Reklama

Pánská tanga

Libor (Pá, 9. 11. 2007 - 15:11)

erwine,nezáviď a skuz to.Ale ty se nejspíš stydíš zajít si je koupit.Byl by si asi červenej až po....Jsou super,ale musíš si vybrat správnou velikost a jsou ok.Hlavně v létě,žádné opruzeniny z trenclů,stejně se lepí na zadek a zařežou se nepříjemě do pr...

Návštěvník (Čt, 8. 11. 2007 - 23:11)

Humus

Vousáč (Čt, 8. 11. 2007 - 23:11)

Pope, ale naučit Tě pravopi ani komunisti nedokázali.

pop (Čt, 8. 11. 2007 - 20:11)

Je už jich požehnaně.Komunisti stály za hovno,ale alespoň tohle dokázali léčit.Dneska je to tu samá bukvice.

Návštěvník (Čt, 8. 11. 2007 - 19:11)

Richarde,ty taky?Další buzerant na světě.Proboha,kolik už vás je,jste jak nějaké bakterie.Nekutečně se množíte teplouši zasraní.

Richard (Čt, 8. 11. 2007 - 12:11)

No proc asi Pavle? Erwina to laka, ale stydi se :D, tak to aspon hani..

Pavel (Čt, 8. 11. 2007 - 10:11)

A z jakyho duvodu jsi kliknul zrovna na tuto diskusi, Erwine???

Erwin (Čt, 8. 11. 2007 - 08:11)

Buzíci dost už bylo propagace těch vaších prasečinek, nikoho nezajímá co všechno nosíte na těch vašich natržených prdelích.

Návštěvník (Čt, 8. 11. 2007 - 01:11)

Jsou chlapi ještě vůbec chlapama?
Či bédikama?

Pavel (Čt, 8. 11. 2007 - 01:11)

Uz tretiho cervna 2002 vysel clanek na www.idnes.cz o panskem pradle, kde se mluvi, resp. pise, o panskem pradle strihu string tanga. Kopiruji zde jeho jeden odstavec:

Především mladí muži si rychle zvykli na ještě nedávno šokující pánská string-tanga, tedy slipy, jejichž zadní díl se v dolních partiích počítá spíš na milimetry než centimetry. S nimi jako první přišla na tuzemský trh firma FAVAB z Bratislavy.

Dady (So, 3. 11. 2007 - 15:11)

Je to vec vkusu, nikde nie je napisane ze kto ma tanga je inej orientacie. 100 ludi a 100 chuti, to plati, vzdy i pri vyjadreni svojho nazoru. Ked je teplo sa lepsie nosia a pokial clovek nechodi po meste len v tangach tak kazdemu moze byt ukradnute ci ma kamaše alebo tanga. NEODSUDZUJTE nieco co sa niekomu pači. Nikto neodsudzuje damkse tanga, a tiez nikde nie je napisane, ze tanga su len damske, bola to vec modnych vystrlkov , ktore sa ujali.

Kubrt (So, 3. 11. 2007 - 01:11)

Já mám nejraději růžovoučké s krajkama to jsem hošík jak andílek

Návštěvník (So, 3. 11. 2007 - 00:11)

Houby závist,vypadají v nich nemužsky,směšně,bedersky,ačkoliv jsou jinak hezcí!

Paja (Pá, 2. 11. 2007 - 09:11)

Michaela to píše přesně. Jde hlavně o to KDO je nosí. Když má chlap vypracovaný zadek, ploché bříško, dbá o sebe, sportuje, případně se i dole holí, vypadají na něm tanga na klukovi super a z vlastní zkušenosti můžu říct že se to líbí i holkám. Jiné spodní prádlo než tanga vlastně ani nemám. Pokud chlapovi však příroda "nenadělila", nebo o sebe je línej se starat, má holt smůlu. Myslím si že většina negativních příspěvků na této, a nejen této diskuzi je právě od těch co si je dovolit nosit nemůžou. Možná že v tom je i špetka té malé české závisti... Když něco nemůžu mít, aspoň to pomluvím...

Michaela (Pá, 2. 11. 2007 - 04:11)

Záleží na postavě. Pokud má chlap pevný, vypracovaný zadek a přitom ne zas jak dva stroužky česneku, tak to může působit i hodně sexy. Ale na většině chlapů to působí odpudivě nebo komicky. Nebo buzerantsky. Já osobně jsem se u svých ex setkala s tangama jenom ve dvou případech, jeden je nosil zásadně vždycky, druhý jenom někdy. V obou případech bylo celkem na co koukat.

Návštěvník (Pá, 2. 11. 2007 - 02:11)

Víte co je to Tango?
Takovou genialitu przní spodáry říznuté do půlek,Češtino,co to tropíš?!

Návštěvník (Pá, 2. 11. 2007 - 02:11)

Ano,tak toto je téma,které bych jednorázově koštětem shrnula do diskuze-Co opravdu nesnášíte,chlapi,to už radši choďte nahatí!

pavel (Pá, 2. 11. 2007 - 00:11)

tanga jsou super, genialni strih pradla, prirozeny, presny, dokonale vystihuje tvar tela, tanga jsou sportovni, sexy, kdyz vidim zenskou v tangach tak jsem uplne vedle.. bavi me nosit pansky tanga, ten pocit je uzasny. je nutne se trochu uvolnit a vnimat zivot celym telem a nejen tim...

Morte (Út, 30. 10. 2007 - 19:10)

tango4x4: ne díky. Já mám svoje zásady :-)

Juro (Út, 30. 10. 2007 - 14:10)

Od teba to naozaj sedi...

Reklama

Přidat komentář