Reklama

Pánská tanga

anty tanga legu (So, 1. 12. 2007 - 19:12)

tanga sou šit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mada fucka

zik (So, 1. 12. 2007 - 17:12)

co mate lidi proti tangam ja je normal nosim a ješte se tim chlubym a kamoška mi řikala zže se ji to liby a jsu taky pohodlny

Paja (So, 1. 12. 2007 - 10:12)

pro djob. ...protože tu náušnici kdysi nosil taky, protože to tenkrát bylo IN a byl "CHLAP"... :-) Myslím že kdyby nějaká celebrita vylezla s tím že taky nosí pohodlný klučičí tanga, nebo nějaká firma rozjela nějakou kampaň, asi by jsme koukali kolik našich trenýrkových anonymů by najednou obrátilo... :-)

Nimrod (Pá, 30. 11. 2007 - 21:11)

Mě se nejvíc líbí dírka, kterou do kolouška udělám kulovnicí. Mňam.

djob (Pá, 30. 11. 2007 - 20:11)

Když tady Bruno někoho odsuzuje za tanga, tak proč neodsuzuje chlapy co mají třeba naušnici atd...

Morte (Pá, 30. 11. 2007 - 19:11)

Myslím, že soudit lidi podle toho co nosí, nebo jak vypadaj, je strašně povrchní.....

Jana (Pá, 30. 11. 2007 - 14:11)

KOMPLETNÍ VÝŽIVA PRO VAŠE TĚLO

7 denní kurz hubnutí zdarma - registrace na www.snama.cz/dieta NEJDE JEN O HUBNUTI, ALE PREDEVSIM O KVALITÍ VÝŽIVU ORGANISMU

Přítulný kolouš (Pá, 30. 11. 2007 - 13:11)

Co pořád máta proti tangám ehm ehm dyť to je to nejlepšá co můžá bát, neříkejta chlapáca, že by se Vám nelíbila hnědá dírka hodného kolouška ehm ehm....

Richard (Pá, 30. 11. 2007 - 12:11)

Nejjednodussi, kdyz mate z neceho strach, kdyz se stydite, je kricet na ostatni, ze jsou to debilove, buzny, ..

Bruno Ferrari .. mam strasne moc rad takove lidi, jako jsi Ty, kteri "vytvareji" standardy a rozhoduji za ostatni, co je spravne a co ne. Radeji se nauc cesky

aleš (Pá, 30. 11. 2007 - 11:11)

To se bráníš všemu novému? Asi bys měl i strach, jít si tanga koupit do obchodu, ty jedno Ferrari, červený, jako tvoje trenýrky.

djob (Pá, 30. 11. 2007 - 10:11)

Nemá cenu se s tebou dohadovat. Užij si svoje trecle.

Bruno Ferrari (Pá, 30. 11. 2007 - 10:11)

Hovnošťouračům vadí, že jim někdo nastavil zrdcadlo, psychicky zdravý, heterosexuální chlap prostě tanga nenosí a tečka. A ženské- chudinky, které tu obhajují ty svoje úchyly doma co nosí tanga, nemají na normálního pořádného chlapa, proto znouzectnost.

Návštěvník (Pá, 30. 11. 2007 - 02:11)

Kdyby bylo po mým,tak nosíš vojenský,červený,jako záložní.

Morte (Čt, 29. 11. 2007 - 21:11)

djob: Tomu říkám rozumnej názor :)

djob (Čt, 29. 11. 2007 - 10:11)

Určitě taky nemáš jeden druh prádla, tak proč by nemohl mít chlap víc druhů spodního prádla. Jak mužeš někoho do něčeho nutit a chtít aby nosil pořád jedno. Kdyby bylo po Tvém, tak ještě dnes nosíme červený trenýrky s bílým lampasem. Když začínaly slipy, tak jsi taky tak vyváděla a posílala lidi do pralesa?

Návštěvník (St, 28. 11. 2007 - 00:11)

Zrovna teď jsem se vyjádřila k těm buznám,pravda v pravěkých kmenech,nebo v nějakých afrických muži-bojovníci nosí něco,co připomíná tanga, původu-kůže z ulovených zvířat + návlek na penis,kterým zastrašují protivníka,jenže myslím,že u nich toto vzniklo z důvody úspory materiálu a práce při pracném slátávání oděvu,přírodními nástroji,čímž chci naznačit,tangáči hurá do buše,či do pralesa.

Návštěvník (Út, 27. 11. 2007 - 23:11)

No slečinky,nevím kdo má komplex,ale já to rozhodně nejsem.Já se chovám a oblíkám jako muž.Ale co vy si kompenzujete?Že by malé...? Asi to bude ono.Jinak holky,trenek mám tolik,že se vám o tom ani nesní,na rozdíl od počtu vašich prošoupaných tang.Posraných.Od ťamanů je taky nemám a tlustý taky nejsem.Ale to neznamená,že bych si chtěl u vás nějak šplhnout.Ne,na kluky na rozdíl od vás nejsem.Buzeranty jako vy nemusím.Takže ta závist není na místě,není totiž co závidět,ale spíše litovat.

djob (Út, 27. 11. 2007 - 16:11)

Neví co je pohoda a má komplex

djob (Út, 27. 11. 2007 - 16:11)

Neví co je pohoda a má komplex

Paja (Út, 27. 11. 2007 - 16:11)

No protože to je náš vševědoucí anonym s pět let starýma trenkama koupenými za dvacku u ťamanů na tržnici a sádelnatým zadkem XXXL. Prostě jenom nám závidí..

Reklama

Přidat komentář