Reklama

Bratr masturbuje s mým prádlem

cookie (So, 5. 3. 2005 - 17:03)

ahojNeposlal by si mi segrine kalhotkyJa by som ti polal kalhotky mojej segry. Vzrušuje ma ked mam nove kalhotky. Čo ty na to?ozvi saCookie

cookie (So, 5. 3. 2005 - 17:03)

ahojNeposlal by si mi segrine kalhotkyJa by som ti polal kalhotky mojej segry. Vzrušuje ma ked mam nove kalhotky. Čo ty na to?ozvi saCookie

cookie (So, 5. 3. 2005 - 17:03)

ahoj.Neposlal by si mi segrine nohavičky?ja ti zase pošle mojej segrine. Mna vzrušujú vždy nové nohavičky. Čo ty na to?Ozvi saAhoj Cookie

bifidus19 (So, 29. 1. 2005 - 23:01)

Ahoj, moc rád onanuju se ségřinejma kalhotkama, je to moooc rajcovní. nosí sexy lesklý prádýlko, rád bych o tom pokecal s klukama i holkama, popřípadě bych rád měnil i fotky použitého prádla a onanie s nimi .-)))Tak se určitě ozvěte zatím čaup.s. na chatu jsem se bavil s x holkama který pomyšlení že někdo zná jejich intimní vůni hodně vzrušuje...

karel (St, 19. 1. 2005 - 08:01)

Taky hrozně rád onanuji s dámským spodním prádlem.Pokud má někdo zájem, si o tom psát tak mě napište

Mravní hlídka (Čt, 23. 12. 2004 - 17:12)

Vašemu konání - budiž Boží požehnání. :-))

Radek (Čt, 23. 12. 2004 - 07:12)

Také patřím k těm,kteří několikrát masturbovali se střininýma kalhotkama-je to dost vzrušující

Petr (St, 22. 12. 2004 - 10:12)

Mě teda použité kalhotky nějak nevzrušují. Ale kupuji si záměrně jemné pánské spodní prádlo, které je ze stejných materiálů jako dámské, klidně i průhledné a musím říct, že mě to celkem vzrušuje. Takové pánské spoďáry by se mohli líbit i ženám, když jsou dámským tak podobné. Klasické bavlněné jsou celkem hnusné, to chápu.

MRAVNÍ HLÍDKA (Čt, 7. 10. 2004 - 10:10)

"MRAVNI HLIDKA STILL WATCHING YOU!" I toto téma je monitorováno Mravní hlídkou ;-)

denisa (Čt, 7. 10. 2004 - 10:10)

Musí to být zábavné sledovat chlapa v kalhotkách jak onanuje.Mne se to zatím nestalo ale po prečtení vašich příspěvku se na to těším...

viera (Čt, 7. 10. 2004 - 09:10)

Ano, maš pravdu Peter. Ale masturbovala som až keď som si ?ahla do postele a myslela na to čo som videla.

Eva (Čt, 7. 10. 2004 - 05:10)

d, ty jsi nevdelany blbec a jestli se nechces dostat do zalare, nepriblizuj se kde jsou deti!

Petr (St, 6. 10. 2004 - 22:10)

Přiznej se, že Tě vzrušilo, když jsi ho pozorovala a že jsi masturbovala taky.

viera (St, 6. 10. 2004 - 16:10)

Ja som tiež zažila príhodu u svojej priate?ky, kde som strávila jednu noc. V noci som bola na WC a cestou som videla svietiť v kúpelke. Bol tam brat priate?ky - gymnazista - a onanoval v mojich nohavickach, ktore som si vymenila po sprche a dala v kuchyni do batohu s vecami.Priznám sa skôr ma to rozrušilo ako odpudzovalo. Sledovala som ho ako prilepena az dokonca, ledva ho stihol vytiahnuť pred ukončením...Ráno som našla nohavičky na starom mieste v batohu. POvedala som to priatelke, ta sa zasmiala a povedala mi, že to robi častejšie, ona s mamou o tom vedia a ak mi to nevadí, že to nebudeme rozmazávať.Nechali sme to tak.Bolo to celkom zaujímavé spestrenie víkendu.

d (Pá, 27. 8. 2004 - 15:08)

a jeste neco - jste materialisti nebo nabozensti ortodoxnici? podle ceho neco odsuzujete? hm?

d (Pá, 27. 8. 2004 - 15:08)

pokud jde o pyzmo napoleon si nechaval poslat z bitvy depesi zene aby se nekolk tydnu nemyla aby sex stal za to...ke kalhotkam - já to taky kolikrát dělal, švagrový kalhotky nebo kterýkoli cizí ženský, sestru nebo dceru chápu taky dobře i když nikoho takovýho nemám. na sexu v jakékoli podobě není nic špatnýho. prostě není. incesty byly zakázány jen proto aby se nerodili degeneráti a divte se, ze stejnýho důvodu to bylo zakázaný i se zvířaty - přečtěte si bibli - jinak je to naprosto ok a rád bych našel nějakou ženskou se kterou bysme mohli probádávat úplný hranice sexuality...napište na sexbezhranicsex"seznam.cz

d (Pá, 27. 8. 2004 - 15:08)

pokud jde o pyzmo napoleon si nechaval poslat z bitvy depesi zene aby se nekolk tydnu nemyla aby sex stal za to...ke kalhotkam - já to taky kolikrát dělal, švagrový kalhotky nebo kterýkoli cizí ženský, sestru nebo dceru chápu taky dobře i když nikoho takovýho nemám. na sexu v jakékoli podobě není nic špatnýho. prostě není. incesty byly zakázány jen proto aby se nerodili degeneráti a divte se, ze stejnýho důvodu to bylo zakázaný i se zvířaty - přečtěte si bibli - jinak je to naprosto ok a rád bych našel nějakou ženskou se kterou bysme mohli probádávat úplný hranice sexuality...napište na sexbezhranicsex"seznam.cz

Kačenka (Po, 9. 8. 2004 - 13:08)

No jo, holky se nechtěj přiznat a jen kritizujou, takže tady máte jeden příspěvek od kočičky: pánský spodky mě moc nevzrušujou a čichat k nim nemusim, ale hrozně mě dostane, když je z přítele sundám, cítím jak jsou vlhké a vidím na nich kapičku spermatu! To je pro mě hrozně vzrušující, když ho vidim takhle krásně vzrušenýho! Ale to je jenom chvilička než přejdeme k něčemu zajímavějšímu! Kačenčin postřeh z pánských slipů a boxerek!

smutny (Pá, 6. 8. 2004 - 20:08)

Ja nemam sestru. :((( Pozicia mi niektora svoje nohavicky? Potesili by ma. Vdaka...

Dan (Čt, 15. 7. 2004 - 13:07)

Já bych to klidně nastříkal do kalhotek jiné mladé dívky, ale to se nechytám. Tak co mám dělat, když si nemohu pomoci?

Reklama

Přidat komentář