Reklama

prodlužování vlasů

eva (Út, 27. 7. 2010 - 22:07)

byla jsem na zahuštění... reakce na p zdenku...to je velmi zvlastni poznatek. ja chodim ke slecne Magde cca 2 roky a jsem velmi spokojena. jak s praci tak s kvalitou vlasu.
dojizdim z prahy a nemenila bych. vlasky mi setrne sunda prelepi(to co jste nazvala neco delala na zidli bokem) a opet nanda. do tohoto salonu jezdi dlouhodobe i dve zname modelky z prahy a ma rozsahlou klientelu,tudiz i toto svedci o kvalite provede praci.

kiddie (Po, 26. 7. 2010 - 13:07)

Děkuji za chválu dámy, moc...Mam dotaz zda jde o verzi v silikonovem pasku nebo jsou vlasy vazane na pasce? Dekuji za odpoved mam cop pripraveny na keratin ale mamka ma ht a je to stokrat lepsi:)

Michaela Šmídov (Ne, 25. 7. 2010 - 10:07)

Prodám 7O pramínků pravých panenských vlasů, délka 55cm, barva kaštanově hnědá, cena 5 500Kč. Dále 40 pramínků evropského typu, délka 45cm,barva hnědá,cena 2 000Kč
Oboje jsou připravené na metodu keratin. Více info na e-mailu [email protected]

Janicka (So, 24. 7. 2010 - 13:07)

Přidám se do diskuse. Mám...Ilono, mas na mysli Bond Plus? vsude pisou jak je to nejlepsi metoda a ze neznici ani jeden tvuj vlas! opravdu mas po tom tretinu vlasu?

Sarka (So, 24. 7. 2010 - 13:07)

Ahoj!

mate nekdo zkusenost se salonem Sami Nell na prodlouzeni vlasu s metodou Bond Plus?? diky Sarka

Sara (So, 24. 7. 2010 - 12:07)

Přidám se do diskuse. Mám...ahoj! mam jemne a slabe vlasy..kadernice radi, ze bonfing vlasy neponici a ze muzu i ikreatin atd...blabla...proc nereknou pravdu? kvuli par korunam Vam znici vlasy???? fuck

Edita (Pá, 23. 7. 2010 - 19:07)

Ano, s názorem, že v salonu...Ahoj, Také bych ráda tady poděkovala mé kadeřnici Verče Prchalové, která mi prodlužuje vlasy. Vlásky mám také ze salonu POPA a posunutí mámza 20Kč. Mám ten samý problém s jemnými vlasy a tak mám po celé hlavě tenčené prameny. Také jsem zvažovala nechat si je nasadit v Popě, al e zaplatila bych 14tis a takhle to mám skoro zapolovinu a pramínky krásně drží, nepadají. Už je mám 1 měsíc a ani jeden pramen dole, a to si je denně meju :o( protože se mi mastí. Jestli máte zájem, zkuste se s Verčou domluvit, je hrozně mila a velmi šikovná :o) [email protected]

Tereza (Čt, 8. 7. 2010 - 11:07)

Mohu doporučit http://www.delsi-vlasy.cz, dobrá kvalita i cena!

MilanXD (So, 3. 7. 2010 - 16:07)

:-)))))) S paní Bačínskou měli problémy úplně všichni, co dělají do vlasů.... U nás je její jméno ekvivalentem problémovosti... Pokud přijde nějaká prudivka, co votravuje s kravinama a vymejšlí podrazy, tak jim všem centrálně říkáme Bačinská...

A teď se v jejím okolí objevila další... Pudilová. Ale na tu už podávám žalobu...

nihaso (St, 23. 6. 2010 - 08:06)

Ráda bych varovala všechny holky před paní Janou Bačínskou (Hezké vlasy, Ostrava). Mám s ní velkou negativní zkušenost. Nevydala mi účtenku a odmítá reklamaci vlasů, které byly po prvním umytí nenositelné. Žádám tímto další poškozené klientky, aby se mi ozvaly na mou emailovou adresu: [email protected]

Vilma (Pá, 18. 6. 2010 - 16:06)

A proč si to nenecháte nasadit rovnou u Pavči - ve vlasypopa? Jási je tam koupila a nasadili mi je perfektně...

Deenna (Út, 15. 6. 2010 - 12:06)

Milé dámy, dovolte abych se...Ano, s názorem, že v salonu EFEKT jsou skvělé jedině souhlasím! Mám je odtud také a jsem maximálně spokojená. Vlasy jsem chtěla již několik měsíců,ale mám vlasy řídké a velmi jemné. V několika kadeřnictvích mi narovinu řekli, že to nejde, že spoje budou vidět, jak mám málo vlasů. Po nepřeberném množství nasbíraných informací jsem se rozhodla koupit vlásky v salonu Popa a nechat si je nasadit u paní Katky v Efektu. Najednou všechno šlo, žádný problém a spoje opravdu vidět nejsou! Pramínky mám v poloviční tloušťce kvůli přirozenosti a jsem maximálně spokojená. Nejen s přístupem, kvalitou vlasů, ale i kvalitou práce, rychlostí a v neposlední řadě i cenou! S YES a podbnými salony nelze ani srovnávat. Za vlasy jsem dala 30% ceny toho co bych dala v YES :-)

zdenka (Po, 14. 6. 2010 - 23:06)

Zkus odkaz Maxivlasy.cz je to...byla jsem na zahuštění vlasů v maxivlasy brno poprvé to bylo dobré 70 pramínků byla jsem celkem spokojená.Pak jsem za dva měsíce přišla na posunutí a po sundání vlasů paní s nima něco dělala na žídli kousek ode mě. Příšla jsem blíž a viděla jsem že něco děla s těmi mými vlasy.A navíc vedle delšich vlasů si rovnala i kratší a když jsem se zeptala jakto že jsou kratší tak prý my jsme stříhaly minule ne?Nechapala jsem to stříhaly se jen moje vlastni konečky když jsem jště neměla nasazené vlasy,říkala jsem že se nestříhaly jen konečky ale pak se to nejak zamluvilo. Ted mam mnohem menší hustotu vlasů než jak dřív jak na objem,tak na váhu i dotek a jsou mi videt i spoje.Nasadila mi nějaké kratší o 5 cm zaplatila jsem ale stejnou délku.Taky je mam kratší kvůli tomu.Myslím že je tam napůlila a dala m jen půlku pramínků proto je mám ted málo husté.Tudíž mi dala i kratší pramínky a navíc asi napůlené budu to řešit to si nenechám líbit.Dávejte si všichni pozor co vám dělají s vašemi vlásky stojí to spoustu peněz.Mrzí mě že jsem tak dopadla zklamala mě.Nevite o nějaké jiné paní v Brně která je férová a děla vlásky dobře a cenvě přijatelně? Děkuji

Milan (So, 12. 6. 2010 - 22:06)

Jojo Katka :-))) Tu soutěž vyhrála s našimi vlasy a bere je od nás stále..

www.vlasypopa.cz

Tereza Remková (Pá, 11. 6. 2010 - 11:06)

Milé dámy, dovolte abych se s Vámi také podělila o mé bohaté zkušenosti s nastavování – prodlužování vlasů. Poprvé jsem na doporučení své kamarádky jela do Petrovic do nejmenovaného kadeřnictví. Paní kadeřnice mi objednala a poté nandala prý evropské vlasy!!! Chtěla jsem styl Shakira, tj, co nejdelší a co nejkudrnatější!! Ty se mi splnily…na prvních 14 dní. Vlasy stály 18.000,–Kč. Po 14ti dnech nešly už vůbec rozčesat, neuvěřitelně se drhaly a co nejhorší, vytrhávala jsem je i s mými vlasy!!! Po půl roce ježdění na doplňování a předělávání (a s velkými lysinami v zádu na hlavě) jsem se dozvěděla o Salonu Efekt, na Praze 7 a O paní Kateřině Kolínové!!! Na prvním sezení s paní Kateřinkou jsem nechtěla slyšet, že jsem asi 30.000,–Kč vyhodila vlastně do kanálu a že mi bylo prodáno totálně šitové zboží nejnižší třídy indických vlasů. Kolegyni (podvodnici ) nehanila, jen mě upozornila na to, že takto to dál nejde, pokud chci si zachránit mé zbývající vlasy!!Byl to pro mě šok o to větší, když mi paní Katka prodloužila vlasy svými OPRAVDU EVROPSKÝMI VLASY A KDYŽ JSEM ZJISTILA, ŽE EXISTUJOU VLASY, KTERÉ SE NEMUSÍ SKORO ČESAT, NEZACUCHÁVAJÍ SE a za celé 4 měsíce ani jeden nevypadne byla jsem blažená:-) Dala jsem si samozřejmě své milované kudrnaté cca 60 cm. Holky, je to bomba!!KE KATCE CHODÍM PŘES DVA ROKY, SVÉ VLASY MI NÁDHERNĚ DOROSTLY (LYSINY UŽ NEJSOU ŽÁDNÉ) Absolutně nejsou znát žádné přechody mezi mým vlasem a prodlouženým, Katka je FAKT MISTR VE SVÉM OBORU!!DOKONALÁ BARVA, MELÍR, COKOLIV SI UMANETE U PANÍ KATKY NENÍ PROBLÉM!! Pracuji v bance s velmi movitými klienty a potřebovala jsem na hlavě něco extra A to teď mám!!! PANÍ KOLÍNOVÁ DOKONCE VYHRÁLA REPUBLIKOVOU SOUTĚŽ V PRODLUŽOVÁNÍ A ČESÁNÍ !! COŽ JE ZNÁT. NECHALA ZA SEBOU TAKOVÉ SALONY JAKO YES ATD… MIMOCHODEM, PAKLIŽE CHCETE OPRAVDU KVALITNÍ PRÁCI S VELKOU RADOSTÍ, VÍM, ŽE U KATEŘINY TO MÁTE JISTÉ. UŽ K NÍ CHODÍ I MÉ KOLEGYNĚ Z PRÁCE!!! V SALONU YES JSEM TAKÉ BYLA… INDICKÉ VLASY TAM JEDOU ZA CENU EVROPSKÝCH A NENÍ JIM HANBA ŘÍCI SI I 40 – 50 TIS!!! DOPORUČUJI JEDINĚ A POUZE PANÍ KATEŘINU KOLÍNOVOU A JSEM RÁDA, ŽE EXISTUJÍ TAKOVÉHO DISKUZE, VE KTERÝCH JÍ MOHU POCHVÁLIT A TOUTO CESTOU PODĚKOVAT ZA NEJKRÁSNĚJŠÍ SHAKIROVSKÉ VLASY DĚKUJ!!!

Amelie (St, 9. 6. 2010 - 08:06)

Prodlužování vlasů - levně a kvalitně … již od 3000,- Kč
(100 pramínků v délce 50 cm)
prodloužení až do délky 80 cm ve všech odstínech i melíry
vhodné pro všechny druhy vlasů – rovné, vlnité, kudrnaté i pro zahušťování
velmi šetrná metoda pomocí keratinových spojů, která neničí vaše vlastní vlasy...

více info na telefonu 773 144 419, meil [email protected]

MilanXD (Út, 8. 6. 2010 - 22:06)

Docela hezké video, jak to vypadá před prodloužením a po prodloužení vlasů...

http://www.youtube.com/watch?v=_GHBibDIONg

Nikola (Po, 7. 6. 2010 - 13:06)

anna.hladikova1"seznam.cz

Eva (Út, 1. 6. 2010 - 17:06)

Prodám vlasy k prodloužení metodou Hair talk.20 pramenů (2 se lepí k sobě).Vlasy jsou indického typu, barva hnědá,nošené zhruba půl roku,ve velmi dobrém stavu,bylo o ně pečováno pouze kosmetickými přípravky od Hair talk.Délka 40 cm.Cena 6000kč(v ceně hřeben. Více informací na e-mailu [email protected]

Bára (Pá, 21. 5. 2010 - 13:05)

Prodám, 95 pramíku evropských vlasů tmavě hnědých. Od firmy SOCAP 40 cm dlouhé 3 měsíce používané. velice krásná struktura. Nejsou roztřepené. Prodám za 4500Kč více informací e-mail [email protected]

Reklama

Přidat komentář