Reklama

Bratr masturbuje s mým prádlem

J. (Pá, 4. 8. 2006 - 07:08)

text

petr (Pá, 21. 7. 2006 - 13:07)

fak nekecam ale tehotna neni,to byla je fantasmagoria...tak ze chlapy kdo mate svigru,tak vysukat je to fak dobra jiiiiizda

Fremer (Pá, 21. 7. 2006 - 12:07)

Jseš vůl jak kůl. Kecáš.

petr (Pá, 21. 7. 2006 - 11:07)

co bratr,ale uz i moje sestra!
me je 25 a ji 18,a me se vetsinou straceo spodni pradlo se ktery sem chodil od svoji pritelkyne domu,hlavne kdyz sme mely sex.a jednoho dne sem od ni prisel a spodni pradlo sem nechal v koupelne a sel sem se schovat do skrine v segrinem pokoji,a po10 min. prisla sedla sy a sundala si kalhotky a z pozatryka moje slipy a zacala s nima onanovat.me stalo pero a nevedel sem co delat,tak sem vylezl ven a prisel k ni ze ji nadam a ona me vytahla pero a zacala mi ho kourit,kurva to vam bylo tak hezke ze sem malem vymenil svoji starou,ale to nic!pak sem ji sukal a jeji kundicka byla tak stavnata a hebka ze se mi nechtelo ven a uteklo mi to.potom mi rika ze to nedostala a podle testu je tehotna tak nevym co dal,zatim to tajime.FAKT nebo FIKCE,odpovedi posilejte DJ multiplex

jojo (Pá, 21. 7. 2006 - 10:07)

prirodzena vona milovaneho partnera jednoducho musi vam byt prijemnejsia ako akykolvek parfem. tak je to prirodzene, zdrave a ak vam partner smrdi, rozidte sa s nim.

Návštěvník (Čt, 20. 7. 2006 - 14:07)

Vyhoň si ptáka do rozpálených kamen, úchyle!

Karel (Ne, 16. 7. 2006 - 17:07)

Nevidím na tom nic špatného.

petr (Ne, 16. 7. 2006 - 16:07)

Je to normální.Co by mělo zdravímu mužskýmu vonět víc..Jestli souhlasíte tak mě nějaké pošlete.Čau..zleb"centrum.cz

tiesto (Čt, 15. 6. 2006 - 14:06)

je to normalne? neviem ale je to ok :)

Suzanne (Út, 30. 5. 2006 - 21:05)

Bohužel nemůžu přispět tak aby vás to nějak extrémně potěšilo protože nad přílovými spodkami opravdu nemasturbuji :-) ale mám taky jednu "pachovou úchylku"....Hrozně ráda cítím vůni jeho zpoceného těla po sexu... Miluju tu vůni a extrémně mě to vzrušuje... A taky mi vůbec nevadí jeho zpocené oblečení nebo tak...To že si partneři voní je přirozené...Pokud jsem sexuálně naladěná tak mě jeho vůně hrozně rajcuje :-)

lenka (Ne, 28. 5. 2006 - 19:05)

Jarko a co takhle si s tatkou zapichat??

Jarča (Ne, 28. 5. 2006 - 15:05)

Viděla jsem jak táta onanoval s mými kalhotkami a pak se do nich vystříkal. Měla jsem tehdy 15, ale vůbec mi to nepřišlo hnusný. Bylo to pro mě ta vzrušující, že jsem skoro vykřikla jak silný orgáč jsem měla. V noci jsem si to pak udělala ještě 4x abych svoje vzrušení trochu uklinila. Takže moralisti, nevidím na tom nic špatnýho.Teď mám taťku ještě radši...

bohuš (Út, 19. 2. 2019 - 15:02)

Fandím !!!

bohuš (Út, 19. 2. 2019 - 15:02)

Fandím !!!

Jarča (Ne, 28. 5. 2006 - 15:05)

Viděla jsem jak táta onanoval s mými kalhotkami a pak se do nich vystříkal. Měla jsem tehdy 15, ale vůbec mi to nepřišlo hnusný. Bylo to pro mě ta vzrušující, že jsem skoro vykřikla jak silný orgáč jsem měla. V noci jsem si to pak udělala ještě 4x abych svoje vzrušení trochu uklinila. Takže moralisti, nevidím na tom nic špatnýho.Teď mám taťku ještě radši...

David (St, 29. 3. 2006 - 22:03)

Mastrubace a čichání ke kalhotkám je taky moje záliba již od mládí číchal jsem od sester,známých na návštěvě a v poslední době hlavně od manželky do kterých i stříkám a někdy je nosím. V soukromí to určitě není nic špatného není nad přírodní vůni ženy! D.

JOHANZ (St, 21. 12. 2005 - 15:12)

ZA PĚTIKILO VÁM NECHÁM OBSEDNOUT KALHOTKY JAKOUKOLIV STUDENTKOU....500 JEDEN DEN 600 DVA DNY 700 TŘI DNY NAD TŘI DNY TISÍC TO UŽ NENÍ VŮNĚ+

Jiří (St, 21. 12. 2005 - 13:12)

Jmenuje se to tu: Bratr masturbuje s mým prádlem. Tak k věci leštiči prádla.

*** (St, 21. 12. 2005 - 13:12)

Tak jako my v Čechách, tak nebuď zase velkej, primitivní fouňa, Borečku! Jsi stejný prd jako orličtí vrahouni, zloději suprformátu typu Kožený, Seychelský "panpodnikatel", otcové kuponové privatizace a tisíce a tisíce dalších! Co tu házíš nacionalistický ramena, malý Hitlere!

politik (St, 21. 12. 2005 - 10:12)

To x : válečného zločince na tebe, Nižňanského! Vy teda máte na tom Slovensku skvadru, jen co je pravda!

Reklama

Přidat komentář