Reklama

Pánská tanga

miro (Čt, 22. 11. 2007 - 10:11)

Prečítal som si celú diskusiu a mám hroznú chuť vyskúšať kúpit si panské tangá. Nie erotické (šnúrkové) ale skôr na bežné nosenie. Keď mi to pred nedávnom navrhla manželka, tak som mal z toho zmiešané pocity. Myslel som si, že je to iba sexuálna hračka do postele alebo do nočných gay barov. Po prečítaní diskusie som sa uk?udnil, že nemusím sa cítiť tak úchylne ako na začiatku.

Viacerí písali, že na nie celkom jednoducho sa zháňajú. Tiež tá cena nie je úplne najlacnejšia, aby som mohol si kúpiť z každého druhu. Chcel by som sa opýtať tých, čo ich pravidlne nosia,
čo si pri kupovaní pánskych tang všímať?

Aké materialy sú najlepšie?
Pod?a čoho vyberáte ve?kosť?
Aké sú strihy (tvary) a ktoré sú najlepšie a najhoršie?
Aké značky sa vám osvečili resp. neosvečili?
Prípadne kde v Bratislave sa dajú kúpiť?

Ešte sa opýtam aký je vlastne rozdiel medzi pánskymi tangami a string slipami? Keď som pozeral na internete e-shopy, tak to čo volali tanga mi pripadali pod?a obrázka ako obyčajné slipy.

Ve?mi pekne ďakujem za každú dobrú radu.

Konšel (Ne, 18. 11. 2007 - 21:11)

Znal jsem jednoho imbecila (byl vyučený košíkář), který o všem říkal: "...a kdyby jen jeden!" Byl tak blbý, až to bolelo. Možná už ale nežije. Asi spadl v TONu do stroje na ohýbání dřevěných tyčí a ten ho rozdrtil...

Paja (Ne, 18. 11. 2007 - 18:11)

Pro Morte. ...už přišli, a ne jeden :-)

Návštěvník (Ne, 18. 11. 2007 - 00:11)

Jo,zato ty lezeš s tangama zaříznutýma do řiti budoucí třetí generaci do zelí.

P (So, 17. 11. 2007 - 22:11)

Pavel - zase jeden čo je 20 rokov pozadu

Návštěvník (So, 17. 11. 2007 - 20:11)

Ta dáma co nosí ty tanga má určitě MLADŠÍHO MILENCE! Jinak by je nenosila.

Pavel (So, 17. 11. 2007 - 09:11)

No tanga na chlapovi jsou něco příšernýho. To kdybych začal nosit, tak se se mnou manželka snad rozvede!!! Jel jsem nedávno v tramvaji, kousek přece mnou seděl kluk, tak 17-18 let a držel v ruce flašku coly. Najednou řidič zabrzdil, flaška tomu klukovi vypadla a začala se kutálet po tramvaji. On se pro ni ohnul-v tu chvíli mu z kalhot vylezla zezadu košile a za ní ČERNÝ TANGA-jen takový ty šňůrky s kouskem látky.
A já se musel kousnout do rtu, jinak bych se začal nahlas smát!!! Tohle že nosí chlapi! No to je tedy dílo! Fakt, takový chlapy nepochopím. Co takhle ještě sukni a halenku?
Ale na ženských mi to přijde normální. Ale zase záleží jak která. Nedávno jsem v práci zahlédl v šatně kolegyni, jak se převlíkala. 42 let, velkej zadek, máma 16 letýho kluka-a nosí bílý tanga. Normálně celej zadek venku, jenom nahoře kousek látky a šňůrky. Nevím jak bych se v 16 letech díval na to, že tohle nosí moje máma.

Návštěvník (Pá, 16. 11. 2007 - 23:11)

Třeba já.Pro mně jste taky teplouši,ulisné buzny a s chlapama nemáte nic společného.

Návštěvník (Pá, 16. 11. 2007 - 23:11)

Ani vysportovaná postava neospravedlní nošení tang,to mi vysvětli,jak může být pruh sebekvalitnější látky zařezávající se do řiti při každém kroku pohodlný,možná jen pro hošíky,kteří se den co den nechávají piglovat do prdelky,ti pak nejsou v oněch končinách až tak citliví-po čase.Navíc,v tomhle počasí absolutně postrádají funkci hřejícího spodního prádla a přitom máš paradoxně kulky přehřáté,protože se nemůžou bimbat sem a tam a víš,jak je to rajcovní,vidět třeba běžícího chlapa,kterému to poskakuje sem a tam?Nevíš,jsi Tango-Buz.

Morte (Pá, 16. 11. 2007 - 12:11)

Paja: Nedělej si iluze. On sem přijde jinej debil :D

Paja (Pá, 16. 11. 2007 - 11:11)

Ono, milý anonyme, asi závisí na tom JAK ten mužskej zadek vypadá, víš... Jestliže ho máš rozteklej, sádelnatej, velikost XXXL, tak fakt bych radši na tobě viděl ty pět let starý smradlavý trencle... Ale jestliže na sebe dbáš, sportuješ, atd. a máš ho vymakaný že holky po něm jedou, a navíc se v tangách cítíš pohodlně, nevidím jediný důvod proč je nenosit. Mojí holce se to líbí, dokonce mi je sama kupuje. Ad. můj příspěvek výše... Že 4% chlapi jsou trenkoví... A o tom jestli nejsi trošku zastydlej gay... Krásně jsi to na sebe prásknul :-) "Radši na chlapákovi uvidím pět let starý trencle,pokud budou čistý,než tanga buzerantsky zařízlá mezi půlky něčeho,co by se mělo nazývat mužskej zadek" ...my co nosíme tanga se totiž koukáme na jiné zadečky. Holčičí... :-) Ale chápeme tě. Zastáváme totiž názor Žij, a nechej žít. :-)

Návštěvník (Čt, 15. 11. 2007 - 00:11)

Radši na chlapákovi uvidím pět let starý trencle,pokud budou čistý,než tanga buzerantsky zařízlá mezi půlky něčeho,co by se mělo nazývat mužskej zadek.

Petr (St, 14. 11. 2007 - 23:11)

Nekterý lidi jsou fakt blazni a musim se smat kdyz ctu jejich prispevky.Ja napriklad nosim tanga(mimo jine)uz nejakej ten patek,tak me jen tak z nudy napadlo neco si o tom na netu vyhledat.Podle me to dava logiku,ale nechapu lidi, ktery to v podstate nejspis nezajima a nadvaj na to,tak proc sem vubec lezou a prispivaji do diskuse takovejma zvastama.Fakt sila. No kazdopadne ten anonym vypada na to ze nosi ty pet let stary trencle :)

Morte (St, 14. 11. 2007 - 22:11)

No co já. V červnu jsem vypad ze střední, teď chodím na VŠ a doufám, že tam ještě nějakou dobu vydržím :D. Jinak zásadně jiné přezdívky nepoužívám, nemám to za potřebí :P No a co se týká mužů co nosí tanga, tak já svůj názor taky nezměním. Zastávám názor, aby každej nosil to, co se mu líbí a v čem se cítí dobře :)

Návštěvník (St, 14. 11. 2007 - 20:11)

Milý Morte,musím Tě zklamat,ale jsem středoškolsky vzdělaný a s horníkem mám toho společného asi tak,jako Ty.Pokud seš sám nějaký nevzdělaný trotl,tak za to Ti nemůžu.Jak jsi psal o těch debilech,Tebe tady ale moc často vidět není,leda bys používal ještě jiné jméno.No a co se týká mužů,co nosí tanga,názor nezměním.Buď je to bukvice se vším všudy,nebo jinak sexuálně postižený člověk.No a Ty???....

Morte (St, 14. 11. 2007 - 18:11)

Moc normálních lidí sem nepřijde, to máš pravdu anonyme. Například debilové jako jsi ty se tu objevují nějak často. A než se do mě budeš chtít pustit, že nosim tanga a jsem buzna, tak tě musím zklamat. Tanga jsem na sobě nikdy neměl a ani to neplánuju a jsem 100% hetero. Kde ty a tobě podobný berete tu jistotu, že ten kdo nosí tanga je automaticky teplej? Není to náhodou věc každýho z nás co budeme nosit? Ale já tě chápu. Ty a tví kámoši jste to dotáhli možná tak na horníka dobyvatele a Váš inteligenční status se blíží k bodu mrazu, takže nejspíš proto máte takový kecy ;)

Návštěvník (St, 14. 11. 2007 - 10:11)

Tak začni kejhat cukrouši.

Paja (St, 14. 11. 2007 - 10:11)

...potrefená husa vždycky zakejhá jako první... :)

Návštěvník (Út, 13. 11. 2007 - 19:11)

Nebudou hošánci,je ale pravda,že moc normálních nás sem nechodí,takže proti přesile buzerantů,kteří nosí tanga jsme bezmocní.

Paja (Út, 13. 11. 2007 - 15:11)

Tak by mě zajímalo, jak se sem ti zakomplexovaní "trenkoví borci" co se neumí ani podepsat na tuhle diskuzi dostali??? Asi tím že do vyhledávače zadali pánská tanga... Něco to asi o nich vypovídá. ...a když nás co nosíme tanga řadí k "buzerantům"... Pár kamarádů z této komunity mám, (a jsem 100% hetero, kdyby někdo zase četl mezi řádky) a tak vím že 4% kluky tanga skoro vůbec neberou, spíš naopak, berou je boxerky a trenýrky. Tak jestli ti naši "anonymi" nebudou takoví zastydlí gay kucí... :-)

Reklama

Přidat komentář