Reklama

Pánská tanga

Návštěvník (Ne, 23. 9. 2007 - 01:09)

Nepopsatelnej hnus-vidět chlapa,který by mě měl vzrušit s pruhem látky zaříznutým mezi půlkama a ptákem přimáčknutým jen o něco širším pruhem látky??Stávám se frigigní babou!

Martin (So, 22. 9. 2007 - 19:09)

Petře
Díky za rozumný názor,plně souhlasím. Jo a taky nejsem teplej.

petr (So, 22. 9. 2007 - 00:09)

...chtel bych vstoupit do debaty.Vubec asi nevite,kde maji tanga koreny.Ve tridsatych letech 20.stoleti byli specialne navrzeny pro brazilske muze-plazove svihaky jako plavky.Stejne tak jako kalhoty je postupem casu zacali nosit zeny.No a dnes je podle blbu kazdy chlap,ktery je nosi bukvice. V tom pripade musi byt asi kazda zena,ktera nosi kalhoty lesba.prosim vas lidi,vzbudte se!!At si kazdy nosi co chce a je mu pohodlny.Mimo jine....zeny nosi kravaty,saka,kalhoty,hrajio fotbal,pracuji jako policajtky.....atd, a nikdo se nad tim nepozastavuje.Tak proc by si chlap nemohl obleknout tanga?A to nejsem teplej!

Juro (Út, 18. 9. 2007 - 12:09)

Moze to byt nebezpecne v tom pripade ze sa o tom dozvie nejaka low IQ radikalna skupina neznasajuca teplych (ci si alebo nie si nie je dolezite) a dostanes nakladacku...

Juro (Čt, 6. 9. 2007 - 10:09)

O nic viac ako slipy, alebo vypasovane boxerky

dano (Út, 4. 9. 2007 - 23:09)

Je pre mužov zo zdravotného h?adiska nebezpečné nosiť tangá?

Ráďa (St, 29. 8. 2007 - 15:08)

Mám přítele a nedávno jsem mu navrhovala,aaby vyzkoušel tanga - ale jen jako vtip. Každýho věc, ale mě osobně to nepřitahuje, mě spíš rajcuje ženský zadeček, jsem totiž bs a na ulici se spíš ohlédnu za ženou než za mužem ;-p

L (St, 29. 8. 2007 - 11:08)

Někomu se tanga líbí,jiným ne.Mě se líbí a rád je nosím.Důležité je ,si umět dobře vybrat,aby byli pohodlné.V létě ideální nošení.Spousta chlapů neví,jak tanga mohou být nejpohodlnější nošení.

Rybička (So, 25. 8. 2007 - 17:08)

Děkuji , jsem ráda , že mně má někdo rád

Návštěvník (So, 25. 8. 2007 - 11:08)

Rybičko,já Tě miluju.Normální žena jak má být.Ještě že je takových většina.

P (So, 25. 8. 2007 - 01:08)

Rybička, robim fitness cca 12 rokov, okrem toho sa venujem bojovym umeniam... A sem tam nosim aj tanga. Ze s holym zadkom pojde ochranovanie rodiny tazko??? Prepac, ale pouzivas fakt divne kriteria... :-))

Jejka (So, 18. 8. 2007 - 21:08)

Proč by na to Ríšo nemohly říct svůj názor?
Tato diskuse přesně z toho důvodu vznikla a to že mají ženy nosit sukně,se tu už taky říkalo.Já sukně nosím velice ráda,ale spíš už jen doma.Vždycky mi bylo nepříjemné,jak po mě chlapy čumí a jednou to vyvrcholilo už skoro znásilněním.jinak dlouhé nosit nemůžu,to by mě zmenšovalo,jsem už takhle dost malá a jak už tu bylo řečeno,ne každá žena má na to postavu a když se koukneš na některé,buď rád,že mají kalhoty.Jinak já to nemusím ani na sobě,to už rovnou můžu jít naostro.

Richard (So, 18. 8. 2007 - 20:08)

Nějak si nemůžu pomoct, ale proč má spousta žen potřebu říkat mužům, co mají dělat, aby byli dost chlapi?? To bychom mohli my zase říkat ženám, že ať jsou dost ženské, ať nosí sukně a ne kalhoty ..

A vidíte, mně připadají ženy i v kalhotách dost ženami ..

Rybička (Pá, 17. 8. 2007 - 22:08)

Zajímavé, jsme postkomunistický stát a proto nejsou lidi na tanga zvyklí?
Blbost. Mrkni se po světě , kolik chlapů najdeš na plážích v tangách. Nenajdeš skoro nikoho.Většina žen se bude při pohledu na tebe v tangách smát a i přesto , že budeš mít pěkný zadek. A proč? Protože chlap má být chlapem, má nás ženy a děti ochraňovat a z holým zadkem mu to půjde asi dost těžko

druhý Honza (Čt, 16. 8. 2007 - 23:08)

Adélko, předsudky ve vkusu myslíš? :-D
To je nesmysl...buď se to líbí nebo ne.
Nemá s tím ani nic společného doba komunismu,na což se tu odvolával jistý pán.Ta už je téměř 20 let za námi a i lidé,co tuto dobu prožili se za ten čas hodně změnili.Člověk se totiž mění celý život a okolí na tom má hlavní podíl.Mě tanga nevadí,ale běžně je nenosím,jen občas,když si s manželkou chceme uděleat hezký večer.Jsem už přeci jen starší člověk.

adéla (Čt, 16. 8. 2007 - 22:08)

Honzo, nic si z toho nedělěj, já osobně tě chápu, ale většina populace žije v nějakých předsudcích. Já osobně se taky ráda odhaluji a plavky se snažím naprosto minimalizovat:)

honza (Čt, 16. 8. 2007 - 22:08)

Já osobně taky nosím plavky tanga a nepřijdou mi nějak... Nejradši jsem úplně bez plavek, ale kde to nejde tak se snažím mít na sobě co nejméně oblečení, které člověka omezuje při plavání a slunění...

Maruška (Čt, 16. 8. 2007 - 15:08)

A jak by sis to milý Petře přdestavoval?To není věc chování,ale vkusu.Když padnul komunismus,byli ma 2 roky...přesto se mi to taky nelíbí.

petr (Čt, 16. 8. 2007 - 14:08)

protože jsme postkomunistický stát a lidi na to nejsou zvyklí a něco nového je hned rozhodí a neví jak se k tomu zachovat

L (St, 15. 8. 2007 - 11:08)

Byl jsem na termálkách v tangách a žádnou špatnou reakci já ani manželka jsme nezaregistrovali,ba naopak.Množství slečen a paniček co tam bylo také v tangách,mě překvapilo.U nás na koupalištích je v takovém velkém množství nejde vidět.Pročpak?

Reklama

Přidat komentář