Reklama

HLEDÁM KAMARÁDKU

BLA (Út, 6. 2. 2007 - 11:02)

STASTNABLAZENA"SEZNAM.CZ

Lolle (Ne, 4. 2. 2007 - 23:02)

bla,zapomelas nechat mail:-)

bla (Ne, 4. 2. 2007 - 15:02)

Rozvedla jsem se, mám konečně čas na všechno co mi kdy bavilo a baví, nikdy jsem se necítila líp. Ale na většině akcí, které mě baví potkávám dvacítky. Pracuji doma, takže namám ani kolegyně a tak hledám aktivní kamarádku- kamaráda. Na povídání i to ostatní - ti bývalí se mi někde poztráceli....'

Viki (Čt, 1. 2. 2007 - 16:02)

Ájo, Olgo, dík, že jste se ozvaly; napíšu Vám večer z domu, kdyby to nevyšlo, můžete se ozvat i na můj email: vikica"volny.cz'

to Vera (St, 31. 1. 2007 - 21:01)

mám stejnou situaci, napiš, chceš - li:
olgaw"seznam.cz'

Ája (St, 31. 1. 2007 - 18:01)

Věro, napiš a všechno proberem:
můj mail:
alena-car"post.cz'

Alena (St, 31. 1. 2007 - 18:01)

Vzkaz pro Michaelu.
Budu ráda když napíšeš asi jsme na tom podobně. můj mail:
al.car."seznam.cz'

Vera (St, 31. 1. 2007 - 15:01)

Taky bych si ráda našla kamarádku, ale je to složité. Jsem vdaná, mám dospělou dceru, je mi 53 let, ale přátele nemám. Nějak jsem je všechny cestou poztrácela.... Věřím, že ne proto, že bych byla nesnesitelná, ale spíš proto, že nemám dost energie a sil na rozdávání. Už cca 10 let jsem stále unavená a mám jen chvilky, kdy můžu dělat něco víc, než jen svoji práci. Jsem nesmírně unavená a přítelkyně nechápaly, že s nimi nemůžu trávit hodiny nákupy, chozením na koupák a do kin, sezením po kavárnách (vadí mi hluk a kouř). Přesto přesevšechno se mi po tom někdy stýská a myslím, že by mi kontakt s jinými lidmi mohl dodávat i energii. Jinak jsem sice zaměstnaná, avšak s mladými lidmi.'

levandule (Út, 30. 1. 2007 - 20:01)

Ahoj Michaelo, jestli se potřebuješ vypovídat, tak klidně piš na mail - lavender"atlas.cz, jsem jedno velké ucho :-)'

michaela (Út, 30. 1. 2007 - 17:01)

já potřebuju někoho, komu bych se mohla vyspovídat a přitom se mu nedívat do očí. Jsem totiž strašně uzavřený typ člověka a těžko se mi svěřuje s mými nejniternějšími problémy člověku, který je naproti mě. Takže přes chat mi to jde líp. Jenže sehnat někoho kdo vydrží číst avšechny moje nářky je dost těžké tak to zkouším i tady... Je jedno jestli to bude kluk nebo holka....'

michaela (Út, 30. 1. 2007 - 07:01)

Pro H: co ty bys měl zájem?'

mia (Út, 30. 1. 2007 - 03:01)

Ahoj je 32 let s rocni dcerou a hledam kohokoliv a spis blazniveho:-))

H (Po, 29. 1. 2007 - 22:01)

A co kamaráda?'

michaela (Po, 29. 1. 2007 - 17:01)

z Kroměřížska by se tu pro mě nenašla kamarádka??? Je mi 25 let a jsem dost sama.'

mikela (Po, 29. 1. 2007 - 17:01)

cau hledam kamaradku z prahy zatim na dopisovani,ziji v itali ale moc kamaradek nemam ozvi se je mi 26 let cau.

Misulka (Út, 19. 7. 2005 - 10:07)

Ahojky,jsem z Brna a hledam spriznenou dusi,která by se mnou chodila na aerobik, popřípadě do posilovny.Nejlepe kolem 20let a s par kily navic jako ja.Je mi 20 a nážím 78kg,ráda bch chodila cvičit,ale samotná to dlouho nevydrzim.Jsem prostě líná..'

Milý Dotek (Ne, 5. 6. 2005 - 10:06)

Ahoj, taky bych rád našel kamarádku, se kterou lze jednat oboustranně otevřeně, bez heců, póz a stylizací. Jestli jde najít tímhle způsobem, nevím. Ale, co kdyby.....'

Anba (Pá, 3. 6. 2005 - 11:06)

V nouzi poznas pritele a ja misto nejlepsi kamaradky poznala spis nepritele. A tak zkousim touto cestou najit fajn holku, se kterou si budu mit co rict. 29 let, svobodna,vysoka, stihla, hezka, trochu introvertni, ovlivnena mj. i praci (managerska pozice neni bez nasledku), se spoustou zajmu (kresleni, kolo, brusle, cestovani, prochazky, domacnost). Mam smutno v dusi (posledni vztah byl temer vstupenka do lecebny) ale nevzdavam se. Mam zivot rada. Hledam kamaradku. Nejakou, ktera si veri, ma se rada, a treba jen kvuli mnozstvi prace nema prilezitost najit si tu spriznenou dusi. Tak treba jsi zrovna tady.

DANIELA (St, 15. 12. 2004 - 14:12)

AHOJ,JSEM Z PRAHY,JE MI 26,157/55 MAM RADA LEGRACI,A VSE MOZNE.BYDLIM SAMA,TAK MUZES PRIJIT NA NAVSTEVU A UVIDIME AHOJ DANY.

sisi (St, 20. 10. 2004 - 16:10)

21let,Hledám kamarádku na občasné setkání, popovídání,posezení,sport, tanec....atd.Praha,Praha -západ.'

Reklama

Přidat komentář