Reklama

Tinitus auris

Petr Vítovský (Út, 25. 11. 2008 - 08:11)

Dobrý den, znáte terapii Bemer ?

http://www.gong.cz/tinnitus.php

Máteli zájem ozvěte se petr.vitovsky"bemer.cz

www.bemer.cz

Kiki (So, 22. 11. 2008 - 14:11)

Zkuste na tinitus švédské kapky.Dočetla jsem se to v knize "Zdraví z boží lékárny".Na vatu kapky a vložit do ucha.Mě to docela začíná pomáhat.Přečtěte si o zázracích bylinek ve výše uvedené knize,je to zajímavé.Důležitou roli hraje také psychika,mám problémy s rodiči a zřejmě mě to vyvolalo tinitus.Prostě už jsem je nechtěla poslouchat.Začínám tomu už věřit.Mám za sebou barokomoru a zlepšení pociťuji.Účinky se mohou dostavit ještě po půl roce,tak dlouho barokomora ještě působí.Neházím flintu do žita a zkouším co se dá.

iren (Čt, 20. 11. 2008 - 18:11)

Zdravím Martine!Nejsem sice z Brna,ale z Plzné,mám tinitus hudebního rázu,neustále mě hraje v hlavě.Je to na zešílení,vzláště když jsou to dechovky,ale mám tam i psí štěkot,něco jako mixer a podobně.Někdy se smíchá všechno najednou.Jsem z toho na zhroucení,takže beru antidepresíva a hledám pomoc kde se dá.Chtěla bych poprosit,pokud někdo ví,jak z toho ven,napište prosím.Děkuji s pozdravem Irena

Martin (Čt, 20. 11. 2008 - 14:11)

Vážení přátelé, zabýváme se příčinou tinitu a jeho analýzou. Pro tyto účely potřebujeme proanalyzovat vlastnosti tinitu (zvonění v uších) u většího počtu pacientů této choroby. Pokud často trpíte tinitem a jste z Brna a máte-li zájem o nabízenou spolupráci, ozvěte se nám na adresu tinnitusVM"seznam.cz. Děkujeme!

Michaela (Út, 18. 11. 2008 - 14:11)

Já jsem dostala na léčení tinitu Zyprexu,která je na léčbu schizofrenie,byla jsem celé dopoledne v útlumu,ospalá,teď ji s obtížemi vysazuji.

iren (Ne, 16. 11. 2008 - 11:11)

Zdravím a moc děkuji Jani za odpověď.Nejhorší je,že doktorům je to ukradený.Chodím na neurologii,protože to všechno začalo krční páteří a silnou bolestí hlavy.Dali mě prášky a po týdnu to začalo.Trvá to už 3 měsíce.Byla Jsem na CT,MR kde zjistili ložiska v mozku z nedokrevnosti.Ale proč mi tam hraje,to nikdo nezjišťoval.Bojím se,že je tam něco,co utlačuje paměťové centrum a chtěla bych nové vyšetření i když tvrdí,že by to nepřehlédli.Ale odpověď mi nikdo nedá,proč to tak je a jak to vzniklo.S pozdravem Iren

!!! (Ne, 16. 11. 2008 - 01:11)

A nejhorší je vlezlá reklama, ta vleze všude.
Dobré zboží se chválí samo, ŠMEJD musí mít všude reklamu.

Návštěvník (So, 15. 11. 2008 - 22:11)

Tinitus umíme taky

VÁM VŠEM S POPISOVANÝMI PROBLÉMY MŮŽEME POMOCI UDĚLAT PODSTATNÝ KROK (NEBO KROKY) PRO VAŠE LEPŠÍ ZDRAVÍ

Naší snahou a posláním je pomáhat lidem k lepšímu zdraví. Všem, kdo o to projeví zájem. Pomocí preparátů přírodního původu. Do stejného projektu jako my, jsou v Česku a na Slovensku zapojeny desítky lékařů, celosvětově jsou to tisíce lékařů všech specializací ve všech zemích světa. Těch lékařů, kteří pochopili, že chemicky vyrobené léky prospívají hlavně výrobcům léků, farmaceutické lobby. Pacientům už tolik neprospívají, protože každý lék při léčení daného zdravotního problému způsobuje současně zpravidla hned několik dalších závažných zdravotních problémů. Nejsou to jen ty problémy z příbalových letáků, jako že se může objevit vyrážka ap. Jsou to poškození organismu mnohem závažnější, protože se neprojeví hned, jsou skryté a kumulují se. Projeví se dřív nebo později docela nepříjemnými potížemi s vašimi játry, ledvinami, trávicím traktem, kůží, cévami a srdcem, klouby, slinivkou, imunitou, štítnou žlázou, rozhozením celého řídícího hormonálního systému, ale např. i kandidózami ap. Žádný lék není neškodný. Vedlejší škodlivé účinky mají všechny léky. A navíc - samotné léky, bez současného užívání a pomoci přírodních preparátů, daný zdravotní problém nevyřeší, nedokážou to. Jinak by všechna diskuzní fóra na tomto i jiných webech nebyla plná svědectví lidí o tom, jak jim klasická lékařská péče a klasické léky nedokážou pomoci a proto hledají ještě jinou pomoc nebo alternativu.
Na druhé straně je na nejednom diskuzním fóru osočován někdo, kdo vám chce pomoci. Osočovatelé tyto lidi označují za

Jana (So, 15. 11. 2008 - 19:11)

Iren,
o tom, že lidé někdy slyší místo obvyklých zvuků, kterými se projevuje tinitus, písničky jsem někde na internetu už četla. Je to už dlouho, tak už nevím, kde to bylo. Určitě to nemá nic společného s duševní chorobou. Lidé postižení tinitem někdy berou antidepresiva, aby se s něho nepomátli, ale léky na schizofrenii, to žasnu. Schizofrenici mají sluchové halucinace a léčba jim pomáhá se jich zbavit. Tinitus jsou taky vlastně sluchové halucinace, ale budou mít zřejmě úplně jinou příčinu. Zeptala bych se toho psychiatra, proč vám to napsal. Nejspíš by to chtělo probrat také s nějakým jiným doktorem. Já bych se určitě bála, abych si těma lékama nezpůsobila ještě nějakej jinej problém. Mám dost hnusný tinitus, ale představa, že by mi místo něho vyhrávala v hlavě dechovka, je děsivá. Držím vám palce.

Iren (So, 15. 11. 2008 - 18:11)

Ještě jsem zapomě?a dodat,že se objevují i dětské písničky a jiné.Byla jsem z ušního poslána na psychyatrii,kde mi napsali Risperdal,který je na schizofrenii,ale tu vážně nemám.Za to léků mám na rozdávání.dnes se nezjišťuje příčina,ale na všechno píšou léky,které nic neřeší.

Iren (So, 15. 11. 2008 - 18:11)

Je tu někdo,kdo má místo pískání v hlavě písničky?Hrají mě tam dechovky a dokonce k tomu popěvek la la la bylo mi řečeno,že jde o tinit.Je to k zešílení!Má někdo něco podobného?Prosím napište!

Návštěvník (So, 8. 11. 2008 - 23:11)

POMŮŽEME VÁM UDĚLAT NĚCO PODSTATNÉHO PRO SVÉ ZDRAVÍ.
Většinu zdravotních potíží, i ty, které bývají považovány za neléčitelné, lze úspěšně vyléčit. U těch zbylých je možné alespoň zlepšit celkový zdravotní stav a zlepšení úrovně homeostázy.
Nabízíme vám pomoc při léčení nejrůznějších zdravotních problémů a to pomocí preparátů vyrobených z čistých přírodních surovin. Jednoduchá aplikace buď samotných přírodních preparátů nebo jako součást a velmi účinná podpora vaší stávající léčby, se kterou jak je vidět moc spokojeni nejste.
Nabízíme:
* vyzkoušené a ve světě osvědčené postupy přizpůsobené každému jednotlivému případu,
* dlouhodobé zkušenosti,
* individuální přístup a konzultaci s lékařem,
* účinné preparáty (na rozdíl od

Iris (Čt, 6. 11. 2008 - 06:11)

Děkuji Pavle za podporu a všem přeji ať
už někdo vymyslí lék na tohodle tinitáckýho
prevíta

Pavel (Ne, 2. 11. 2008 - 18:11)

Omluvám se za oslovení a opravuji-Ať vám Iris barokomora pomůže víc než mě.

Pavel (Ne, 2. 11. 2008 - 18:11)

Z barokomory nemějte žádný strach,ve srovnání s jinými procedúrami a vyšetřeními je to procházka růžovým sadem.A když nic jiného,tak se prokysličí celé tělo a hlavně mozek a ty naše nešťastné uši.Přeju ať vám Kateřino ta barokomora pomůže.

Iris (Ne, 2. 11. 2008 - 07:11)

Kateřino, děkuji moc, tak já do toho půjdu, naděje umírá poslední! HIHI.

Kateřina (Pá, 31. 10. 2008 - 19:10)

Pro iris. tlak v barokomoře je cítit akorát v uších. vytvoří se přetlak, a proto je důležité hodně polykat a je dobré si vzít cucací bombony, ty to hodně ulehčí. každopádně uši by neměly bolet, když začnou bolet, je potřeba to říc personálu. Takže knížku, bombony a pak už jen 2 hodiny sedíte. Po prvé je to nepříjemné, malý prostor a divné zvuky, pak už to nic není. Hodně štěstí

iris (Čt, 30. 10. 2008 - 20:10)

Pro Kateřinu, děkuji moc za radu.Ještě se zeptám-je cítit ten tlak? Lékař říkal, že je to jako potápění ve 20m a tam jsem tedy fakt nikdy nebyla.

Kateřina (Čt, 30. 10. 2008 - 10:10)

Pro Iris. Mě barokomora nepomohla, ale má se zkusit vše. Byla jsem na Karlově náměstí a tam je hodně malá a narvou tam tři osoby. Trvá to 2 hodiny a po druhé barakomoře jsem si zvykla. ale prví okamžity z malého prostoru byly hrozná. doporučuji si vzít něco na čtení, časopisy nebo křižovky. hodně štěstí

Iren (Čt, 30. 10. 2008 - 10:10)

Já mám v hlavě hudbu,jako když hraje harmonika nebo klarinet,jsou to staré písničky někdy mam k tomu cikády.Je to otřesný,nejde to zastavit.jsem na pokraji zhroucení.Včera se mi dostalo útěchy,že by to mohla být plotýnka na krční páteři prý skříplý nerv.

Reklama

Přidat komentář