Reklama

prodlužování vlasů

anca (Út, 27. 2. 2018 - 21:02)

Holky budte rady za to jake mate vlasy, ja si musela nechat prodlouzit a vubec za to nejsem rada.

hana (So, 24. 2. 2018 - 21:02)

V zadnem pripade neprodluzujte, me se tim ponicili vlasky.. radsi jsem si koupila kvalitni a lepsi sampon a snazila se starat o ne bez ruznych prodluzovani atd..

Alík (Pá, 23. 2. 2018 - 05:02)

Já bych mohla také přispět do tématu, a to varováním. Pokud máte blond vlasy, určitě si pořiďte evropské. Já z důvodu finanční úspory zvolila asijské, které jsou samozřejmě původně tmavé a byly tedy odbarvené na blond. Vypadalo to hezky do prvního umytí. Pak šílenost. Vlasy se zacuchávaly, nešly vůbec učesat, v podstatě jsem si je pak česáním všechny vyrvala.

romana.nova (Čt, 22. 2. 2018 - 15:02)

Dášo a jak to funguje ty...Nene, Kadeřnice už má všechno připravené po konzultaci s tebou )) Ja si dělám prodlužování tady - http://www.esmina.cz/ a mužu jen doporučovat) Vědí co dělají )

Dáša (St, 21. 2. 2018 - 09:02)

Tak to záleží. Já jsem si vlasy kupovala sama přes eshop a známá mi pomohla je "nandat"..micro ring metoda nepotřebuje žádná lepidla, nandavají se vlasy pomocí takových kleštiček.

Marie (Pá, 16. 2. 2018 - 09:02)

Dášo a jak to funguje ty vlasy ti dá kadeřnice nebo musíš někde sehnat sama?

Dáša (Út, 6. 2. 2018 - 10:02)

simco asi záleži jakou metodu zvolíte. Já vlasy prodloužené mám, pomocí micro ring a to vlasy neničí ;)

simca (Út, 23. 1. 2018 - 21:01)

Ne, prodluzovani vlasy nici, mela to sestra a rekla si ze uz nikdy vic.. kupuje si poradny sampony a hlavne ji vitaminy

kraska dokonala (So, 11. 2. 2017 - 21:02)

Super napad vylepsim uz tak dokonalé haro jdu si dat panaka

radousek (Po, 28. 11. 2016 - 23:11)

super diky moc, jdu to tam...tak dobře vyber a at vlásky dělají radost, papa :)

terezik (Po, 28. 11. 2016 - 09:11)

super diky moc, jdu to tam pořádně prohlídnout :)

terezik (Ne, 27. 11. 2016 - 23:11)

ahoj jj já používám,...a kde vlasky nakupuješ? a přideláváš je sama doma nebo ti nekdo pomáhá?

radousek (Ne, 27. 11. 2016 - 22:11)

Ahoj, mám od přírody...ahojky, zkus mrknout na http://www.clip-in-vlasy.eu/..mají velký výběr a super ceny :)

alik (Ne, 27. 11. 2016 - 22:11)

Ahoj holky, používáte...ahoj jj já používám, copak by tě zajímalo :)?

terezik (Út, 22. 11. 2016 - 08:11)

Ahoj holky, používáte někdo clip -in?

Klárka (Po, 21. 11. 2016 - 21:11)

Byly jste někdy v Pražském salonu Agatahair?Slyšela sem že je to tam skvělý,a že se tam i prodlužuje

jana.janca (Čt, 10. 11. 2016 - 08:11)

Zdravím:) Taky se přidám, protože moje vlasy rostou jen po ramena a dále ne. Možná je to tím že jsem hodně lámala scuchané v drdolu, Nevím. ROzhodla jsem se tedy pro prodloužení. Napřed jsem taky vyzkoušela clipin vlasy, ale když jsem třeba šla k vodě, clipin byly docela nepraktické a já jsem samozřejmě ale chtěla vypadat jako vlasatice. Tak jsem tedy vyzkoušela keratin. Dloouho jsem nad ním uvažovala a pročítala si různé články, protože mám extra tenké a slabé vlasy. Pak jsem nakonec napsala na e-shop od kud jsem měla clipin vlasy a poradila se s holčinou jsem-li vhodný adept na prodloužení. Nakonec mi udělali vlásky na míru metodou NANOkeratin. Menší pramínek který neváží vůbec nic, mi přidělali na trochu hrubší, takže zátěž nebyla vůbec žádná. Prodloužení jsem měla cca 3 měsíce, pak jsem nechala vlásky trochu odpočinout a pak nasadit znovu. Moje vlasy jsou naprosto v pořádku, nejsou nijak poškozené. Takže doporučuji Nanokeratin. Jinak, salon kde mi takhle vyhověli je na: https://www.viphair.cz/Novinka/Luxusni-prodluzovani-vlasu-OSTRAVA-akcni-cena

Julča (Út, 1. 11. 2016 - 06:11)

Já nevím jakým šamponem mýt obarvené vlasy po třech čtyřech umytí je barva pryč. Zkoušela jsem už mnoho druhů šamponů a stejně je barva pryč.Nedovedu si představit hlavu několikrát týdně.

Lili (Po, 31. 10. 2016 - 23:10)

Taky mám odtud clip-iny a jsou super. To jiného způsobu prodlužování bych nešla ale clipy jsou super, neničí vlasy a není s tím žádná práce..

Lenka (Po, 25. 7. 2016 - 22:07)

Já nosím clip in vlasy, vypadá to skvěle a neničí to vaše vlasy, vybrala jsem si tady http://www.clip-vlasy-levne.cz/?gclid=CKDJw7Wfj84CFYgK0wodwKoPNA mají velký výběr a kvalitní clipy, který vypadaj fakt dobře. Během pár minutek mám vždy skvělý účes :)

Reklama

Přidat komentář