Reklama

Bratr masturbuje s mým prádlem

Jana (Čt, 16. 5. 2013 - 18:05)

ja sem od malicka smiroval...Hezké snění Ťulíku. Jen tu češtinu víc trénuj! :-)

yarys20 (Čt, 16. 5. 2013 - 12:05)

ja sem od malicka smiroval segru kdy ji bylo 14 mě 16 tak mi dovolila abych si nadni honil pero kdy chci za cele moje kapesne tak sem to prijmul měly jsme spolu pokoj tak to bylo v pohode a rodice byly porad v praci vzdycky to probelho tak ze si sestra sundala kalhotky a sedla si na pc stul a roztahla hohy co nejvice mohla ja si vzal zidly a sednulsi k jeji kunde a az sem ji citil a honil sem jak blazen segra byla proste skvěla dnes uz ji je 20 a me 22 za tech par let mi dovolovala vice a vic momentalne ji muzu uz mrdat ale jen do zadecku ona tvrdi ze ma strach do kundy ja si le myslim ze to ma rada

!!! (So, 22. 11. 2014 - 10:11)

Vy toho ženský naděláte aspoň nemusíte škrobit!

zajko (So, 22. 11. 2014 - 01:11)

Tiež rád onanujem v ženských gaťkách. Keď som mal asi 12 rokov,brával som si občas mamine gaťky a nosil som ich celý deň, keď som nebol v škole a potom som v nich onanoval. Bolo to veľmi rajcovné. Raz som si zo školy priniesol aj tie modré gaťky ,čo mali dievčatá na telesnú.
V automechanickej dielni ma raz poslali pre handry na čistenie rúk a vo vreci boli aj gaťky, tak som si ich hneď zobral.
Neskôr som si ich začal objednávať cez rôzne katalógy Quelle,... ale tam mali väčšinou 10-kusové balenia, takže mám naozaj veľkú zbierku. V lete som si kúpil asi 20 kusov na tržnici u číňana. A jedny som zobral sesternici také biele so srdiečkom. Najradšej mám ružové a čipkované.
Nosím ich stále ,aj do roboty. Dám si gaťky a na to dám trenky ,takže nič nieje vidno.

edward (St, 5. 11. 2014 - 09:11)

Niekto to odsudzuje ,iny zase suhlasi..Ja milujem vonu nosenych gatiek..a myslim si ze to vzrussuje mnoho muzov..Rad taketo gatky privoniavam alele aj vylizem a ostriekam..Je to uzasny pocit...Myslim si ze na tom neni nic zle...

Max (Po, 3. 11. 2014 - 18:11)

Jasný,tak je ještě možná...Dani a Rendo ja taky obcas prejdu nahy z koupelny nahy pred mamkou neby me uvidi treba setrenice holy zadek a ja doma chodim bezne jen ve spodnim pradle aji pred nastevou proste to tak beru ze je to prirozena vec zadny stidlik nejsem a ted v dospelosti vubec ne pokud chcete muzeme si o tom napsat vice a ossobne myslim ze kluci nejsou nekeri stidlici a kdyz je vidi treba setra nebo nekdo z rodiny tak jim to nevadi a kor kluci ty se treba radi chlubi a nekdy chodi bezne jen v tricku a a dost ty kluci kolem puberty maji erekci a je to pohodlne takhle chodit doma

Dana (Ne, 2. 11. 2014 - 13:11)

Jasný,tak je ještě možná v pubertě,možná mu to dělá i dobře,že takhle před tebou chodí.Já
bych mu to neříkala,protože to bude dělat na just a když ho takle jakoby ignoruješ tak je to v pohodě.Rendo já něco podobného mám u svého synovce,který je také v pubertálním věku a rád také chodí jen v tričku nahý i přede mnou.

renda (Ne, 2. 11. 2014 - 12:11)

Dano, víš, moc se mu tam nedívám. Ale řekla bych, že celkem průměr, možná ještě poroste. Mám mu říct, ať doma nechodí nahatej ?

Dana (Ne, 2. 11. 2014 - 12:11)

Rendo to se stává,že se kluci předvádějí a má ho velkýho?

renda (Ne, 2. 11. 2014 - 12:11)

Ahoj, můj mladší brácha (14) si také oblíbil mé použité kalhotky. Navíc rád chodí doma ve slipech nebo jen v tričku, dole nic...Holky, máte podobné zkušenosti?

Jeho sémě (Pá, 24. 10. 2014 - 16:10)

Já zrovna dnes našel pohozená tanga na hřbitově. Jistěže jsem si je vzal. Očistil a ... . Ano a to asi minulý týden jsem našel kalhotky - vhonil jsem se v nich v lese.

bivoj (St, 22. 10. 2014 - 19:10)

...Jura není magor ale...Nebojte již sem mu poslal kouzlo !

Jojo (St, 22. 10. 2014 - 19:10)

Jirka je magor....Jura není magor ale těžkej psychouš.Ten zjebe každou diskuzi těma svejma deviantskejma sračkama.

d (St, 22. 10. 2014 - 18:10)

Jirka je magor.

jirka (St, 22. 10. 2014 - 05:10)

vsem vam zenskym je treba...A ze co muzou ?

jirka (St, 22. 10. 2014 - 05:10)

vsem vam zenskym je treba...Cuchat, pusinkovat je a trit se o jejich vonave botky ano, ale znehodnocovat vnitrek semenem to ne. K majitelkam tachto bot vzhlizim a mam pokoru.

berina (St, 22. 10. 2014 - 05:10)

vsem vam zenskym je treba pichat ty vonave baleriny. muzete si za to samy. opichat je a pekne vystrikat lepkave semeno,do nich at se ta balerina v tom topi. a pak vam je narvat na nohu.

jirka (Út, 21. 10. 2014 - 05:10)

Jinak jsem tohle zacal delat cca v 15 letech s gatkama a botama me nevlastni sestry .

jirka (Út, 21. 10. 2014 - 05:10)

Strikam semeno partnerce do...Take miluji vuni partnercino kalhotek a vnitrek jeji bot.Masturbuji pri cuchani k temto jeji vonavym vecem ci se tru penisem o jeji boty, ale nikdy bych si nedovolil zneuctit jeji vonave gatky mym semenem nebo dokoce ji znecistit vnitrek jeji bot. Maximalne strikam na ne a pak to samozrejme poradne omeju .

lofas (Út, 21. 10. 2014 - 03:10)

Strikam semeno partnerce do balerin a pekne ji je soustam, flusam do nich a obcas i trochu nachciju. Miluju sukani balerin a co mam jako delat. Jsou to luxusni boty na jebani.pekne smradlave, mrduchtive.

Reklama

Přidat komentář