Reklama

Pánská tanga

www.plavky.cz (Pá, 12. 10. 2007 - 22:10)

Vážení přátelé, plavky - prádlo - pánské tanga prodávám a podle počtu prodaných kusů pánských tang bych řekl, že to s nošením tang u mužů není tak špatné. Robert

Morte (Pá, 12. 10. 2007 - 22:10)

Anti-buzi: Co? Smysl tvejch slov mi jaksi uniká. :D

Sheeny (Pá, 12. 10. 2007 - 21:10)

Jo to je ono, nechápu proč sem někdo cpe slovo tolerance a snaží se ostatní přesvědčit, že by se mu to přece mělo líbit.

Sheeny (Pá, 12. 10. 2007 - 21:10)

Když už pánská tanga, tak jedině s tygřím vzorem:-)))) MNĚ (zdůrazňuji to pro někoho, kdo by se mě zase snažil přesvědčit, že mám být tolerantnější, a nebo by nepochopil, že jde jen o můj názor) se pánský tanga nelíbí a přijdou mi strašně asexuální. Brala bych je jen jako zpestření z legrace, ale nevím jestli by mě pak nepřešla chuť:)

Anti-buzi (Pá, 12. 10. 2007 - 19:10)

Buzi, buzi, co vás mrzí? Narvete se do tang a udělejte si to do prdele. Morte, když nemůžeš nadávat holkám, co nesnášejí kostlivce, tak pronásleduješ nosiče tangáčů, co?

Morte (Pá, 12. 10. 2007 - 16:10)

petr: Neoblík bych si je, protože se mi nelíběj a připadal bych si v nich směšně. Ale když ti vyhovujou tak si je nos. Nadávám ti snad do buzíků nebo tak? :-) Je to tvoje věc co nosíš

Pavel (Pá, 12. 10. 2007 - 15:10)

Tanga mám zrovna sobě a hygienu udržuji standartní, nevidím žádný problém.
Srovnání tang a sukně (i když proč by muži nemohli nosit sukně - máme rovnoprávnost) je nesmysl. Tanga = spodní prádlo můžu nosit bez potíží, vlastně to nikdo ani z okolí neví. Sukně by si všiml asi každý.

petr (Pá, 12. 10. 2007 - 14:10)

chceš tím říct, že pokud si neveme tanga, tak si může dovolit kaštany? V tom případě si myslím, že jsou tanga hygieničtější. A s tou trapností - proč by si chlap memohl taky opálit zadek? Nebo to je výsada jen ženských?
Všechno je to jen o předsudcích.

Pavel L. (Pá, 12. 10. 2007 - 09:10)

Tanga bych na sebe nevzal ani omylem, přijde mi to asi tak normální jako kdyby chlap nosil sukni. Prostě divný. Tím neodsuzuju ty kteří to nosí. Tanga nosí manželka jen jako plavky, když se jdeme koupat, protože si chce opálit zadek. Jinak i ona nosí normální kalhotky. Říkala mi jak je to komplikovaný s hygienou (Pro nechápavé: nosit tanga znamená si po stolici vždy UMÝT zadek-a máte v práci bidet či sprchu?). Taky mi řekla, že chlapi v tangách jí přijdou trapní. Ne úchylní, ale prostě k smíchu.

petr (Pá, 12. 10. 2007 - 01:10)

tolerance cos tím má co dělat tolerance miluji když mě chce někdo přesvědčovat co mám a co ne buď se ti to líbí a něco napiš a nebo ne a řekni proč a z jakého důvodu každý si to rád přečte a udělá si vlastní úsudek

Morte (Čt, 11. 10. 2007 - 19:10)

Já bych si na sebe tanga nikdy neoblík, ale když je chce někdo nosit, tak je to přece jenom jeho věc. Tolerance Vám asi moc neříká co? :)

Juro (Čt, 11. 10. 2007 - 08:10)

to mike: Nejak som nepochopil poslednu vetu... Co tym chcel basnik povedat ?

mike (Čt, 4. 10. 2007 - 18:10)

no já nevím myslím že mám smysl pro hygienu (aspoň si umývám ruce když jdu na malou, což jak mám vypozorováno nedělá každý...) a už proto bych si tanga nevzal ...

petr (Čt, 4. 10. 2007 - 08:10)

Tak pánové a dámy je to jasné jsem buzík všichni to ví ale já jsem to ještě nezjistil ale je to nejaké divné? nejsou náhodou buzíci na kluky? akorát ze mě se líbí holky a to pěkně vivinuté prostě krev a mléko.a nosíme tanga oba a musím jí ještě říct ze je buzna jak říká buzna hugo

L (Pá, 28. 9. 2007 - 23:09)

unno,belinda

Aleš (Pá, 28. 9. 2007 - 18:09)

Nebojte se je nosit.Já už je nosím hlavně v létě skoro denně asi 8 let a to nejsem žádný úchyl.Jde o zvyk a je jisté že se to většině ženám líbí a chtějí to vidět. Vždyt na ženách je to taky sexy tak proč ne na nás.Je pravda že ze strany většiny chlapů se zatím na to kouká trochu divně.

Juro (Pá, 28. 9. 2007 - 15:09)

HaD nosim tiez - za 15 - 35SK nic lepsie nezozeniete, aj ked pustaju farbu a su z trochu hrubsieho materialu. DIM su super len sa tazko zhanaju, vyborne su Atlantic. Farbu vacsinou tmave - cierne modre ale mam aj biele a cervene... Takze tak...

jasne vole, (Pá, 28. 9. 2007 - 14:09)

tvoje baba je buzik, hugaci! znam par buziku a ti tanga nenosi.. takze je to spis fenomen urcitych lidi, kteri radi experimentuji, maji smysl pro hygienu, vztah ke svemu telu... a hlavne, nemaji v sobe pruderii. tangam zdar, nosim je taky a je mi to nesmirne prijemny.

Zlý vyrůstek Hu (Čt, 27. 9. 2007 - 13:09)

Já o tom něco vím, jsem také buzík. I když v se tady v ústavu často k internetu nedostanu.

Zlý vyrůstek Hu (Čt, 27. 9. 2007 - 10:09)

Pánské tanga nosí pouze a výhradně BUZÍCI, buzíci rozumíš voe?A který chlap říká, že ne tak je buzík v utajení....

Reklama

Přidat komentář