Reklama

Bratr masturbuje s mým prádlem

Smutnej (Po, 17. 6. 2013 - 18:06)

Sakra proc ja nikdy nemel segru??? co myslíte,je to spis inicitiva od holky nebo od kluka?jak vubec dojde k prvním krokum?

Tak to má být (So, 15. 6. 2013 - 05:06)

Já trénuju studentky/19-20...Pěkná práce:) Sakra tolik kundiček a vůní:) Asi tě zavřou a musí omilostnit ze strátu vědomí...

luděk (Pá, 14. 6. 2013 - 08:06)

Já trénuju studentky/19-20 let/ v házené a po zápase nebo po tréninku když jdou spocené do sprch tak čichám jejich spocený kalhotky a je to neskutečný vzrůšo,udělám se několikrát.

Filipes (Čt, 8. 1. 2015 - 00:01)

Mně zase brácha svého...A kalhotky jsi mu taky pučila k cuchani pri honeni? a priznej se ze jsi byla mokrá z predstavy jak ti ji lize?

jirka (Út, 6. 1. 2015 - 15:01)

Mně zase brácha svého...To ja nevlastni vcetne kalhotek taky cuchal k ponozkam taky a jeste k vnitrku jeji bot .

xxx (Po, 5. 1. 2015 - 21:01)

Mně zase brácha svého...a jak ses to dozvěděla?

slusnej (Po, 5. 1. 2015 - 20:01)

Mně zase brácha svého...Mozna chtel prat.

Simona (Po, 5. 1. 2015 - 20:01)

Mně zase brácha svého času očuchával fusekle.

xxx (Po, 5. 1. 2015 - 19:01)

jako kluk jsem to děla s kalhotkama mé mamky, segru nemám

peteris (Po, 5. 1. 2015 - 13:01)

Zdar .
Já onanuji s použitými kalhotkami od 13-ti let. Dělám to dosud. Teď je mi 45 let.
Kdysi to byly kalhotky kamarádek , tchýně a i zákaznic. Ta vůně je nepřekonatelná.
Znám i případy , kdy sestra vypomáhala sexuálně se vybít svému bratrovi atd ,
bohužel nemám sestru.

D. (Čt, 1. 1. 2015 - 19:01)

Zdar je mi 16 mám hrozně...Ty se na to vyser radši úplně a necpi sem ty tvoje výlevy, stejně tomu nikdo nevěří. Nauč se radši pravopis, tipuju tě tak na čtyři třídy zvláštní školy, debile.

jirka (Čt, 1. 1. 2015 - 17:01)

Koukám, že další honič...Miloval jsem pouzite gatky me nevlastni segry a miluji ted I me partnerky. Mocky me to voni a vzrusuje.

Blanka (Čt, 1. 1. 2015 - 17:01)

Seru na pravopis na

Blanka (Čt, 1. 1. 2015 - 15:01)

Zdar je mi 16 mám hrozně...Koukám, že další honič se tady pokouší o psaní erotických povídek.
Ale napřed bych Ti doporučila, abys zapracoval na pravopisu, je otřesný a ta slohová stylizace taky za nic nestojí.

kalhotky (Čt, 1. 1. 2015 - 15:01)

Zdar je mi 16 mám hrozně rád čichání kalhotek jednou sem byl u kamarádky šli sme se koukat na film u ní nahoře sem si všiml kalhotek položených v rohu chvíli sem se na ně koukal a pak jsem rek ze du na záchod šel jsem do koupelny a tam plný koš sprádlem a tam byli kalhotky její a její sestry a mámy tak sem hned vyndal troje a jedny si navlekl na hlavu jedny do ruky k čichání a jedny na pero a ta vůně byla tak krásná ta její 16leta kundicka voněla byl jsem tak vzrusenej pak jsem vzal kalhotky její mámy a už sem vrcholil byli krásně špinavé a voňavé olizal jsem tě zaschlej sekret myslel sem že už budu ale vzal sem este na rychlo sestrny kalhotky a lizal je a potíral sem si tím obličej a pak najednou výstřik do kalhotek vrátil sem kalhotky do koše na prádlo a šel nahoru otevřu dveře a ona jen v podprsence a tangách říkám co se děje a ona viděla sem tě co si dělal v koupelně počkej až přijde ségra s mámou tak jim to řeknu takže pod na postel a lehni si poslechl sem ona na mně skočila svazala mi ruce a nohy k posteli vlezla mi na obličej sundala si tanga a dala mi je do pusi nos se mi zaboril do její pipinky a já byl úplně bezmocnej pořádně mi omrdavala ksicht po chvilce dole bouchli dveře a ona zemne slezla a běžela dolů to říct skousel sem se odvázat ale nešlo to najednou slyším kroky jak dou nahoru vešli tam všichni tři svlekli se a sundali si všichni kalhotky penys se mi ztoporil ona šla zas na obličej a a zaborila mi nos do jejího zadečku o penys se mi starala její máma a ségra si sedla na moje ruce a zarazila si moje prsty do zadečku a pipinky její mamka mne začala zasouvat penys do kundicky všichni tři mne tam omrdavali střídali se na pozicích netrvali ani tři zasuny a já strikal přímo do ni byla to slast potm mne nechala ať si svoje sperma od ní vylizu bylo slané všichni se potom oblékli a jediný já tam byl nahý a pripoutany este pul hodiny s

Zuzka (Út, 23. 12. 2014 - 12:12)

chjoooo-žena je od přírody...Pro hlupáka každý hloupý, co? ;-)

občas ty ludry (Po, 22. 12. 2014 - 11:12)

Dokud jdou po vyhonění do...chjoooo-žena je od přírody blbka!

zapomětlivá (Po, 22. 12. 2014 - 10:12)

Dokud jdou po vyhonění do pračky je to v okeju. Průser může být, když by byly jen zapomenuté a znovu oblečené. To mi pičař říkal, že spermie jsou takové ludry, že by si mohly přelízt kam nemají. Že takové vzácné případy jsou popsané v literatuře. Ale to chlapi ještě nebyli vyhonění práškama....

Duplo (Ne, 21. 12. 2014 - 23:12)

Teraz onanujem v sesterniciných gaťkách. Sú krásne, modré s bielymi sloníkmi. Mňam :-)

Jana (Čt, 16. 5. 2013 - 18:05)

My jsme také s bráškou mastili párkrát společně,ale jen potmě a bylo to opravdu vzrušující. Vždycky jsme si u toho šeptali strašný prasečiny,abychom se vydráždili ještě více. Soulož jsme ale nikdy nezkusili, ani ji nikdo z nás nenavrhoval.Nevím jak jemu, ale mě by to přišlo poněkud divné, spíš hnusné. No a pokud bych zjistila, že si to tajně užívá s mým prádlem, neřešila bych to. Jsem na tohle tolerantní. Holt puberta s náma mávala se všema.

Reklama

Přidat komentář