Reklama

Bratr masturbuje s mým prádlem

! (Ne, 29. 12. 2013 - 03:12)

No tebe bych rád...Ty bys potřeboval nakopat do koulí - za čárkou se dělá mezera. A před "který" ti chybí čárka, pičo. A před oslovením se také píše čárka.

Magore (Ne, 29. 12. 2013 - 03:12)

No tebe bych rád...tvl praskne ti cévka a budeš tahat nohu,neber si to tak...

-/////////- (So, 28. 12. 2013 - 11:12)

A neskopal tě taky někdo?No tebe bych rád zkopal-potrefená,úchylná husa se ozvala!Navíc si procvič českou gramatiku analfabete,ve slově zkopat se nepíše s,za to bych ti ještě přidal ještě pořádnou facku nebo kopačku,abys to pochopil a vštípil sis to do paměti!Blbneš a závodíš-to máš z toho,že fetuješ smrad ze smradlavejch kalhotek který ti jdou už naproti!

? (So, 28. 12. 2013 - 10:12)

A neskopal tě taky někdo?

-///////////- (So, 28. 12. 2013 - 10:12)

Nejlepší při přistižení takového honibrka je zkopat ho do kulatý krychle!Možná,že se potom z této fantazie vyléčí!

? (So, 28. 12. 2013 - 08:12)

A dohnal ho? Aspoň je nemusíš škrobit!

Eva (Pá, 27. 12. 2013 - 20:12)

Načapala jsem svého bratra jemu 16 let mě je 18 jak píší ostatní že ,,už vím proč chodí poslední se koupat,, já jsem ho načapala s mojí podprsenkou a kalhotkami kalhotky a podprsenku měl na stolku a tam si ho honil

Eva (Pá, 27. 12. 2013 - 20:12)

Načapala jsem svého bratra jemu 16 let jak píší ostatní že ,,už vím proč chodí poslední se koupat,, já jsem ho načapala s mojí podprsenkou a kalhotkami kalhotky a podprsenku měl na stolku a tam si ho honil

xxx (Čt, 26. 12. 2013 - 02:12)

chtěl bych dělat opraváře praček .prolezl bych každej koš!

bratr nevlastní (Ne, 22. 12. 2013 - 16:12)

Taky jsem si ho honil do jejich kalhotek až mě přitom chytla. Tak mi ho honí sama a mám slíbené, že pokud ho dřív nezasunu někde jinde do svých 15 let, tak pak až budu plnoletý, bude první, která mi poskytne poznání, co je to žena.

Mirek (Ne, 22. 12. 2013 - 16:12)

Přijde mi...Jestli něco víš o výchově,pak by jsi měl vědět že tyto věci se týkají intimity toho chlapce,a nějakým přílišným rozebíráním a nebo dokonce trestem,můžeš více pokazit než napravit.Každý v mládí nějak experimentuje,nic na tom špatného není,pokud ovšem se to už netýká něčeho vážnějšího.Vážný zásah do jeho sexuality,čímž jakékoliv tresty za její i třeba nevhodné projevy bezpochyby jsou,mu mohou psychicky ublížit.Takže nějaké plané moralizování si můžeš nechat od cesty,trestem se pak zatvrdí proti rodičům,a siuace se vyostří.Kde jsi vzal že by tam kde může pomoct domluva,jsou nutné nějaké restrikce?Nehledě ještě na to,že trestat nějak fyzicky a nebo jakkoliv jinak třeba 16-ti či 17-ti letého kluka,je hluboko pod obraz,a takoví rodiče by se měli jít sami léčit na psychiatrii.

xyz (So, 21. 12. 2013 - 21:12)

Přijde mi neškodný...
Povinnost rodičů je takového bratra za tuto ohavnost ztrestat. Není to vhodná aktivita páchat tuto nechutnost v rodině a vůbec.

Fany (So, 21. 12. 2013 - 03:12)

Přijde mi neškodný, když...Tak u nás to normální není. My si tu nehoníme ptáka kalhotkama příbuzných žen. Asi žiješ v nějaký díře. Pro tvoji bezpečost na východ Čech nejezdi máme tu tradice jak to léčit!

petr (Pá, 20. 12. 2013 - 15:12)

jen to čtu a stojí mně ! Jdu do koše s prádlem a vemu jedny ségře .dám si je na nos a vyhonim se na její vůni kundičky .pak si ho do kalhotek otřu a budu čekat na nové.

karel (St, 18. 12. 2013 - 19:12)

já je i olizuju neskuteční

Luděk (Pá, 23. 8. 2013 - 11:08)

My jsme také s bráškou...Také jsme se sestrou (jen) masturbovali a mohl si ho klidně utírat do jejího prádla. Jednou jsme to o prázdninách zkusili dokonce i s její kámoškou, která se se mnou chtěla u toho líbat,ale moc jsem to tenkrát neuměl a ten stud ze starší holky mi taky nepřidal.To už je let.

el grando (Út, 30. 7. 2013 - 01:07)

Já když spím u kámoše jdu veřer jakoby na wc a přitom si otevřu koš s použitým prádlem a najdu si jeho mamky kalhotky čuchám k ním lížu je otírám o ně péro asi 2 kalhotky už mám doma nikdo o tom neví.Občas si čuchnu k její podprsence nebo pižamovým kalhotům ale to už není ono.

tak (So, 26. 12. 2015 - 06:12)

ani jeden z bratrů si vůči...to jsi tolerantní. Já zkoušel kalhotky od sestřenice. Použité, ale i vyprané. Myslím si, že to není o vzrušení ze sestry/sestřenice apod. spíš to je v tom věku nejdostupnější věc týkající se dámského rozkroku...proto to kluky tak bere.

jirka (Pá, 25. 12. 2015 - 18:12)

Vyprane nemaj az tak velky vyznam I kdyz jsou oproti panskemu mnohem prijemejsi. Ale nejvetsi kouzlo je v pouzitych gatkach.

Marta (Pá, 25. 12. 2015 - 12:12)

znám, v tom věku jsem si...ani jeden z bratrů si vůči mně nikdy nic nedovolil, nepamatuju sáhnutí na prsa nebo zadek. Na rozdíl od jiných kluků, co si teda dovolovali. Že si vyhonili ptáka občas do mých kalhotek jsem brala a dosud beru jako zcela neškodnou věc. Když jsou jim ty kalhotky příjemný a snad je vzruší, že je nosí jejich sestra, tak proč jim to brát?

Reklama

Přidat komentář