Reklama

prodlužování vlasů

Karin (Út, 19. 1. 2010 - 21:01)

dekuji

elena (Út, 19. 1. 2010 - 20:01)

Kosmetický salonstudio Ellenul. Vodičkova 16, Praha 1http://www.prodluzovani-ras-praha.info/Mgr. Elena Jaděvičtel.: 608 266 074http://www.prodluzovani-ras-praha.info/Srdečně Vás vitám na stránkach kosmetického salonu Ellen: profesionální prodlužování řas, prodloužení vlasů, korekce a doplňování řas.http://www.prodluzovani-ras-praha.info/

karin (Út, 12. 1. 2010 - 23:01)

ahoj nevíte někdo jestli je nějaký rozdíl mezi evropskými vlasy a vlasy evropského typu co do kvality nebo je to to stejný?

Pavla (Út, 12. 1. 2010 - 10:01)

Dobrý den, prodám pravé lidské vlasy barva platinová blond, délka 40 cm. Vlasy jsou na metrové trese. Zdarma k vlasům přidám lepící pásku na vlasy na metodu pu extension. Páska je dlouhá 3 metry. Celková cena vlasů a pásky je 1 700 korun. V případě zájmu pište na email: [email protected]

Katka (Pá, 5. 4. 2013 - 10:04)

Před rokem jsem si nechala prodloužit vlasy keratinovou metodou (v prestižním vlasovém studiu, vlasy byly přírodní), po 4 měsících mi kadeřnice vlasy sundala, druhé dva měsíce nošení provázela bolest vlasové pokožky, vlasy pro mě představovaly příliš velkou zátěž a některé prameny se samovolně uvolnily. Za dva měsíce po sundání mi začaly mé vlasy nadměrně padat, vypadávaly v chomáčích tak 5 měsíců, vypadávání provázela velká bolest vlasové pokožky a její zarudnutí, byla jsem zoufalá, hledala odbornou pomoc, veškeré zdravotní příčiny lékař vyloučil (krevní i hormonální vyšetření bylo bez nálezu), jedinou možnou příčinou zůstalo prodloužení vlasů keratinem. Samozřejmě kadeřnice, která mi vlasy prodloužila, mě ubezpečovala, že to není možné, jiná kadeřnice mi naopak potvrdila, že její klientky mají stejnou zkušenost, jedna z nich k ní dokonce po sundání vlasů přišla s kolečky holé kůže na více místech pokožky hlavy ("přišla ke mě téměř plešatá". Naštěstí po pěti měsících se mé vypadávání vlasů omezilo a vlasy začaly postupně dorůstat. V současné době (po 12 měsících od sundání)začínají mé silně prořídlé vlasy houstnout, do původního stavu by měly dorůst až za další 3 měsíce. Po této zkušenosti bych již tuto proceduru nikdy nepodstoupila.

pro radku (Po, 25. 3. 2013 - 19:03)

Holky já jsem si nechala...A na kolik tě to vyšlo a kolik pramenů?

radka (Po, 25. 3. 2013 - 12:03)

Holky já jsem si nechala prodloužit vlasy keratinem, nepřijde mi, že by nějak zvlášť zatěžoval vlasy, je fakt, že první týden jsem spaval v culiku, ale to mi vůbec nevadilou
Byla jsem v kadeřnictví u Zuzky Stavinohové v Ostravě

miskapa (Ne, 24. 3. 2013 - 21:03)

Pásková metoda pročti si to tu http://vixens.webnode.cz/prodluzovani-vlasu2/

pro miskapu (St, 20. 3. 2013 - 20:03)

Ahoj já jsem si taky nechala...Co je metoda FF Tape?Znám jen keratin a bonding

topolina (Út, 19. 3. 2013 - 19:03)

Dobrý den,
také mám řídké vlasy, spíše blond a vyzkoušela jsem již mnoho postupů i firem, které vlasy prodávají. Těžké pramínky se nehodí, na tento druh vlasů je třeba použít vlásky taktéž jemné, skoro jako "dětské", spíše přírodní. Ale kde takové sehnat, také mi to dalo zabrat, abych docílila požadovaného efektu a to je zahuštění a lehké prodloužení. Pramínky formou napojování keratinem již používám 5 let. Až nyní jsem narazila na internetu na pražskou firmu Afoditi.cz. Objednala jsem si pramínky z řady luxusní evropské, již je mám na hlavě a jsou skutečně kvalitní, jemné, že je ani necítím, lehké a trochu vlnité, jak jsem si přála. Balíček přišel za 2 dny, nikdo by ani ve snu neřekl, že to nejsou mé vlasy.Cena je trošku vyšší, ale řekla jsem si, raději méně pramínků a kvalitní. Pokud máte některá zájem, napište mi na mail : [email protected] a napíši Vám více o tom, jak o ně pečuji, atd, reakce v práci, mytí, rozčesávání.... no, je to pohoda tady s těmi vlasy. I po umytí, super ! Doporučuji, koukněte na net na uvedenou firmu. Doufám, že mě nevymažou, že uvádím jméno prodejce...

Martina Böhmová

miskapa (Út, 19. 3. 2013 - 10:03)

Ahoj, mám od přírody...Ahoj já jsem si taky nechala prodloužit vlasy metoddou FF Tape, přijde mi jako dost šetrná, vybrala jsem si ji právě proto, že moje vlasy jsou taky jemné.

Browney (St, 16. 1. 2013 - 20:01)

blééé píchnout si na...:D :D :D

Zuzka Košťálkov (St, 30. 12. 2009 - 10:12)

Všem dámám, které mají otázky ohledně prodlužování mohu poskytnout konzultace nebo komunikaci přes e-mail – samozřejmě zdarma. Mrzí mě, když vidím nekvalitní zákaznický servis, který zapříčiňuje negativní názor na prodlužování vlasů. Můžeme Vám poradit, která metoda je pro Vás vhodná a co dělat když a nebo pro to, aby se nestalo to, co se stává. Prostě poradím zdarma. Obracejte se na nás po e-mailu, odpovím všem. Krásný den dámy

Milan (So, 26. 12. 2009 - 23:12)

Máme novou velkou zásilku kleští na keratin - 3 typy.

www.vlasypopa.cz

andy (Út, 22. 12. 2009 - 22:12)

ahoj,potrebuji nutne blond vlasky 50 az 55cm evropske naposledy jsem si udajne koupila evropske a vlas se krepatily nesly ucesat no dobrej podraz,tak prosim jen korektne a dobra cena dekuju moc...

andy (Út, 22. 12. 2009 - 21:12)

Nabízím krásné středoevropské...ahoj muzes mi prosim napsat kolik me vyjdou u tebe vlasky blond 50cm,100pramenu??,dekuju moc andrea

Lucka (Út, 15. 12. 2009 - 14:12)

Nabízim velmilevne prodlouzeni vlasku metodou keratin,mam vsechny barvy i delky vlasku!cena je od 1500 do 4000.volejte nebo piste 737973257 nebo email [email protected]

Linda_5 (Ne, 13. 12. 2009 - 15:12)

Ja mam vyzkousene uz snad vsechny druhy vlasu a nedavno si vse koupila na www.profibeauty.cz a jsem spokojena, 3 mesice, taky jsem je i barvila a super. Doporucuji

MilanEP (Út, 1. 12. 2009 - 00:12)

Velké vánoční slevy!

www.vlasypopa.cz

MilanEP (Ne, 29. 11. 2009 - 13:11)

Já moc nechápu co myslíš tím základ.. Jestli úplně začínáš, tak potřebuješ dodavatele pramínků, tavné kleště, které umějí min. 180st., pár tyček keratinu navíc a plastová kolečka na ochranu hlavy. POzději budeš potřebovat kleště nadrcení (pokud to budeš sundavat za studena a odstraňovač kertainu. A samezřejmě základní kadeřnické vybavení.

Reklama

Přidat komentář