama

Přidat komentář