Reklama

Pánská tanga

Návštěvník (Čt, 15. 11. 2007 - 00:11)

Radši na chlapákovi uvidím pět let starý trencle,pokud budou čistý,než tanga buzerantsky zařízlá mezi půlky něčeho,co by se mělo nazývat mužskej zadek.

Petr (St, 14. 11. 2007 - 23:11)

Nekterý lidi jsou fakt blazni a musim se smat kdyz ctu jejich prispevky.Ja napriklad nosim tanga(mimo jine)uz nejakej ten patek,tak me jen tak z nudy napadlo neco si o tom na netu vyhledat.Podle me to dava logiku,ale nechapu lidi, ktery to v podstate nejspis nezajima a nadvaj na to,tak proc sem vubec lezou a prispivaji do diskuse takovejma zvastama.Fakt sila. No kazdopadne ten anonym vypada na to ze nosi ty pet let stary trencle :)

Morte (St, 14. 11. 2007 - 22:11)

No co já. V červnu jsem vypad ze střední, teď chodím na VŠ a doufám, že tam ještě nějakou dobu vydržím :D. Jinak zásadně jiné přezdívky nepoužívám, nemám to za potřebí :P No a co se týká mužů co nosí tanga, tak já svůj názor taky nezměním. Zastávám názor, aby každej nosil to, co se mu líbí a v čem se cítí dobře :)

Návštěvník (St, 14. 11. 2007 - 20:11)

Milý Morte,musím Tě zklamat,ale jsem středoškolsky vzdělaný a s horníkem mám toho společného asi tak,jako Ty.Pokud seš sám nějaký nevzdělaný trotl,tak za to Ti nemůžu.Jak jsi psal o těch debilech,Tebe tady ale moc často vidět není,leda bys používal ještě jiné jméno.No a co se týká mužů,co nosí tanga,názor nezměním.Buď je to bukvice se vším všudy,nebo jinak sexuálně postižený člověk.No a Ty???....

Morte (St, 14. 11. 2007 - 18:11)

Moc normálních lidí sem nepřijde, to máš pravdu anonyme. Například debilové jako jsi ty se tu objevují nějak často. A než se do mě budeš chtít pustit, že nosim tanga a jsem buzna, tak tě musím zklamat. Tanga jsem na sobě nikdy neměl a ani to neplánuju a jsem 100% hetero. Kde ty a tobě podobný berete tu jistotu, že ten kdo nosí tanga je automaticky teplej? Není to náhodou věc každýho z nás co budeme nosit? Ale já tě chápu. Ty a tví kámoši jste to dotáhli možná tak na horníka dobyvatele a Váš inteligenční status se blíží k bodu mrazu, takže nejspíš proto máte takový kecy ;)

Návštěvník (St, 14. 11. 2007 - 10:11)

Tak začni kejhat cukrouši.

Paja (St, 14. 11. 2007 - 10:11)

...potrefená husa vždycky zakejhá jako první... :)

Návštěvník (Út, 13. 11. 2007 - 19:11)

Nebudou hošánci,je ale pravda,že moc normálních nás sem nechodí,takže proti přesile buzerantů,kteří nosí tanga jsme bezmocní.

Paja (Út, 13. 11. 2007 - 15:11)

Tak by mě zajímalo, jak se sem ti zakomplexovaní "trenkoví borci" co se neumí ani podepsat na tuhle diskuzi dostali??? Asi tím že do vyhledávače zadali pánská tanga... Něco to asi o nich vypovídá. ...a když nás co nosíme tanga řadí k "buzerantům"... Pár kamarádů z této komunity mám, (a jsem 100% hetero, kdyby někdo zase četl mezi řádky) a tak vím že 4% kluky tanga skoro vůbec neberou, spíš naopak, berou je boxerky a trenýrky. Tak jestli ti naši "anonymi" nebudou takoví zastydlí gay kucí... :-)

Richard (Út, 13. 11. 2007 - 11:11)

Tady by se mohl nekdo naucit aspon cist, kdyz uz se neumi podepsat. Pripadne trochu premyslet ..

Neni tam nic o noseni 5 let, ale o veku tech trenek..

Návštěvník (Po, 12. 11. 2007 - 13:11)

Ty musíš být pěkné prase,když nosíš pět let spodní prádlo.Hlavně že máš tanga.Buzeranti,vidím,že na nás trenkáče nemáte.My jsme alespoň čistotní.

Petr (Ne, 11. 11. 2007 - 23:11)

Nechapu lidi co musi vsechno jen trochu nevsedni kritizovat.Ja svoje prvni tanga dostal od kamaradu jen tak z recese k narozeninam,pak jsem si je po pul roce poprve oblekl a rekl jsem si proc ne,vzdyt ono to neni vubec spatny.Ted jich mam vic, jak klasicke tak mini tanga a stridam je s obic. trankama podle nalady.Kazdopadne neni nic horsiho nez 5 let stary vytahany trenky s velkou dirou v rozkroku.Kazdy at si nosi co chce!

Ox daisy (So, 10. 11. 2007 - 19:11)

nejhorší jsou lidi s předsudkama.Já na ně nekoukám a jsou mi jedno,kdyby neměli nic a nebo i ty tanga je jejich věc:-)

Návštěvník (So, 10. 11. 2007 - 18:11)

Nejhorší jsou buzeranti,co nosí tanga.

František Peřin (So, 10. 11. 2007 - 00:11)

Nejlepší je kvapík!

Janulinka (So, 10. 11. 2007 - 00:11)

Njelepsi je tango v tangach :-D

František Peřin (So, 10. 11. 2007 - 00:11)

Víc než tanga se mi líbí valčík.

Libor (Pá, 9. 11. 2007 - 15:11)

erwine,nezáviď a skuz to.Ale ty se nejspíš stydíš zajít si je koupit.Byl by si asi červenej až po....Jsou super,ale musíš si vybrat správnou velikost a jsou ok.Hlavně v létě,žádné opruzeniny z trenclů,stejně se lepí na zadek a zařežou se nepříjemě do pr...

Návštěvník (Čt, 8. 11. 2007 - 23:11)

Humus

Vousáč (Čt, 8. 11. 2007 - 23:11)

Pope, ale naučit Tě pravopi ani komunisti nedokázali.

Reklama

Přidat komentář