Reklama

prodlužování vlasů

Salon Chic (Út, 14. 9. 2010 - 09:09)

Profesionální...Je tu pro Vás SALON CHIC v Jabloeci nad Nisou. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Jana (Út, 14. 9. 2010 - 09:09)

Profesionální prodlužování vlasů a řas - kadeřnictví Hair Expert Studio L´ORÉAL. Specializujeme se na prodlužování metodou Hairdreams, kvalitní metodu v oboru prodloužení a zhušťování vlasů. Exkluzivně, jako jediní v našem kraji využíváme metodu Hairdreams. Naše kadeřnictví pracuje s produkty L´ORÉAL a Hairdreams. Profesionálně proškolený tým nabízí kompletní služby v péči o vaše vlasy a image - prodlužování vlasů a řas, kadeřnictví, kosmetika, líčení, vizážistika, proměna, masáže, svatby.

Katka (So, 4. 9. 2010 - 14:09)

Ahoj, mate nekdo zkusenost se salonem Efekt v Praze? pisou, ze maji evropske vlasy, je to pravda? nemate od nich nekdo prodlouzene?

MilanXD (Čt, 2. 9. 2010 - 21:09)

Malá video-ukázka, jak vypadají vlasy před prodloužením a po něm...

http://www.vlasypopa.cz/fotoalbum/prodluzovani-vlasu/prodluzovani-vlasu-

zuza (Út, 31. 8. 2010 - 21:08)

Ahoj, poradíte mi, jak si...Ahoj když budeš chtít tak ti je za nějakou přijatelnou cenu pro tebe sundám.Baví mě vše okolo vlasů[email protected]

zuza (Út, 31. 8. 2010 - 21:08)

Měla bych zájem o...Ahoj myslím si že vzhledem k tvým vlasům bys měla zkusit kombinovat dvě metody micro rings a keratin za tepla.Kdybys potřebovala ještě něco tak piš na [email protected] prodlužuji vlasy všemi metodami a kdyžtak poradím

zuza (Út, 31. 8. 2010 - 21:08)

pulka vlasu co v afroditi maji jsou indie a vydavaji je za evropy!a u ostatnich vam pri praminkovani pulka culiku vypelicha

Monika (Po, 23. 8. 2010 - 23:08)

byla jsem na zahuštění...Zdeni úplně tě chápu ja zažila něco podobného a už jsem mela strach že si vlasy budu muset sundat.ale známá mi domluvila jednu kadeřnici která už opravovala známím vlasy po někom a posla me k ní,ne že je šikovná ale jezdí i po zákaznicích a je opravdu šikovná,a věřím ji.bydlí v Brně.kdyby jsi potřebovala ráda ti ji doporučím piš na [email protected]
všem nespokojenym tím to chci nabídnout pomoc.ženský nedej te se stojí to moc penez není to za pak korun

tereza (Ne, 22. 8. 2010 - 20:08)

také se musím pochválit s mými novými vlásky metodou keratin. jsem velice spokojen..paní holička si dala záleže, spoje jsou perfektní a dobře drží.tak pokud někdo uvažujete o prodlužku v ostravě dejte vědět:-)

Elena (Čt, 19. 8. 2010 - 18:08)

poradíte mi někdo? :-(

MilanXD (Út, 17. 8. 2010 - 19:08)

Market - to není keratinem, ale kadeřnicí....

Market (Út, 17. 8. 2010 - 18:08)

Ahoj holky,měla sem prodloužené vlasy keratinem a vydržely tak 5 měsíců bez problému,ale jak sem to sundala,měla sem tak děsně zničený svoje vlasy..nikdy více..keratin nedoporučuji

Alex (St, 11. 8. 2010 - 18:08)

ahojky,za nekolik dni se...ahoj chystam se taky na prodlouženi kanekalonem proto prosim mužeš se mi ozvat na email [email protected] nebo na icq 341675439 moc diky

Elena (Út, 10. 8. 2010 - 12:08)

Měla bych zájem o prodloužení vlasů, protože se už několik let trápím s těmi svými vlasy. Dorůstají mi max. po ramena, konečky jsou suché, slabé u pokožky se vlasy více mastí. Bohužel mám mírně kouty, moje vlasy mají sklony k častému vypadávání. Jsou jemné a moc jich nemám. Mám strach, když bych se je nechala prodloužit, že by mi vypadal i ten zbytek, co tam mám. Proto hledám nějakou šetrnou metodu prodloužení, nebo spíše zhuštění. Koupila jsem si Clip hair, ale moc mi nevyhovují, vadí mi, že jsou třásně cítit dost na dotek. Celý život toužím po delších vlasech, v krátkých se cítím strašně špatně.. Slyšela jsem o různých metodách, bonding, keratin za studena, za tepla, ale prý u nich dost vypadávají vlasy, což mě odradilo.Líbila se mi metoda Talk Hair, ale vlasy jsou typu asijského, tak vzhledem k mé struktuře vlasů nehodí.. Jaká metoda by byla pro tyhle vlasy, co mám nejlepší? Ještě mě napadla metoda našívání.
Předem Vám moc děkuji za odpověď.

Dydy (Pá, 6. 8. 2010 - 10:08)

To Hanka: Ano Hani, žiju v...Ahoj Simono, muzu se zeptat, kde si presne nechavas ty vlasy prodluzovat? Bydlim v Belgii, takze bych si mohla do Holandska zajet. Diky.

Kačka (Pá, 6. 8. 2010 - 08:08)

Ahoj, poradíte mi, jak si mám sundat keratinové vlasky? Kde se dá koupit ta rozpouštěcí vodička? Děkuji

Michaela (St, 4. 8. 2010 - 15:08)

Prodám evropské panenské vlasy,délka 55cm, mam 70pramínků...cena 70Kč/pramínek, barva hnědá, jsou opravdu kvalitní, jemné, lesklé. Pramínek je hodně hustý. Nebo vlásky evropského typu, délka 45cm, mam 40pramínků...cena 50Kč/pramínek, barva hnědá. Více info na: [email protected]

Martina (St, 4. 8. 2010 - 12:08)

Petro měla jsem vlasy...ahoj,prosím tě chtěla jsem se zeptat,pišeš,že máš jemné vlasy a že máš metodu micro ring,zničilo ti to tvoje vlasy?já má už rok prodloužené vlasy metodou keratin a hodně mi to polámalo vlasy,vzadu je mám úplně krátké.jednou bych si to chtěla sundat ale chci ať mi to zase doroste a slyšela jsem,že metodou micro ring tvé vlasy rostou s těma přidělanýma a nelámou se.prosím poraď,děkuji

Petra (Pá, 30. 7. 2010 - 13:07)

Ahoj!

mate nekdo zkusenost...Ano, ja tam chodim uz nekolik let, vyzkousela jsem vsechny mozne metody i kadernice a skoncila jsem tady. Nandani stoji 17 Kc/praminek.

sandy (Čt, 29. 7. 2010 - 17:07)

ahojky prodám levně vlasy 100 pramenů za 3000,- kč kdo bude mít zájem napište na email [email protected]

Reklama

Přidat komentář