Reklama

Pánská tanga

Martin (Pá, 15. 2. 2008 - 09:02)

A neni to tvoje specialni pouzdro nahodou jenom stara ponozka? Uz to mam! chlapi by na nem mohli nosit puncochu!(kterou by si podle sve delky zkratili)nebo puncochove ponozky,to by na nem drzelo..nebo muzete nosit kondom,misto spodniho pradla.Jak vidite,panove,moznosti naseho satniku jsou nekonecne,jenom mit dostatek fantazie..

Robert (Pá, 15. 2. 2008 - 09:02)

Ja si nemyslim,ze maji muzi malo moznosti v oblekani.existuji nejenom slipy,trenky,boxerky nebo tanga,ale i dalsi veci.Ja napriklad nosim specialni pouzdro na penis,ktere mam jenom na penisu,takze me vzadu na rozdil od tang nic neskrti.

Návštěvník (Pá, 15. 2. 2008 - 08:02)

Na neznemmedvedovi tanga s dirou vepredu maj a spoustu dalsich hlavne sado-maso kravin z kuze..

Návštěvník (Čt, 14. 2. 2008 - 21:02)

Fakt Hardcore by byly tanga pro muze vepredu s dirou pro curaka,aby byl celej videt,to by vypadalo urcite pekne..

Návštěvník (Čt, 14. 2. 2008 - 21:02)

Na strance neznymedved.cz jsou jeste vetsi ptakoviny,nez panska tanga..nejruznejsi manzety na varlata,kozene snerovacky a postroje na penis,kozene podprsenky pro muze..

Návštěvník (Čt, 14. 2. 2008 - 18:02)

A nosite i pruhledna tanga?

x1 (Ne, 10. 2. 2008 - 19:02)

Nosim damský tanga a nejradeji si je kupuji.

Danone (Ne, 10. 2. 2008 - 19:02)

Zaplaťpánbuh za to, že tanga nosí i spousta normálních kluků a chlapů, kteří na to mají postavu a zadek, a nemají se za co stydět. Hold nemá cenu se donekonečna dohadovat s netolerantníma "blbounama". Ti ať si nechají svoje vytahaný trencle, třeba bude zase někdy v brzké době Spartakiáda!

on (So, 9. 2. 2008 - 23:02)

...když už nosit tanga, tak jedině dámská, je to fajn pocit a nejsem buzík!!!

Návštěvník (So, 9. 2. 2008 - 23:02)

Buzíci nosí zásadně tanga.

marek (So, 9. 2. 2008 - 17:02)

Tomáši, souhlasím s tebou, tanga taky mám na léto, jsou nenahraditelný, jde o to si zvyknout ,a vybrat si dobro velikost , pro ty co je nevyzkoušeli tak to neškrtí,máte volnost hned druhou největší po trenýrkách, a buzíci at si nosí co chtějí..

Tomíno (Pá, 8. 2. 2008 - 23:02)

Petře, zcela s Tebou souhlasím. Taky nosím tanga a v létě je to super. Třeba po takové 4 - 5 ti hodinové jízdě autem jsem kdysi "smrděl jako tchoř". Takže vřele tanga doporučuju. A mimochodem manželce se velice líbím v tangách a sami mi je kupuje. Tím jsem snad vyřešil i to, že nejsem "bukvice". A pro všechny co si myslí, že tento typ prádla nosí jen buzny vzkazuju : Myslete si co chcete!!!

Kejzi (Pá, 8. 2. 2008 - 08:02)

Nosím Tanga už asi 3 roky a nemůžu si stěžovat.Ze začátku jsem je nosil jen občas a teď skoro pořád.Přítelkyni se to na mě líbí a mě to těší.Je pravda že to asi na některých chlapech vypadá divně.A buzerant taky rozhodně nejsem.Pokud má nějaká žena zájem tak jí pošlu i foto.Stačí se ozvat na TKaser"seznam.cz

Pepa (Čt, 7. 2. 2008 - 19:02)

Ahoj. Já nosím tanga tak 5 roků a už jsem si na ně zvykl, že jiný druh prádla nenosím. Mám také Tanga plavky od Roberta Mlčáka a jedny od Olafu. U těchto je dle mého názoru třeba brát o číslo menší. Taky se chci při této příležitosti zeptat, zda někdo z Vás nemá zkušenosti s e-schopem skinzwear.com, kde jsou mimochodem perfektní tanga Bravura, ovšem odrazuje mě, že je třeba v objednávce napsat i číslo carty, snad dokonce i kód. Díky a tangám zdar.

Diehard (St, 6. 2. 2008 - 07:02)

hh .. od 15? :) fuha .. ja asi rok a pol . pred tym som akosi nemal moznosti zohnat to .. ak by mi niekto pomohol zohnat aj nejake skvele plavky, prosim napiste mail: Diehard"2die4.com

Tangač (Út, 5. 2. 2008 - 04:02)

Tanga jsou super vynález, nosím je od 15let, a rozhodně nejsem teplej! V Tangach se cítím dobře, mám i Tangaplavky a opaluji se v nich.

Návštěvník (Po, 4. 2. 2008 - 12:02)

No nikdo nemuze za to, ze mas smesneho pritele :D

Návštěvník (So, 2. 2. 2008 - 18:02)

No, mne se to teda nelibi na zadnem chlapovi, vypada to na nich podle me desne smesne...At si to pod kalhotama ale klidne nosej, kdyz to nevidim:o))) muj pritel si jednou zkusil z legrace moje a mohli jsme se potrhat smichy oba

Pavel (So, 2. 2. 2008 - 17:02)

No, já myslím, že jseš anonyme nebo anonymko, zcela mimo mísu. Jestli si tanga může vzít jeden z deseti chlapů, tak je to moc. Ženská v klídku každá třetí, čtvrtá. Nebudu tady psát tu oblíbenou kravinu, že chlap, co mosí tanga, je bukvice, ale ženská si to může vzít bez problémů. Chlapů, kterým tanga sluší, je hodně málo, to má Monča pravdu.

Návštěvník (So, 2. 2. 2008 - 17:02)

2. 2. 2008 05:02:35, Monika
A vysloveně krásných žen,které si mohou dovolit tanga na sebe navlíknout je ještě miň.

Reklama

Přidat komentář