Reklama

prodlužování vlasů

hvhgtdchz (St, 19. 5. 2010 - 10:05)

Simply Perfekt je perfekt,...Tak to nejsou ale simply perfekt, jsem kadernice a slecny si ke me nosi ruzne vlasy, ktere si objednaji na netu,jako simply perfekt, ale jeste jsem se nesetkala s tim, aby to byly oni, jsou to prameny plny umelych vlasu a jsou priserne nekvalitni!!!!!!!!!!!!!!! nedoporucuji si je kupovat, jsou to vyhozene penize!

marketa (Út, 18. 5. 2010 - 18:05)

Prodlužuji vlasky,už pomalu 3rokem!!!Zákaznice jsou velmi spokojené,prodlužuji pravímí evropskými vlasy remy kvalita (vlas. kutikula směřuje jedním směrem a vlásky se méně cuchají a déle vydrží).

!!!Tudíš necuchají se,nelámou,netřepí pokud je o ně správná péče vydrží několik let!!!Konzultace po emailu,nebo přes telefon!!!Ceny jsou velmi níze a to za 40cm 3800kč,45cm 4300kč,50cm 4800kč,55cm 5400kč,60cm 5600kč:-)))Na všem se dá domluvit dojedu kamkoli!!!mejl [email protected]

Pavla (St, 12. 5. 2010 - 16:05)

Přidám se do diskuse. Mám...Máte pravdu pokud máte velmi jemné a zničené vlasy prodloužení se nedoporučuje max šetrnou metodou clip-in, která Vaše vlasy nijak nezatěžuje ani neničí.Navic si je nasadíte sama za měne něž 5 min Nejkvalitnější vlasy jsou evropské vlasy ty jsou top kvality cena cca za 50cm delky za 100g což vám bohatě stačí na celou hlavu je cca 4000kč. Pozor pojem evropského typu - neznamená evropské vlasy!!! Vlasy evropského typu jsou asijské kvalita je menší,ale díky ceně od 1499kč za 100ks jsou velmi oblíbené a žadané. Pro bližší info a rady zde:
http://www.vlasykprodluzovani.cz/

Pavla (St, 12. 5. 2010 - 16:05)

Tak to jsme tu s timhle...
Ahojky nesouhlasím vůbec nemusíš utracet tisíce ani 8000tis. Dneska jsou již na trhu sady jak pro metodu keratin tak micro ring kdy si vlasy návažeš sama nebo s pomocí kamaradky a v pohodě se vlezeš do 3000kč.
A nebo vlasky prodloužit pomocí metody clip-in cena od 999kč. Vše je velice jednoduché. Mrkněte zde je tam vše popsáno a mužete se i poradit.
http://www.vlasykprodluzovani.cz/

ZUZANA (Út, 11. 5. 2010 - 19:05)

...Ahoj všem, pročítám tuto diskusy už delší dobu a také bych chtěla přispět svou troškou do mlýnku :o). Dala jsem na recenzy a objednala jsem se u slečny Prchalové, včera jsem byla na konzultaci a už jsme objednali vlásky a to přímo od fa POPA,a to mi to ještě celé nechala za velkoobchodní cenu - což je super. V pátek jdu na nandání a strašně se těšim, jak to bude vypadat - tak pak dám vědět :o)

Goldynka (Ne, 9. 5. 2010 - 22:05)

odpovedi prosim na muj email: [email protected]

Goldynka (Ne, 9. 5. 2010 - 22:05)

Ahoj, mam dotaz..Chci si nechat prodlouzit vlasy PU EXTENSION ...mam dost jemne a malo a kreatinu bych se bala...Uvazuju o Pu extension o paskach , ze jsou nejsetrnejsi k vlaskum a neslezou mi ty moje uz tak jich mam malo a nechci je mit ponicene a aby mi slezly na ples!! Vi nekdo ve Frydku Mistku kde se timto zabivaji a znaji to opravdu dobre? chci nejkvalitnejsi vlasy co vydrzi dlouho. a jak dlouho trva nez mi je kadernice objedna a prijdou? a kolik dam za ty nejkvalitnejsi 100% zive vlasy? Nejlepe z USA asi. Diky za odpoved.

Veronika (St, 5. 5. 2010 - 16:05)

Souhlasím vlasy popa má super vlasy, koupila jsem odtud 100 pramenů ale změnila jsem barvu takže mi leží nepoužité ve skříni a musím prodat:( ale už mmmám objednané od nich nové v mém odstínu a moc se těším:)
kdyby jste měla některá zájem tak se ozvetě na e-mail [email protected]

Týna (Ne, 2. 5. 2010 - 19:05)

Ahojky holky, chtěla bych si nechat prodloužit vlasy.Chtěla bych se zeptat... Jak často si necháváte zastříhávat konečky u prodloužených vlasů?Zastříhávají se po každé po třech měsících?Mám strach,že do prodloužení investuji peníze a po chvíli budu mít vlasy krátké.Jinak budu moc jet s vlasy i k moři?Předem moc děkuji za odpověď

JITKA (Čt, 29. 4. 2010 - 22:04)

Ahoj, ráda bych se podělila...oprava
[email protected]
opravdu doporučuji - ceny bomba. přístup skvělý a práce - precizní :o)
Nebudete litovat (záruka na vlasy, kartáč v ceně)

JITKA (Čt, 29. 4. 2010 - 22:04)

Ahoj, ráda bych se podělila se svoji zkušeností ohledně prodlužka. Dala jsem na reference a super. Vlásky mám kvalitní "značkové" od POPY evropské a za skvělou cenu - 100pramenů o délce 50cm za 9500Kč. Prostě bomba. Chodím na posunkou za 3 měsíce (obnova v Praze 22Kč)a ani jeden pramen mi nesjel - to je paráda. Jestli máte zájem, posílám kontakt
[email protected]

klara (Út, 27. 4. 2010 - 12:04)

Děkuji za chválu dámy, moc...měla bych zajem o předělání vlasů na páskovou metodu.je možné získat kontakt?děkuji

Renata Rihova (Ne, 25. 4. 2010 - 19:04)

Neznáte odbornici na prodloužení vlasů ze Zlínska? Díky.

Iveta (St, 14. 4. 2010 - 13:04)

Dobrý den.
Nabízím u mě doma Praha Skalka (jsem na mateřské, vemte si sebou klidně i Vaše děti-pohrajou si) prodlužování a zahušťování vlasů 25-200 prameny o délce 25-70cm všech barev. Dále provádím obnovy (posunutí) přidělám i vlasy které máte již zakoupené. Vlastním certifikát na keratinovou metodu. Prodlužování keratinem patří mezi nejžádanější, nejšetrnější a nejbezpečnější způsob, jak prodloužit a zahustit vlasy! Prodlužuji Středoevropské,Kazachské a Indické vlasy .Vlasy jsou originál zabalené s dokladem.Mohu sehnat i nejkvalitnější panenské vlasy.Cena za posunutí je 25KČ. Cena vlasu od 30-150 KČ.Pro přesnou kalkulaci potřebuji vědět typ vlasů, délku a počet pramenů.Pokud nevěříte prodlužování doma mohu nabídnout i prodloužení v salonu Praha 10,nebo Praha 4-Daniel Systém Studio, ale ceny jsou o cca 15% vyšší.

Jsem vyučená kadeřnice s 15 letou praxí.

Konzultace zdarma. Tel. 777 015 182,[email protected]

Klára S. (Čt, 8. 4. 2010 - 21:04)

Ahoj,jestli nechcete utrácet deseti tisíce v salonech za prodlužko, znám výbornou kadeřnici z Prahy. Chodím k ní už duhým rokem a neměnila bych. Dříve jsem chodila do salonu TOP HAIR (vlásky mě stály 13000Kč a každé posunutí 4500Kč). Paní Veronika mi to dělá za polovinu ceny. Má super keratin (nedrolí se, drží na vlasech) mám hodně jemné vlasy a málo vlasů a jsem spokojena.Vím že zboží kupuje od firmy POPA, proto je kvalita zaručena. Posílám na ní mail, domluvte se s ní, udělá vám super cenu.
[email protected]

Monika (Út, 6. 4. 2010 - 21:04)

Akce:20-30cm....5000kč(100pramenů)tmavá barva

Monika (kadeřni (Út, 6. 4. 2010 - 21:04)

Dobrý večer dámy,chci vám nabídnout prodlužování a zahuštování vlasů nejkvalitnějšíma vláskama i keratinem z německa(nejkvalitnější)neničí vlásky,kupuju vlasy od dodavatelů např co nosí dara rolins,zuza bělohorcová a pod...mam s tim už 3leté zkušenosti a super!!!jsem proškolená a mám i certifikát,prodlužuji vlasy od 5000kč a vejš,záleží na délce a počtu pramenů,více na [email protected]

monika (Út, 6. 4. 2010 - 21:04)

Ahoj, mám od přírody...Dobrý večer,metoda keratin je opravdu šetrná k vláskům pokud se používá opravdu kvalitní keratin,více na [email protected]

Martina (Čt, 1. 4. 2010 - 17:04)

Ahoj holky,mohu prodloužit vaše vlásky metodami Ring,Keratin,Tubex,pásové metody tapex - jinak také Pu extension,Weavex,za super ceny,vlasy mám s USA patentem Hair4you,za rozumné ceny,více na www.prodlouzenevlasy.unas.cz nebo 723 528 088

Martina Drexler (Čt, 1. 4. 2010 - 17:04)

Ahoj všem, URGENTNĚ HLEDÁM...Pěkný den,ráda Vám vlásky opravím,pracuji s keratinem i ringy a převratnou metodou - páskovou Tapex,jinak též Pu Extension,více na www.prodlouzenevlasy.unas.cz nebo 723 528 088 hezký den Martina

Reklama

Přidat komentář