Reklama

Bratr masturbuje s mým prádlem

Kate (Po, 30. 10. 2006 - 12:10)

tady se nikdo nevysmívá jestli míříš na mě já jen prohodila že mě pobavili ty zážitky kluků:-))

Petr (Ne, 29. 10. 2006 - 22:10)

Masturbace je pocatek sexualni aktivity u kazdeho lidskeho tvora! Je to naprosto normalni jev a vysmivat se tomu muze jen totalni impotent a blb! Okolo patnacteho roku kluci prvne vytriknou a je to takova slast, ze to nuti opakovat znovu a znovu! Pamatuji si to bobre i kdyz uz je to hodne roku zpatky. Potom ale ve vetsine pripadu prijde prvni zkusenost s zenou a zacina normalni sex s partnerkou. Masturbace ale zustava i nadale jako doplnek sexualniho vybiti u vetsiny muzu i zen i kdyz to mnozi hloupe taji a priciny mohou byt ruzne, ale kdyz to neni jediny zpusob sexualniho vubiti, neni na tom nic nenormalniho!

Toni (So, 28. 10. 2006 - 22:10)

Moje sestra zase masturbuje s mojí tenisovou raketou.Používá rukojeď.Mě to tedy navadí,já jen že vy holky si myslíte že jsou jen vaši bratříčkové čunata.

Kate (So, 28. 10. 2006 - 09:10)

já se tu vážně bavím:-))

Mudr.Furtbychtě (So, 28. 10. 2006 - 00:10)

Hlavně že ty kalhotky nejsou posraný.Jinak honění brka je zdravé.To vám dnes řekne každý honibrk.

drban (Pá, 27. 10. 2006 - 06:10)

To uznávám,ale jsem v tom nevině :-))))))). Nechtělo to naskočit, tak jsem myslel, že nejde net a odentroval to víckrát. A hle je to tu 4x.
Trapásek byl ale naštěstí jen jeden.

Tiresius (Pá, 27. 10. 2006 - 01:10)

Kate, máš 5 bodov.

Kate (Čt, 26. 10. 2006 - 21:10)

drbane koukám že to nebylo jednou ale hned čtyřikrát:-)))

drban (Čt, 26. 10. 2006 - 15:10)

Jednou jsem si honil péro a u toho měl ségřiny kalhotky na obličeji a čuchal vůni její kundy. Když jsem se vycákal a sundal je, zjistil jsem, že nejsem v pokojíku sám,ale přímo přede mnou stála ségra s její kámoškou a celou dobu mě potichu sledovaly. Myslel jsem, že se propadnu hambou, jak mi nadávala a její kámoška se jen přitrouble hihňala.

drban (Čt, 26. 10. 2006 - 15:10)

jednou jsem si honil péro a u toho měl ségřiny kalhotky na obličeji a čuchal vůni její kundy. Když jsem se vycákal a sundal je, zjistil jsem, že nejsem v pokojíku sám,ale přímo přede mnou stála ségra s její kámoškou a celou dobu mě potichu sledovaly. Myslel jsem, že se propadnu hambou, jak mi nadávala a její kámoška se jen přitrouble hihňala.

drban (Čt, 26. 10. 2006 - 15:10)

jednou jsem si honil péro a u toho měl ségřiny kalhotky na obličeji a čuchal vůni její kundy. Když jsem se vycákal a sundal je, zjistil jsem, že nejsem v pokojíku sám,ale přímo přede mnou stála ségra s její kámoškou a celou dobu mě potichu sledovaly. Myslel jsem, že se propadnu hambou, jak mi nadávala a její kámoška se jen přitrouble hihňala.

drban (Čt, 26. 10. 2006 - 15:10)

jednou jsem si honil péro a u toho měl ségřiny kalhotky na obličeji a čuchal vůni její kundy. Když jsem se vycákal a sundal je, zjistil jsem, že nejsem v pokojíku sám,ale přímo přede mnou stála ségra s její kámoškou a celou dobu mě potichu sledovaly. Myslel jsem, že se propadnu hambou, jak mi nadávala a její kámoška se jen přitrouble hihňala.

paja (St, 25. 10. 2006 - 19:10)

Lído taky bych onanoval

paja (St, 25. 10. 2006 - 19:10)

Strašně rád mastrubuji s kalhotkama mojí tchýně.Asi o tom ví protože když jdu z koupelny mrkne na mně.Mně se znovu postavý a jdu po ní znovu do koupelny kde v košu na vrchu čekají na mně teplé a hlavně vlhké kalhotky.krásně ji je vystříkam.

Dádulka (St, 25. 10. 2006 - 16:10)

Já mám podezření na svého šváru, že mi občas prostříkne použité kalhotky v prádle. Jednou, když jsem dávala do pračky prádlo, byly moje gaťky, které tam ležely přes týden v rozkroku ještě navlhlé. Vsadila bych se, že jsem cítila pach semene. Od té doby je kontroluji pravidelně a občes se mi zdají být zažloutlé a naškrobené víc než je zdrávo. Na výtoky přitom netrpím.
Švagrovi je 18 a je bráchou mého muže. Bydlíme s ním a jejich matkou v jednom domku. Nikomu jsem nic neřekla,ale je mi to docela milé, že ho vzrušuji. Připomíná mi to moje masturbování a snění v pubertě.

krtek (Út, 24. 10. 2006 - 10:10)

Jednou jsem si to pořádně udělal s kalhotkama své tchýně na nose (čuchání jejího rozkroku). To ještě vypadala moc sexi, je to asi 12 roků. Pěkně jsem se do těch kalotek vystříkal, když to na mě přišlo a zase je vráti do koše s prádlem. Doufám, že si toho nevšimla. Dost jsem se pak za to styděl :-)

Synovec (Po, 23. 10. 2006 - 08:10)

moc mě vzrušuje moje teta a když u nás byla na návštěvě, tajně jsem si od ní půjčil její silolnky, hrál si s nimi a honil si ho. Jenže jsem se šel pak opláchnout a ona ke mě vešla a viděla je na mé posteli. Usmála se, já zrudl jak nikdy a od té doby nevím, jak se mám chovat. Ona se na mě pořád usmívá, ale já nevím, co dál.

dr. xxx (Po, 23. 10. 2006 - 00:10)

poslouchej mila Lido, tak na tuto otazku mam jednoznacnou odpoved, pomoz brachovi najit poradnou holku co ho udela...a pak uvidis ze pradlo bude ciste....... :)

Kuli (So, 21. 10. 2006 - 13:10)

Bóžinku, Kačulko, ty jsi ale naivka! Snad si opravdu nemyslíš, že kolegyně, nebo kolegové v práci budou otevřeně hovořit o intimných záležitostech. Věr nebo ne, každý z nich má svá erotická tajemství a možná mnozí z nich právě onanují se spodním prádlem svých blízkých, čí ve fantazii s nimi i souloží.

T. (Pá, 4. 8. 2006 - 13:08)

Ahoj lidi. Holka, co u mne bydlela v podnájmu, si pod polštářem zapomněla dvoje použité kalhotky (bílé a černé) a gelový anální kolík, takový pěkný průsvitný, nijak přehnaně velký. Možná to tam nechala úmyslně místo dlužného nájmu, nemám tušení. Kdybyste měl někdo zájem, jsem ochoten to komplet za pětistovku prodat, já pro to žádné uplatnění nemám. Myslím, že to není zlá cena, jen ta samotná pomůcka normálně stojí víc. Kdyžtak písněte na 3x"xmail.cz Pěkný víkend!

Reklama

Přidat komentář